PZC Donderdag 30 april 2009 1 9 A.M. Stellemans-de Smidt, Re- tranchement Lid in de Orde van O.N. Zet zich in voor de dorpsraad, Nederlandse Hartstichting en Oranjecomité. J. Vredenbregt, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Sinds 1966 lid van De Witte van Haemstede, voorzitter sinds 1995. Actief in kerk en wielerronde. D.J. van der Zaag, Goes Ridder in de Orde van O.N. Sinds 1993 burgemeester van Goes, diver se functies in de zorg, cultuur, Eure- gioraad en Het Zeeuwse Landschap. J.M.A. van Veldhuizen, Oosterland Lid in de Orde van O.N. Tot voor kort afdelingsvoorzitter CDA, bestuurlijke functies binnen VW en Öruniversails. L.H. Wille, Zuidzande Ridder in de Orde van O.N. Actief voor W Oostburg, Fotoclub West Zeeuws-Vlaanderen, ouder commissie obs Oostburg en VOO. W. Van der Zee, Zaamslag Lid in de Orde van O.N. Diverse functies (bestuurlijk) op het gebied van onderwijs, landbouw en bankwezen. A.A. Zegers, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Was van 1979 tot 2008 lid van de vrijwillige brandweer Terneuzen. Sinds 2000 leider jeugdbrandweer. J.P. Schrier-Casteleijn, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Is toeristische gids Zeeuws-Vlaande ren en tevens natuur- en watergids in de Braakman en Canisvliet. B.A. Van der Sijpt, Koewacht Lid in de Orde van O.N. Vrijwilliger bij Welzijnsorganisatie Aan Z en de Parochie. Was daar naast ook bestuurslid van Veron. J.J. Snoep, Sint-Maartensdijk Lid in de Orde van O.N. De heer Snoep vervulde diverse functies binnen bibliotheek, kerk en onderwijs. E.E.C. Verschueren, Vogelwaarde Lid in de Orde van O.N. Voorzitter van de RK-begraafplaats Stoppeldijk, was jaren het gezicht binnen de RK Jonge Boeren. R. Soesman, 's-Gravenpolder Ridder in de Orde van O.N. Oud-rec tor Pieter Zeeman, echte onderwijs man, musicalschrijver, oud-voorzit ter WD Borsele, jazzliefhebber. J. Stam-Wartena, Sint-Jansteen Lid in de Orde van O.N. Was betrokken bij de Museumcom missie van de Oudheidkundige Kring De Vier Ambachten. J. de Witte, Westkapelle Lid in de Orde van O.N. Ruim dertig jaar bestuurslid en ringoppasser van de Westkapelse Ringrijdersvereni- ging De Vroonruiter. A.C. Zuidweg, Oostdijk Lid in de orde van O.N. Van 1980 tot heden actief in ontwikkelingssa menwerking, hulptransporten naar onder meer Polen en Roemenië. P.G. Verschure, Nieuwerkerk Lid in de Orde van O.N. Bestuursfunctie Mevo, trainer gym nastiek, bestuurslid en bondsafge- vaardigde biljartsport. C. Visser-De Mol, Ellemeet Lid in de Orde van O.N. Vrijwilligster Rode Kruis. Betrokken bij kerk, muziekvereniging en de Voedselbank. T.G. de Witte, Sas van Gent Lid in de Orde van O.N. Is penningmeester van de Vrienden van de Hartstichting, actief EHBO'er en betrokken bij AED-onderwijs ZV. J. Zuijdweg, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Sinds 1985 penningmeester volkstuinvereniging Kweeklust in Middelburg. Penning meester Stichting Helpen Helpt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 19