1 6 Donderdag 30 april 2009 PZC C. Folmer, Nieuwerkerk Lid in de Orde van O.N. Inzet voor de arme bevolking in Po len. Hij rijdt drie maal per jaar met hulpgoederen in eigen bestelwagen. B. Cijssel-Hoogesteger, Wemeldin- ge Lid in de Orde van O.N. Actief als vrijwilligster in kerk, ouderenzorg, Bijbelgenootschap en Dorcas. kerk Lid in de Orde van O.N. Organisatie en financiering van hulp transporten naar Polen. C.W. Coedegebuure, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Diverse functies hervormde kerk, onderwijs, zorg en middenstandsver eniging. A. Francke, Vlissingen. Lid in de Or de van O.N. Sinds 1958 voorzitter van de damclub Lammerenburg. Te vens is hij vrijwilliger bij ringrijders- wedstrijden. E. Coedegebuure, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Diaken her vormde kerk vanaf 1975, in hersteld verband sinds 2004, lid deelnemers raad zorgcentrum De Schutse. N. Franke-de Buck, Veere Lid in de Orde van O.N. Actief bin nen voetbalvereniging, organisatie van seniorenreizen, kerk, ouderen- soos, Tafeltje Dekje en bij collectes. W.A. Cosselaar, Terneuzen Ridder in de Orde van O.N. Oud- wethouder Terneuzen, dijk graaf De Zeeuwse Eilanden, voorzit ter VVD Terneuzen, bestuurslid ROC E.R.L. Galama-Rommerts, Zaamslag Ridder in de Orde van O.N. Voorzitter van de Vrouwen Advies Commissie, mede-oprichter Stich ting Netwerk Vrijwillige Thuiszorg. J.J. Goud, Krabbendijke Lid in de orde van O.N. Van 1973 tot 2008 lid van organisaties met be trekking tot herdenkingen en bijeen komsten van oorlogsveteranen. M.J. Gouweloos, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Zet zich sinds 1961 in voor behoud van draaiorgels. Restaureerde en on derhield vervallen draaiorgels. C.A. Goudzwaard, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Kerkelijke functies gedurende 44 jaar, zoals ouderling en fondsenwer ver en actief bij Woord en Daad. I.M. Van Hoecke-de Vos, Zuiddorpe Lid in de Orde van O.N. Diverse functies binnen de activitei tencommissie Zuiddorpe (tegen woordig Aan Z), voorzitter KBO. K. Groeneveld, Serooskerke Lid in de Orde van O.N. Vrijwillig PR coördinator, ambassadeur en rond leider van het KNRM-station Noord- land op Neeltje Jans. F.M. Haak, Biervliet Lid in de Orde van O.N. Houdt sinds 1970 de wildstand in de gaten, nauw betrokken bij de paardensport bij De Haringruiters. K. de Graaf-Van Sabben, Ouwer- kerk Lid in de Orde van O.N. Functies in Watersnoodmuseum, kerk en vrouwenvereniging. J.J. Houg, Zaamslag Lid in de Orde van O.N. Was van 1977 tot 2007 actief als lid en plaatsvervangend ploegcoördinator bij de vrijwillige brandweer. <4 E.L.J. Janssen, Vlissingen Lid in de Orde van O.N. Twintig jaar vrijwillig brandweerman op de post Vlissingen-Middelburg. Sinds 1995 hoofdbrandwacht en instructeur. G.A. Huttinga-Steur, Noordwelle Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid dorpsraad en straocomi- té. Verder actief in dorpshuis, basis school en zondagschool. M. Israël, Middelburg Lid in de Orde van O.N. Twintig jaar vrijwillig brandweerman op de post Vlissingen-Middelburg. Ervaren dui ker, instructeur bij jeugdbrandweer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 16