t ZERSEXTRA PZC Unieke wijnaanbieding LEZERSEXTRA PZC Unieke 9-daagse bus-/treinrondreis Zwitserland en Frankrijk Mondial Tours >s Route Napoleon en treinnostalgie tot aan de Franse Cöte d'Azur J Spaanse wijnen voor sensationele stuntprijs Zaterdag 2 mei 2009 I 11 Een zeer veelzijdige en nostalgische rondreis van het merenlandschap in de Zwitserse bergen naar de olijfgaarden en lavendelvelden van de Cöte d'Azur. U kunt genieten van vier nostalgische treinen: de Golden Pass Line, de tandradbaan van de Mont-Blanc Express, de 'Chemin de fer de la Mure' in Frankrijk en de unieke 'Train des Pignes'. Met uitgelezen bustoch ten door het prachtige landschap van de Gorges du Verdon, langs de Cöte d'Azur tot aan Nice en Monaco. Ons reisprogramma brengt u o.a. naar Breinz, Montreux ChamonixGrenoble, Nice en Monaco. Met de treinen langs de prachtige beken en riviertjes, over fabelachtige bruggen, op weg naar de hoogste top van de Alpen en door de mysterieuze tunnel op de mijnbouwspoorlijn. Met de bus over de route Napoleon en door de majestueuze kloof van Gorges du Verdon. Vraag het volledige reisprogramma aan voor meer informatie. Deze reis is inclusief: Reis per comfortabele touringcar volgens programma Acht overnachtingen op basis van halfpension in gerenom meerde drie -en viersterren hotels Boottocht op het Meer van Brienz Stadrondwandeling Grenoble, Nice en Monte Carlo Rit met de Golden Pass Express, Mont-Blanc Express, Che min de fer de la Mure en een rit met de Train des Pignes. Ervaren, Nederlandstalige reisleiding 9-daagse bus/treinreis van 11-07 t/m 19-07-2009 Adviesprijs 1095,- Lezersprijs 995,- prijs p.p., o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonskamer €250,- Opstapplaatsen: Den Bosch, Tilburg, Eindhoven Informatie reserveren Voor uitgebreide informatie en reserveren kunt u contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen (053) 484 25 26 maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com LEZERSREIZEN - ROUTE NAPOLEON Stuur mij vrijblijvend de Mondial Reisbrochure en een boekingsformulier voorletters voornaam naam Om Ov adres postcode plaats telefoon mobiel e-mail Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. In het uiterste Zuidoosten van Spanje, grenzend aan de Middellandse Zee ligt het wijngebied Alicante. Van oudsherworden hier volle en rijke wijnen ge maakt. Casa Safra van wijnbouwer Salvador Poveda is een prachtig voorbeeld van watvoor moois dit gebied te bieden heeft. De wijngaarden van Casa Safra liggen in de Mahan vallei en de wijnstokken hebben een gemiddelde leeftijd van 15 jaar. Casa Safra Alicante Reserva 2002 Een vol jaar rijping op eikenhouten vaten geven deze rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme kruidige geur, karamel, veel fruit en een mediterraan karakter. De smaak is rustiek en stevig. De afdronk is kruidig en aards. Casa Safra Alicante Gran Reserva 2000 Rijpe, belegen geur met het intense fruitige aroma van gekonfijt fruit, pruimen en vanille. De smaak is vol, rond, rokerig, com plex met indrukken van najaarsfruit en met een zachte hout-impressie. Maar liefst 24 maanden gerijpt op eikenhouten vaten. Vanaf vier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Meer informatie en bestellen beste! opwww.pzc.nl/webwinkel. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is helaas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. 1 BON SPAANSE WIJNEN Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Casa Safra Reserva 3,95 per fles. (aantal) x dozen (6 flessen) Casa Safra Gran Reserva a 4,95 p. fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. voorletters voornaamc naam om ov geboortedatum abonneenummer Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar het Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing In het colofon van de krant en op www.pze.nl treft u nadere informatie aan Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 117