maar even aan finale denken "Dit is wel het moment om in te stappen." De Familieloopteller staat nu op 134... Kijk wie er meelopen op www.pzc.nl/familieloop PZC Donderdag 30 april 2009 I 3 7 Rob Barel doet mee aan de Senior Games MIDDELBURG - Rob Barel doet in september mee aan de Senior Ga mes in Zeeland. De wereldkampi oen en meervoudig Europees kam pioen triatlon en biatlon heeft zich voor verschillende onderde len ingeschreven. De 51-jarige spor ter doet mee aan triatlon, moun tainbike, atletiek en zwemmen. In middels hebben ongeveer 1500 deelnemers zich aangemeld voor de Senior Games. De wedstrijden worden van 7 tot en met 12 sep tember gehouden. Marjet van der Graaff in Ladies Open AMSTERDAM - Negen Nederlandse golfspeelsters doen mee in het ABN Amro Ladies Open, van 5 tot en met 7 juni op de Eindhoven- sche Golf in Valkenswaard. Europees kampioenen Christel Boeljon en Marjet van der Graaff zijn de voornaamste kanshebbers op een hoge klassering in het prof- toernooi uit de Ladies European Tour (LET). Afgelopen weekeinde won het koppel in Spanje de pres tigieuze European Nations Cup. Tom Janssen keert terug naar Jong RBC TERNEUZEN - Tom Janssen speelt volgend seizoen bij RBC Roosen daal, de club waarvoor de voetbal-. Ier uit Kloosterzande al eerder uit kwam voordat hij naar Jong NAC verkaste. Bij de bvo uit Breda moet Janssen vertrekken. Bij Jong RBC wil de Zeeuws-Vla ming nog één keer zijn kansen in het profvoetbal wagen. Hij had ook oriënterende gesprekken met Zulte Waregem, Kloetinge, RCS en zijn oude club Terneuzen. Driebander Arie Vink onderuit in toernooi SINT OEDENRODE - Arie Vink uit Groede is er niet in geslaagd de eer- ste ronde van het C-ranking toer nooi driebanden groot te overle ven. In Sint Oedenrode was eerst René Hak met 30-29 te sterk waarna Vink stuitte op de nummer twee van Nederland en de wereld in 2008 bij de vrouwen Karin letten. Het werd 30-19. Jetten won ook van Hak en plaatste zich voor vol gende ronde. Kloetinge-spits Marinus Baas (links, wit shirt) is met Joris Rademakers verwikkeld in een kopduel. Arjan Hamelink, Etienne Mallie en Marvin van der Staal (vlnr) zijn in de buurt. foto Camile Schelstraete mingen. Doelman Bart Corstanje kwam uit, nam de bal aan, maar verloor die op 35 meter van zijn doel aan Niemantsverdriet. De snelle aanvaller kon het duel daar door alsnog simpel beslissen: 1-3. „We waren kansloos", legde Jordy Bakker de vinger op de zere plek. „Eerder dit seizoen konden wij het laatste kwartier altijd nog wel even gas geven en er een slotoffen- sief uitgooien. Nu lukt dat niet meer. Ik denk dat de pijp bij veel spelers leeg is." Net als zijn ploeggenoten kreeg Bakker na rust nog even hoop op een plek in de finale. „Maar het waren maar vijf minuten vol vuur. En Kloetinge wist ook, dat wan neer ze vroeg druk zetten wij het heel moeilijk zouden krijgen. Dat bleek ook wel. We kregen de bal soms niet eens voorin." Veel tijd om te treuren heeft Zaam- slag niet. Zaterdag is het D-Day, als de ploeg móet winnen van Roda In de halve finale van de districts beker heeft Zaamslag weinig in te brengen tegen Kloetinge (1-3). Zaterdag wacht tegen Ro da Boys de volgende opdracht. Boys om kans te houden op lijfsbe houd. Bakker: We moeten ons nog één keer opladen. Als dat lukt, hoop ik ook dat het bij die ene keer blijft. Want dan handhaven we ons in de eerste klasse." Bij Kloetinge overheerste tevreden heid. „We hebben het alleen te laat beslist", zei Marcel Lourens, die op de bank de honneurs waar nam voor Hiensch. „Maar we staan nu in de finale en dat is het belangrijkste." Zaterdag sluit Kloe tinge de competitie af tegen Ter- neuzense Boys, dat een zege nodig heeft om in de eerste klasse te kun nen blijven. „Wij hebben een aan tal jongens die op scherp staan en een paar jongens met kleine bles sures", aldus Lourens. „Die zullen we denk ik sparen, maar we heb ben er niks aan om met 4-0 te ver liezen. We gaan het niet zomaar weggeven." Zaamslag-Kloetinge 1-3 (0-2). 32. Ma rinus Baas 0-1 (strafschop), 42. Mari nus Baas 0-2, 48. Jordy Bakker 1-2 (strafschop), 88."Mervin Niemantsver driet 1-3. Scheidsrechter: C. Pijpers (Breda). Gele kaart: Mario de Fouw en Ugur Kahveci (beiden Zaamslag). Aan tal toeschouwers: 500. "De tijd waarin we leven, roept vragen op. Niet het minst bij leaserijders. BMW geeft op een aantal van die vragen antwoord met de 3- en 5-deurs versies van de BMW 116i, 118i en de 116i Corporate Lease. Deze modellen hebben niet alleen heel veel in huis - zoals de beste rijeigenschappen in hun klasse - ze zijn op 1 januari 2009 in een lagere bijtellingscategorie terechtgekomen. Goed nieuws als u leaserijder bent, want dan rijdt u gedurende uw lease- William Remeeus, Zwartepoorte Goes bv contract aanzienlijk voordeliger. In plaats van 25% hoeft u nog maar 20% van de cataloguswaarde bij te tellen. Dat is de verdienste van de BMW EfficientDynamics technologie, al eerder beloond met diverse groene labels. Kom langs om de BMW 116i, 118i en de 116i Corporate Lease in onze showroom te bekijken. U kunt ook even bellen voor een afspraak. Of kijk eerst op www.bmw.nl/zwartepoortegoes voor alle 6 antwoorden van BMW op deze tijd." Maar 20% bijtelling. Een BMW 116i, 118ier, 1 16i Corporate Lease met 20% bijtelling, Dat is een voordeel dat u gedurende uw hele leasecontract terugziet BMW 116i 3-deurs Netto besparing per jaar €681,20" 43 Zwartepoorte Goes bv, Amundsenweg 33,4462 GP Goes, T (0113) 24 52 45 Gemiddeld verbruik van 5,8 tot 5,9 liter/100 km (van 17,2 tot 17,0 km/liter) C02-emissie van 139 tot 140 gram/km Dit bedrag is gebaseerd op een inkomstenbelastingschijf van 52%. Dit bedrag is indicatief. Er kunnen dan ook geen rechten aan worden ontleend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 67