1 8 Donderdag 30 april 2009 PZC C.J. van Nieuwenhuijze, Scharendij- ke Lid in de Orde van O.N. Actief in kerkenwerk sinds 1965 en bestuurslid ouderenbond Anbo. S. Nieuwkoop, Tholen Ridder in de Orde van O.N. Sinds 1976 actiefin de cultuurhistorie, op richter heemkundekring, sinds 2004 voorzitter museum De Meestoof. L. I. Potappel, Tholen Lid in de Orde van O.N. Kerkvoogd hervormde kerk Tholen (1988-he- den) en secretaris buurtvereniging De Jolige Mossel (1998-2001). W. Potappel-Potappel, Tholen Lid in de Orde van O.N. Mantelzorg ster (1975-1993; 2002-2008), sinds 2006 kerkvrijwilligster in verzor gingstehuis Ten Anker Tholen. M.E.A. De Rudder, Sint Jansteen Lid in de Orde van O.N. Is vanaf 1973 betrokken bij gemeen schapscentrum De Warande. Tevens lid van RK Fanfare Sint Jansteen. C. Scheele-Doeselaar, Axel Lid in de Orde van O.N. Initiatiefnemer avondvierdaagse Axel en jaren actief bij de Stichting Christelijke Jongeren Vereniging. J.C. Polderdijk, Nieuwdorp Lid in de Orde van O.N. Vele vrijwilli gersfuncties onderwijs, CDA, sport, genealogische vereniging, 'dorpsar chivaris', dorpsraadvoorzitter. A. van Rooijen, Westkapelle Lid in de Orde van O.N. Vrijwillig chauffeur, schipper, vuurleider, PR coördinator en alleskunner van het KNRM-station in Westkapelle. J. Reerink, Delden Ridder in de Orde van O.N. Tot haar pensionering kinderarts, zette een kliniek op in Tanzania, bestuurslid Stichting Elckerlijck in Austerlitz. L. Scheers, Vrouwenpolder Lid in de Orde van O.N. Sinds 1987 opstapper, pl.vervangend schipper op KNRM-station Westkapelle. Bij drage aan ontwikkeling snelle boot. G. M. Rijnberg-Plandsoen, Oud-Vos- semeer Lid in de Orde van O.N. Diverse functies in gym- en hengelsportvere niging en Sint-Nicolaascomité. H. Schipper, Axel Lid in de Orde van O.N. Sinds 1986 voorzitter van bestuur van het SOW-koor, kerkrentmeester van PKN Zeeuws-Vlaanderen. A.J. Nederlof, Tholen Lid in de Orde van O.N. Van 1973 tot 2008 actief als bestuurslid in zangverenigingen van de gerefor meerde gemeenten. C.M.D. Oskam-Dorreman, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen het lokale dierenasiel en werkgroep dierena siel Noord- en Midden-Zeeland. N.M. Otte-van Waarde, Wemeldin- ge Lid in de Orde van O.N. Actief in ker kelijk leven, organisatie voor blin den en wereldwinkel. G.L.J. van Noort, IJzendijke Lid in de Orde van Oranje Nassau. Dertig jaar werkzaam bij Dow, actief bij onder meer kerk, stichting Mo- lenbehoud, Lions en Rabobank. C.M.J. Pilaar, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Beheerder St. Lievens Monstertoren gedurende 25 jaar. Vrijwilliger kerk, oprichter loge van de Odd Fellows. M.C. Oosterling-de Baare, Groede Lid in de Orde van Oranje Nassau. Zet zich al veertig jaar in voor de Groedse gemeenschap, onder meer bij kerk en basisschool. A. van der Pol-Hooijmeijer, Burgh- Haamstede. Lid in de Orde van O.N. Voor haar inzet binnen de kerk en de SOLO-groep binnen de NKC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 18