Mensen .inq.nl Mirthe de Jonge y ft Oost- en West-Souburg, 4 mei 1927 ft Rotterdam t Vlissingen 24 Donderdag 30 april 2009 kijk ook op WdDOfêf) Geboren dochter van Rianne Kenters en Marco de Jonge 24 april 2009 Klaverstraat 17 4322 CG Scharendijke üysrJadöii Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jacobus Cornelis van den Bout weduwnaar van Diny v/d Laar echtgenoot van Koos Foudraine Rotterdam 16 oktober 1929 Goes 29 april 2009 Diny en Wout Lisa Anja en Rob Bert Jacquelien en Piërre Koos en Emmy Tilly en Wim Robin Joop en Damiet Midas, Lovik, Wendi Henny en Mare Marian en Ton Jessica, Isabel, Beer Nanda Elna en Dick Guus en Anita Flannah en Peter Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Beukenstraat 154 4462 CB Goes De crematie zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 12.00 uur in crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. De Pol: Rotterdam: Rotterdam Andel Rotterdam Zutphen: Rotterdam: Cappelle a/d IJssel: Goes: Wat de toekomst brenge mogeGezang 293) Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen aan de liefde die zij ons schonk, delen wij u mede dat is heengegaan onze lieve Zus en Tante Neeltje DIELEMAN -Nel- weduwe van Leunis Marinus Oele t Vlissingen, 26 april 2009 Emmen f W.E. Veenstra-Dieleman en Th. G. Veenstra Bruinisse M. Dieleman Montreal Canada A. Turgeon weduwe van I.P. Dieleman Schilde België P.J. Dieleman en G.L.C. Dieleman-Hendrickx Neven en Nichten "Recidence Vredehof", Vredehoflaan 300 Vlissingen correspondentieadres: Dhr. en Mevr. G. Hoeve-Aanstoot Krammerstraat 24 4301 VP*Zierikzee De begrafenis heeft overeenkomstig de wil van onze Zus en Tante reeds in besloten kring plaatsgevonden d.d. 29 april 2009 op de algemene begraafplaats te Zoutelande, gemeente Veere. "Mag de dankbaarheid van de droefheid winnen. Duifje vliegend in de lucht, doe je hen de groeten in jouw vlucht als je ze boven de hoogste bomen, wellicht zult tegenkomen... Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was, is vrij onverwachts overleden onze lieve dochter, moeder, geliefde en zus Jacqueline Patricia Anna van der Schoor in de leeftijd van 45 jaar. Marie van der Schoor-Andela Soraya, Sumariam Melse Kevin Matthijs en familie Milly Poppe-van der Schoor en familie Bert van der Schoor en familie Frans van der Schoor enfamilie Arthur van der Schoor Glenn, Ashley van der Schoor Vlissingen, 28 april 2009 Correspondentieadres: Vreedenburgstraat 12, 4337 JW Middelburg Jacqueline is opgebaard bij haar zus Milly, Landluststraat 2 te Middelburg. Het is daar tot de dag van de uitvaart doorlopend mogelijk om afscheid van haar te nemen.. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 4 mei om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te.Middelburg. Na de plechtigheid komen we met zijn allen weer bij elkaar bij Milly aan de Landluststraat 2 te Middelburg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geheel onverwacht is de partner van onze kleinzoon, zoon, broer en neef Kevin Matthijs overleden. Jacqueline van der Schoor Wij wensen Kevin, Soemi, Soraya en familie veel sterkte. Frans en Rie Matthijs - Lourense John en Annelies Matthijs - de Groot Yara Danny en Wikke Matthijs - Masius Dermis, Jeffrie, Melissa Frank Matthijs en Jessica Buijs Martin, Sam, Jons Plotseling is uit het leven weggerukt de vriendin van onze neef Kevin Matthijs Jacqueline van der Schoor Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Kevin, Soemi, Soraya en verdere familie's'. Rinus en Sari de Groot Samantha, Pedro en Elise Michel (in liefdevolle herinnering) en Rachel 'Kees en Henny de Groot Marvin Geheel onverwacht is uit ons midden genomen onze zeer gewaardeerde collega Jacqueline van der Schoor Jacqueline werkte sinds 2000 bij Zorgstroom, eerst als thuishulp, daarna als verzorgingshulp en de laatste drie jaar als verzorgende. We zullen haar positieve inzet enorm missen. Haar beide dochters, haar zus die ook bij Zorgstroom werkt, verdere familie en vrienden wensen wij heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Raad van Bestuur en collega's van Zorgstroom Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 26 april 2009 is overleden Ds. F.J. Goethals emeritus predikant Nederlandse Hervormde Kerk Vanaf 1964 t/m 1969 was hij predikant in onze gemeente. We bewaren goede herinnerinen aan de tijd dat hij bij ons predikant was. We wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Namens de Protestantse Gemeente Wolphaartsdijk Preses, mw. H.Y. de Wit-Louwerse Sriba, mw. A.N. Westerweel-Hulshof Hierbij geven wij u kennis dat de Heere in de hope des eeuwigen Levens van ons heeft weggenomen onze innig geliefde moeder, oma en overoma Maria Melis-Hofman sinds 28 juni 1970 weduwe van Jan Melis in de leeftijd van bijna 98 jaar. Borssele: C.J. Walhout-Melis J. Walhout Waarde: H. Zandijk-Melis P. Zandijk Krabbendijke: M. Melis W.C. Melis-Koster Veen: P. Melis M. Melis-van de Bospoort Klein- en achterkleinkinderen 28 april 2009 Meidoomweg 1 4414 RL Waarde D.V. vrijdag 1 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren in een der zalen van de kerk van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 2 mei om 10.30 uur in de zaal van bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Degene die ik liefheb heb ik verlaten om degenen die ik liefhad terug te zien. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Johanna Maria Emma Moerman-Kruijt Emmy 24 juni 1929 28 april 2009 Vlissingen: H.A.J. Moerman Oost-Souburg: Mary Jason, Mirjam Goes: Hans en Betty Middelburg: Marleen in herinnering René Niek Oost-Souburg: folanda Ozzie Emmastraat 1 4381 BD Vlissingen Gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zondag 3 mei van 15.00 tot 16.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De uitvaartdienst zal gehouden worden op maandag 4 mei om 12.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 13.30 uur op het R.K. gedeelte van de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condo leren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus Riek van Stel-van de Guchte Wemeldinge: Rinus en Geertje Blok-van Stel Kattendijke: Ko en Corry van Stel-Nieuwenhuize Wemeldinge: Nelly van Stel-Verschuure

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60