'Hoe kun je nou nog gezellig Mae mem pu&zelö, hoe mem ivteugd Gescheurd verkleurd, versleten? 22 Vrijdag 1 mei 2009 PZC Bromfietser gewond bij aanrijding met auto OOST-SOUBURG - Een i8-jarige bromfietser uit Oost-Souburg is woensdagavond gewond geraakt aan hoofd en been toen hij in zijn dorp werd aangereden door een auto. Na behandeling van zijn ver wondingen in het ziekenhuis mocht hij naar huis. Een 24-jarige automobilist uit Oost-Souburg zag de bromfietser over het hoofd toen hij uit een parkeerstrook weg reed. Inbraken in twee woonzorgcentra Oost-Souburg - Dieven hebben tus sen woensdagavond en donderdag ochtend ingebroken in het woon zorgcentrum van Oost-Souburg en van 's-Heer Arendskerke. In beide gevallen werd in een kantoor inge broken door een raam danwel een deur te forceren. In Souburg was de buit enkele tientallen euro's, in 's-Heer Arendskerke werden waar depapieren en sieraden meegeno men uit een kluis. Oranjeloop brengt 676 euro op voor Duchenne VLISSINGEN - De Oranjeloop in Vlis- singen heeft gisteren 676,30 euro opgeleverd voor de Stichting Duchenne. Aan de hardloopwed strijd van atletiekvereniging Dyna mica deden zo'n 150 mensen mee. Zij konden kiezen uit afstanden van 4 en 7,5 kilometer. Duchenne is een spierziekte. De opbrengst van de Oranjeloop wordt gebruikt voor onderzoek naar de ziekte en voor medicijnen. \p www.lekkerpuzzelen.nl Cu 04. jJS Halverwege de middag werden alle evenementen op de Middelburgse Markt beëindigd. foto's Ruben In Oostkapelle was het voetbalveld 's ochtends het domein van de kinde ren, die er allerlei spelletjes konden doen. Geen koekhappen maar spekhappen tijdens de dierspelen voor kinderen op het splein van Biggekerke. StofFeerderij Brouwer Tel.: 0113 - 21 36 42 www.stoffeerderijbrouwer.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24