steeds opnieuw de boer op Kerk wil praten over kapel in ziekenhuis S PZC Donderdag 30 april 2009 27 Natuuractiviteiten van Ecoscope voor de jeugd renesse - Ecoscope, het activitei tencentrum voor natuur en milieu in Renesse, gaat zaterdag van 15.00 tot 16.30 uur strandjutten. Het he le gezin mag mee met de IVN-gids. Er wordt verzameld bij strandpaviljoen De Branding in Renesse. Woensdag 6 mei zijn er opnieuw jeugdactiviteiten bij Eco scope. Kinderen van vier tot zes jaar kunnen onder begeleiding wind- en wolkenspelletjes doen, terwijl iets oudere kinderen aan de slag mogen met biologisch wa- teronderzoek. Voor beide dagen is aanmelden (0111-463400) gewenst. Introductiecursus Raja yoga meditatie schuddebeurs - De spirituele aca demie Brahma Kumaris geeft zater dag 9 mei in Schuddebeurs een be ginnerscursus meditatie. Daar leer je de beginselen van het medite ren: bewustwording van je gedach ten, geestelijk ontspannen en nega tieve gedachten omzetten in posi tieve gedachten. De cursus duurt van 10.30 tot 12.00 uur. Vervolgcursussen zijn op 16 en 23 mei en 6,13 en 20 juni. Deelname aan de introductiecur sus is gratis, aanmelden is wel ge wenst. Dat kan bij Brahma Kuma ris via 0118-618782. www.bksa.org 20% bijtelling BMW 116i en 118i www.zwartepoorte.nl goes - De Algemene Classicale Vergadering Zeeland van de Protes tantse Kerk (ACV) wil een gesprek met de Raad van Bestuur van de Oosterscheldeziekenhuizen en Zie kenhuis Walcheren. De ACV wil overleg over mogelijkheden om de geestelijke verzorging in de zieken huizen optimaal te laten functione ren. Net als eerder de Interparo chiële Vereniging De Bevelanden en Schouwen-Düiveland is de ACV bezorgd over de voorgeno men sluiting van de kapel in het Oosterscheldeziekenhuis in Goes, net als over het besluit om twee va catures in de Dienst Geestelijke Verzorging in Ziekenhuis Walche ren niet te vervullen. MIDDELBURG Natuur en water ontdekken in Bruinisse bruinisse - Kinderen van zeven tot twaalf jaar kunnen zaterdag 9 mei meedoen met het activiteiten programma Ontdek Natuur en Wa ter in de jachthaven van Bruinisse. Onder leiding van een deskundige gids leren zij op een avontuurlijke manier over de natuur. Het pro gramma duurt van 13.00 tot 17.00 uur. Jachthaven Bruinisse organiseert dit samen met Wildzoekers, een jeugdonderdeel van de Vogelbe scherming en Natuurmonumen ten. Meedoen kost niks, wel even aan melden bij de jachthaven (0111-481485). Man de cel in voor bestelen van kapper middelburg - Een negentienjarige Middelburger is gisteren door de rechtbank in Middelburg veroor deeld tot een gevangenisstraf van een jaar, waarvan vier maanden voorwaardelijk. Ook moet hij een schadevergoeding van 675 euro be talen. Midden december vorig jaar liet hij bij een kapper in Middelburg dreadlocks zetten, maar in plaats van de verschuldigde 75 euro te be talen had hij met een mes ge dreigd, geld geëist en was er met zo'n 900 euro vandoor gegaan. Gasten van Goemanszorg worden op een versgebakken bolus getrakteerd. foto's Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 47