en unieke stukken naast elkaar j-.*— Jaarvergadering in Nieuwdorp BPZC Donderdag 30 april 2009 27 1 11 ^11 12 Hours of Hiphop in goes - Liefhebbers van hiphopmu- ziek kunnen 9 mei hun hart opha len bij het jeugdcentrum in Goes-Noord. Op het plein voor Jo seph Lunslaan 15 worden van 10.00 tot 22.00 wedstrijden gehou den in dans, rap, graffiti en mu ziek draaien. Tussen de wedstrij den door worden er demo's en workshops gegeven. De dag wordt afgesloten met optredens van di verse artiesten zoals: Negativ, Hef, Ciph Barker en Dj Rafya. Alle acti viteiten en optredens zijn gratis te bezoeken. Voor meer informatie www.12hoursofhiphop.nl. Olga Commandeur opent beweegmaand heinkenszand - Televisiegymnaste Olga Commandeur geeft woens dag in De Stenge in Heinkenszand het startschot voor de beweeg maand voor Borselse senioren. Commandeur doet dat om -19.00 uur, maar er zijn in De Stenge al vanaf 13.00 uur activiteiten. Loka le, regionale en landelijke organisa ties geven op een markt informa tie over sport, bewegen en gezond heid. Ook kunnen zij hun conditie en reactievermogen laten testen. De gemeente Borsele presenteert ook een beweegwijzer; een over zicht van structurele en eenmalige sportactiviteiten in de gemeente. 20% bijtelling BMW 1161 en 118i www.zwartepoorte.nl NIEUWDORP - De dorpsraad van Nieuwdorp houdt volgende week woensdagavond in het verenigings gebouw Ammekore de jaarvergade ring, waarin onder meer de toe komstvisie van de dorpsraad op Nieuwdorp aan de orde komt. Eén van de onderwerpen in de notitie is de toekomst van de twee basis scholen in Nieuwdorp. De dorps raad pleit voor één schoolgebouw met meerdere voorzieningen waar in beide scholen onderdak vinden. Aanvang 20.00 uur. ï\9CÜ Segeersstraat 64 MIDDELBURG Ostrea Lyceum toneel van Grimm-sprookjes goes - De musical 'Into - the woods' is 7, 8 en 9 mei te zien in het Ostrea Lyceum in Goes. Het is een mix van vele Grimm-sprook jes in één verhaal. Bekende figuren als Assepoester, Roodkapje en de vraatzuchtige wolf komen samen voor. De rollen worden gespeeld door leerlingen en docenten van het Ostrea Lyceum en de muziek wordt begeleid door een orkest on der leiding van Piet de Witte. De voorstellingen beginnen om 19.30 uur, de matinee op 9 mei om 14.00 uur. Kaarten zijn te koop op alle locaties van het Ostrea Ly ceum. Workshop Word voor senioren Heinkenszand heinkenszand - De Seniorenraad Borsele houdt donderdag 7 mei in de cyberroom van De Stenge in Heinkenszand een workshop over computerprogramma Word. Vanaf 9.30 uur worden alle moge lijkheden van dit tekstverwerkings programma toegelicht. Vanwege de grote belangstelling bij eerdere workshops is aanmelden wense lijk via 0113-311951. Bij veel aanmel dingen wordt op 12 mei nog een workshop gehouden. De cyber- room van De Stenge is elke don derdag open van 9.30 tot 12.00 uur. Jeannette van Beek is bezig om de beelden van het tijdelijk depot op hun plaats in de kerk te zetten. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71