PZC Donderdag 30 april 2009 1 7 J.G. Kats, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Diverse ker kelijke bestuursfuncties sinds 1976, diaken, ouderling hervormde ge meente Sint-Annaland. L.H. Kodde, 's-Gravenpolder Lid in de Orde van O.N. Diverse functies in de Zeeuwse Ringrijders Vereniging, dorpshuis 's-Gravenpol der en tennissport. C. de Kiewit, Kapelle Lid in de Orde van O.N. Actief in mu ziek, medeoprichter avondvierdaag se Biezelinge, kaderlid CNV, vrijwilli ger tafeltje-dek-je en ouderling. R.M. De Koeijer, Zuiddorpe Lid in de Orde van O.N. Leverde een langdurige bijdrage aan de openbare veiligheid in zijn woon plaats en de regio. A.M.A. de Koning, Goes Lid in de Orde van O.N. Met hart en ziel actief voor voetbalvereniging Goes als penningmeester en 'samen- binder' gedurende dertig jaar. D. van Kooten-Kloet, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Sinds 1970 actief bij Christelijke Gereformeer de Vrouwenvereniging en Bond van Chr. Geref. Zangverenigingen. D.L. van 't Leven, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Functies binnen KVGO, Nederlandse Nieuwsblad Pers, Goemanszorg, voetbal- en biljartclub en Rotary. I.J.M.L Maerman-Vergauwen, Terho le Lid in de Orde van O.N. Is sinds 1993 bestuurslid van het feestcomité Terhole. C.J. Lems, Oosterland Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid gedurende 32 jaar van Oosterlands Fanfare en vrijwilliger bij Sportvereniging Duiveland. S.C. Mandemaker-Penning, Zonne- maire Lid in de Orde van O.N. Functies bij Welzijn Ouderen, Vrou wen van Nu, coördinator collectes. B. Midavaine, Middelburg Ridder in de Orde van O.N. Oprich ter, uitbouwer, uitbater en organisa tor van braaitapperij De Mug in Mid delburg. Voorzitter Oemoemenoe. W.J.F. Menu, Kloosterzande Lid in de Orde van O.N. Was sinds 1964 actief bij de Koninklijke Har monie St. Cecilia, bestuurslid boe renbond NCB en CHV Veghel. L. Moerland, Goes Lid in de Orde van O.N. Ouderling Gereformeerde Gemeenten, van 1976 tot 1987 in Kruiningen en sinds 1988 in Goes. M.L.J. Muste, Burgh-Haamstede Lid in de Orde van O.N. Meer dan 20 jaar actief bij KNRM als opstapper, motordrijver en voor het onderhoud van het schip. A.P. Leenhoufs, Aardenburg Lid in de Orde van O.N. Actief voor de Nederlands Hervorm de Gemeente Aardenburg, de fanfa ren en de voetbalvereniging. P.A. de Leeuw-Verhees, Oud-Vosse- meer Lid in de Orde van O.N. Sinds 1956 actief als mantelzorgster, onder meer voor schoonfamilie. B.J.M. Leijdekker, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Functies binnen school, brandweer, politiek, vakbond, sport, zorg en maatschappelijke dienstverlening. 'J H.P.T.C. Leliaert, Aardenburg Ridder in de Orde van O.N. Actief voor Vereniging Onderne mend Aardenburg en Stichting Pro motie Aardenburg bij o.a. beurzen. lEi A. Melaard, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Sinds 1992 in diverse hoedanigheden actief bij Voetbalvereniging FC Dauwendaele. Daarvoor bij VCK in Koudekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 17