Perfect begonnen dag in Gemeente onderhandelt over Sasse Poort Sluise Kaai wint prijs Gescheurd verkleurd, versleten? DELSCHER. Moe mem puzzels, doe meet iPteugd Klein leuk 22 Vrijdag 1 mei 2009 pzc Z Van oude CSM-terrein een stadspark maken, is wellicht te duur. door Conny van Gremberghe SAS VAN GENT - De gemeente Ter- neuzen onderhandelt met project ontwikkelaar Hillgate, eigenaar van het bedrijventerrein Sasse Poort in Sas van Gent, over een eventuele overname van het ter rein. Vlotjes verlopen die onder handelingen niet, omdat Hillgate in de ogen van de gemeente teveel geld vraagt voor het terrein. Hillga te en gemeente, zo laat wethouder Jaap Bos weten, hebben besloten om een onafhankelijke makelaar in te schakelen om een gangbare prijs voor het negen hectare grote terrein te bepalen. Die prijs wordt dan inzet van de verdere onder handelingen. „Het kan natuurlijk ook zo zijn dat we geen overstem ming krijgen en zeggen 'we doen het niet', maar dat is vooralsnog niet onze insteek", zegt Bos. Voor het eind van mei wil Bos dui delijkheid hebben over een moge lijke aankoop. Concrete plannen voor het oude CSM-terrein, want dat is de Sasse Poort, zijn er volgens Bos nog niet. „Hillgate is er niet in geslaagd het terrein in ontwikkeling te breng en. De vraag naar kleinschalige be drijfsruimten bleek te gering te zijn. Nu wordt er in Sas van Gent van alles gezegd. Het gebied zou een stadspark kunnen worden, maar dat wordt dan wel een erg duur park. Het is per slot van reke ning industriegrond. Mogelijk zou een klein deel als groene buffer kunnen worden ingericht, maar goed, dat moeten we allemaal nog bezien." Sportieve inloopdagen bij Boerenhoeve nieuwvliet - Vandaag, vrijdag 1 mei, houdt Boerenhoeve Nieuw vliet sportieve inloopdagen voor jongeren in de leeftijdgroepen van 8 tot 13 jaar en van 13 jaar en ouder. Beide groepen krijgen on der profesionele begeleiding spor tieve programma's aangeboden met hoge touwenpistes, hindernis- banen, powerkiten en een 'doden sprong'. Begonnen wordt om 13.30 uur. Informatie: 0117-371427 Bossestraat afgesloten door kapotte riolering VOGELWAARDE - De hoofdstraat van Vogelwaarde, de Bossestraat, wordt de komende tijd gedeelte lijk afgeloten in verband met een kapotte rioolhoofdleiding. De ge meente Hulst wil het defect zo snel mogelijk repareren. Met de werkzaamheden wordt 7 mei be gonnen. Hoe lang het karwei zal duren, is nog onbekend. Het ver keer wordt ter plaatse omgeleid via de Elzenstraat, Populieren straat en de Kastanjestraat. Poldertochten met paard en wagen hulst - Donderdag 21 en vrijdag 22 mei trekt een stoet van trekpaar den en Haflingers met authentieke karren door het Land van Hulst. Paarden onder het zadel escorte ren deze groep. De deelnemers zijn gekleed zoals in grootvaders tijd. Wie mee wil dóen, kan zich melden bij Adri Dees (06-53176415). Er wordt vertrok ken uit de hoeve Konstance te Vo gelwaarde, Groot Cambrondijk 13. Koninginnenacht Zaamslag rustig ZAAMSLAG - Op een klein incident met een cameraploeg van Omroep Zeeland na is de koninginnenacht in Zaamslag rustig verlopen. Vorig jaar werd de 56-jarige Peter Her- wegh tijdens de feestnacht zwaar mishandeld en overleed drie da gen later. Net als die nacht was er de voorbije feestnacht een vrij gro te politiemacht paraat. Volgens burgemeester Jan Lonink, die zelf te plekke was, was het rustig in het dorp. Geachte Heren, kom langs voor een leuk moederdagcadeau! Shawl? Tas? Altijd succes! DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes www.delscher.nl C5 www.lekkerpuzzelen.nl CV:' v(§ Hij is twee jaar en heeft veel lol in het leven. Vaak weten zijn ouders de grappen van hun kleine clown wel te waarderen. Niet altijd. 'Groot leuk', kirt de dreumes tevre den als pappa en mamma hard la chen om zijn streken. Met het van de trap gooien van alle schoenen die hij in huis had weten vinden, oogstte hij minder succes. Tip? redactie@pzc.nl Zelf beleefde hij dolle pret aan al dat 'bommerdebombom', maar pa en ma maakten er korte metten mee. 'Niet doen!', luidde de verma ning en hun strenge gezichten bo den hem weinig ruimte nog eens te gaan gooien. Hij zuchtte eens over hun gebrek aan humor en stelde voor zichzelf vast: 'Klein leuk'. door Conny van Gremberghe sluis - Bij de presentatie van het nieuwe magazine voor onderne mend Sluis - woensdag - werd ter loops opgemerkt dat de crisis voor alsnog aan Sluis voorbijgaat. Dat gaat zeer nadrukkelijk op voor zes bewoners - en ondernemers - van de Sluise Kaai die donderdag sa men een half miljoen euro won nen in de Postcodeloterij. De win nende postcode 4524 CK bleek goed voor vijf ton en aangezien er slechts zes loteigenaren waren met samen slechts 16 loten werd er on danks de treurige berichten over de aanslag in Apeldoorn in Sluis toch door een groep mensen gela chen. Prijswinnaars Ellen en San dra van Keulen waren bijzonder ingenomen met het onverwachte douceurtje. Eric Blaecke met ne gen loten goed voor meer dan de helft van het winstbedrag, was vrij wel de hele dag sprakeloos. Louise Witte met haar 73 jaar de oudste deelgenote vond het een prachtige dag. „Wat ik met mijn winst ga doen, weet ik nog niet. Eens lekker van genieten eerst. Een auto hoef ik er niet van te ko pen, want ik heb nog een prima BMW voor de deur staan. Het mooie was dat ik eigenlijk deze lo terij wilde opzeggen. Vorige maand hadden ze automatisch voor twee maanden van mijn reke ning afgeschreven. Ik vond dat niet gepast en heb daarover ge klaagd. Opzeggen kon echter al leen schriftelijk en ja, dat briefje heb ik nooit verstuurd. Het lot kan dus toch raar vallen", aldus de ge lukkige. Sommigen verkopers op de vrijmarkt in Terneuzen bemachtigden al woensdagavond laat een plekje om hun waar uit te

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42