Familieberichten f|) fllensenlinq.nl Over lödöfi 24 I Vrijdag 1 mei 2009 kijk ook op 1939 P. Louws en W. Louws-Melse 2009 Onze geliefde ouders, grootouders en overgrootouders hopen 3 mei a.s. te gedenken dat ze 70 jaar getrouwd zijn. Deze dag wordt op 4 mei in familiekring gevierd. Kaarten van harte welkom naar: Simniapad 14357 HJ te Domburg, kamer 118 Vrees niet, want Ik ben met u In dit vertrouwen is rustig heengegaan mijn geliefde man, onze zorgzame vader en lieve opa Jan van den Hoek in de leeftijd van 94 jaar. Ellemeet, M. van den Hoek-van Damme Hippolytushoef, Joke Ingeborg en Mari Monique en Eddy Ellemeet, Martine en Cees John en Christina Eric en Monique Jacco en Daniëlle Wissenkerke, Janny en Adrie Edwin en Linda Marcel en Willemien Bianca en Guus Veenendaal, Jaap en Janneke Berdieke en Sjoerd Maaike en Sander Jan-Jaap en Tamara Haarlem, Mariejanne en Aart Wanne en Valery Kerkwerve, Rien en Renée Annemiek en Jurjen Michiel en achterkleinkinderen 28 april 2009 Moolweg 2 4323 LK Ellemeet De afscheidsdienst zal gehouden worden D.V. maandag 4 mei om 13.30 uur in de Christelijke Gereformeerde kerk, Dapperweg 25 te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Liever geen bloemen Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen onze geliefde oudste broer, zwager en oom Jan van den Hoek in de leeftijd van 94 jaar. Serooskerke (S): J. van Rijssel-v.d. Hoek - Zierikzee: L. v.d. Hoek-v.d. Wekken Zierikzee: E.L. Bolle-v.d. Hoek C. Bolle Neven en nichten Ellemeet, 28 April 2009 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn zwager en onze oom fan van den Hoek J.C. van As-van Damme Neven en nichten Emmeloord, 28 april 2009 Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad terug te zien. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Johanna Maria Emma Moerman-Kruijt Emmy ft Rotterdam t Vlissingen 24 juni 1929 28 april 2009 Vlissingen: H.A.J. Moerman Oost-Souburg: Mary Jason, Mirjam Goes: Hans en Berry Middelburg: Marleen in herinnering René Niek Oost-Souburg: Jolanda Ozzie Emmastraat 1 4381 BD Vlissingen Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zondag 3 mei van 15.00 tot 16.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 4 mei om 12.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 13.30 uur op het R.K. gedeelte van de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben, denk dan aan de weg door mij gegaan. Zo heb ik het niet voor niets gedaan. Intens verdrietig over de grote leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van onze innig geliefde moeder, zorgzame oma en overoma Pieternella Johanna Sinke-Bink sinds 19 februari 2005 weduwe van Dingenis Izaak Sinke in de leeftijd van 90 jaar. Wim en Mattie Sinke Peter en Lien Sinke Dick en Jeanneke Sinke Klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcentrum Ter Weel', met name van unit 8, voor de goede en liefdevolle verzorging. Goes, 29 april 2009 Zorgcentrum Ter Weel' Correspondentieadres: Meidoornstraat 18 4462 TZ Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 mei van 10.00 tot 10.15 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 10.30 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Hierna is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de condoleanceruimte van rouwcentrum 'De Bevelanden'. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het over lijden van onze vrijwilligster mevrouw Betty Maes echtgenote van onze vrijwilliger Omer De Rudder Vele jaren heeft zij zich, samen met haar man, ingezet voor onze cliënten. Wij zullen haar heel erg missen! Wij wensen Omer, Tanja, Petra en verdere familie veel sterkte toe in deze verdrietige tijd. Mede namens cliënten, medewerkers, vrijwilligers en Raad van bestuur - Stichting Tragel. Els Balemans, Wendie de Bruyn en José Braem afdeling Vrijwilligerswerk Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend is onverwachts op haar 93e verjaardag over leden mijn lieve moeder, onze lieve oma en over-oma Dirkje Peternella Cramer-van Mourik Diddy - weduwe van Cor Mari Cramer ft 29 april 1916 Gorinchem t 29 april 2009 Domburg Aagtekerke: Marjo en Ko Aagtekerke: Marco en Anja Jordy, Lisanne 's-Heerenhoek: Bianca en Wilco Grijpskerke: Ronald en Andrea Correspondentieadres: Burg. Geuzestraat 214363 AN Aagtekerke Wij bedanken het verzorgend personeel en de vrijwilligers van "Simniavoor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 09.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Van ons is heengegaan Wilhelmina Anna Langendijk Willy ft Krabbendijke t Goes 28 april 1953 29 april 2009 Paul Eikenlaan 15 4495 CL Kamperland Caroline Zoë Robert Marco (in herinnering) Juliana van Stolberglaan 29 4461 TG Goes U kunt afscheid van Willy nemen op zaterdag 2 mei van 19.00 tot 19.30 uur in de aula van het "Gasthuis", Kievit laan 64 te Goes. De bijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op maandag 4 mei om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en omaatje Hendrika Mommaas-Bok - Rika - weduwe van Cornells Johannes Mommaas in de leeftijd van 94 jaar. Henny en Jan Gorree-Mommaas Marieke en Frank, Matthijs, Annemiek Karin en Jan, Thijmen, Anaïs Han en Ineke Mommaas-Rutters Annet en Hans Coen en Renate Willemien en Roel, Merijn Ineke en Dick Haandrikman-Mommaas Krista Rik Jorinde en Virgil, Nikkij Deyan Myrthe Mijke Anke Mommaas Mieke, Justin Frank Yvette en Mathijs Vlissingen, 30 april 2009 Correspondentieadres: A. Mommaas Verkuijl Quakkelaarstraat 46,4381 PM Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maan dag 4 mei van 12.15 tot 12.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26