seizoen heel mooi afsluiten "Dit is wel het moment om in te stappen." De Familieloopteller staat nu op 134... Kijk wie er meelopen op www.pzc.nl/familieloop pzc Donderdag 30 april 2009 j 3 7. Een echt slotofFensief bleef uit en werd vlak voor het einde een kans loze missie voor de Zeeuws-Vla mingen. Doelman Bart Corstanje kwam uit, nam de bal aan, maar verloor die op 35 meter van zijn doel aan Niemantsverdriet. De snelle aanvaller kon het duel daar door alsnog simpel beslissen: 1-3. „We hebben het te laat beslist", zei Marcel Lourens, die op de bank de honneurs waarnam voor Hiensch. „Ik denk dat we acht tot tien kan sen hebben gehad om het verschil duidelijk te maken. Maar we staan nu in de finale en dat is het belang rijkste." De tegenstander komt uit de nog te spelen halve finale tus sen Waspik en LRC, de ploeg die kampioen werd in de klasse van In de halve finale van de districts beker is Kloetinge te sterk voor Zaamslag (1-3). In de eindstrijd speelt de ploeg van Diederik Hiensch tegen LRC of Waspik. Kloetinge en Zaamslag. Lourens: „Het mooie is eigenlijk dat we tij dens de jaren in de hoofdklasse al tijd zeiden dat we die beker toch nooit konden winnen. Nu zijn we eersteklasser en zijn we er dicht bij." Zaterdag sluit Kloetinge de competitie af tegen Terneuzense Boys, dat een zege nodig heeft om in de eerste klasse te kunnen blij ven. „Wij hebben een aantal jon gens die op scherp staan en een paar jongens die met blessures kampen", keek Lourens vooruit. „Die zullen we sparen, we hebben er niks aan om met 4-0 te verlie zen. Het is de laatste thuiswed strijd en die geven we niet weg Zaamslag-Kloetinge 1-3 (0-2). 32. Ma- rinus Baas 0-1 (strafschop), 42. Mari- nus Baas 0-2, 48. Jordy Bakker 1-2 (strafschop), 88. Mervin Niemantsver driet 1-3. Scheidsrechter: C. Pijpers (Breda). Gele kaart: Mario de Fouw en Ugur Kahveci (beiden Zaamslag). Aan tal toeschouwers: 500. Rob Barel doet mee aan de Senior Games middelburg - Rob Barel doet in september mee aan de Senior Ga mes in Zeeland. De wereldkampi oen en meervoudig Europees kam; pioen triatlon en biatlon heeft zich voor verschillende onderde len ingeschreven. De 51-jarige spor ter doet mee aan triatlon, moun tainbike, atletiek en zwemmen. In middels 'hebben ongeveer 1500 deelnemers zich aangemeld voor de Senior Games. De wedstrijden worden van 7 tot en met 12 sep tember gehouden. Marjet van der Graaff in Ladies Open amsterdam - Negen Nederlandse golfspeelsters doen mee in het ABN Amro Ladies Open, van 5 tot en met 7 juni op de Eindhoven- sche Golf in Valkenswaard. Europees kampioenen Christel Boeljon en Marjet van der Graaff zijn de voornaamste kanshebbers op een hoge klassering in het prof- toernooi uit de Ladies European Tour (LET). Afgelopen weekeinde won het koppel in Spanje de pres tigieuze European Nations Cup. Provoost stunt tegen de wereldkampioen bunschoten - Bennie Provoost heeft gisteren in het Barnsteentoer- nooi voor een stunt gezorgd door damwereldkampioen Alexander Schwarzman op een gelijkspel te houden. De uit Aagtekerke afkom stige dammer verloor eerder al vier keer van de Rus, maar bleef nu ondanks een sterke vijandelijke* aanval binnen de remisegrenzen. Provoost deelt na vier ronden de eerste plaats in Bunschoten met Schwarzman en Rienk van Marle. Volendammer Tuyp vrijuit na kritiek zeist - De aanklager betaald voet bal van de KNVB heeft de straff zaak tegen Jack Tuyp van FC Vo- lendam geseponeerd. De aanvaller had vorige week na het verloren duel met Heerenveen in de halve finales van de KNVB-beker (0-2) kritiek op arbiter Björn Kuipers. „Het leek wel of hij de opdracht had gekregen om de grote club door te laten gaan naar de finale", opperde Tuyp, die daarmee de sug gestie van partijdigheid wekte. William Remeeus, Zwartepoorte Goes bv BMW116i3-deurs Netto besparing per jaar. €681,20* <3 Gemiddeld verbruik van 5,8 tol 5,9 liler'100 km (van 17,2 Jot 17,0 km/liter) COj-ermssie van - - 139 tot 140 gram/km Dit bedrag gebaseerd np een mkomstenbeiastingsctvj! van 52% Zwartepoorte Goes bv, Amundsenweg 33, 44b2 GP Goes, T (0113) 24 52 45 Dit bedrag a rdicat.ef Er kunnen dari get- rechten aan V.crclen ontleend "De tijd waarin we leven, roept vragen op. Niet het minst bij leaserijders. BMW geeft op een aantal van die vragen antwoord met de 3- en 5-deurs versies van de BMW 116t, 118i en de 116i Corporate Lease. Deze modellen hebben niet alleen heel veel in huis - zoals de beste rijeigenschappen in hun klasse - ze zijn op 1 januari 2009 in een lagere bijtellingscategorie terechtgekomen. Goed nieuws als u leaserijder bent, want dan rijdt u gedurende uw lease contract aanzienlijk voordeliger, In plaats vari 25% hoeft u nog maar 20% van de cataloguswaarde bij te tellen. Dat is de verdienste van de BMW EfficientDynamics technologie, al eerder beloond met diverse groene labels. Kom langs om de BMW 116i, 118i en de 116i Corporate Lease in onze showroom te bekijken. U kunt ook even bellen voor een afspraak. Of kijk eerst op www.bmw.nl/zwartepoortegoes voor alle 6 antwoorden van BMW op deze tijd." Maar 20% bijtelling. Een BMW 116i, 118i en 116i Corporate Lease met 20% bijtelling. Dat is een voordeel dat u gedurende uw hele leasecontract terugziet. Kloetinge-spits Marinus Baas (links, wit shirt) is met Joris Rademakers verwikkeld in een kopduel. Arjan Hamelink, Etienne Mallie en Marvin van der Staal (vlnr) zijn in de buurt. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 39