fl -+ 14 Donderdag 30 april 2009 PZC A.A. Bakker, Terneuzen Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke activiteiten op het ge bied van het kerkelijk leven, ver keersveiligheid en het toerisme. P. van Beveren, Zierikzee Lid in de Orde van O.N. Bestuurlijke functies in kerk, onder wijs en bij De Wieken. Ook actief in personeelsvereniging en bij radio. A.W. Bierens, Zierikzee. Ridder in de orde van O.N. Vervulde verschillende functies bin nen De Zuidhoek, Rabobank, Slot Moermond en visserij en landbouw. W.A. Boogaard, Sint-Annaland Lid in de Orde van O.N. Actief als bestuurder vereniging dialectonder zoek, Rabobank, muziekvereniging Excelsior en land- en tuinbouw. J.W. Boone, Oostburg Lid in de Orde van O.N. Zet zich sinds 1974 in voor de vrij willige politie Zeeland, muziekvere niging Harmonie en 4 mei-Comité. B. Boot-Van den Berg, Burgh-Haam- stede Lid in de Orde van O.N. Oranjevereniging, vrijwillig muziek docent, hulp achterstandskinderen. L. Bosschaart-de Visser, Aagteker- ke Lid in de Orde van O.N. Vanaf op richting in 1993 intensief betrokken bij Dorcas Werkgroep Walcheren. A.J. Deusing, Rilland Lid in de Orde van O.N. Bestuurslid basisschool De Horizon in Rilland, voorzitter, jeugdtrainer, scheidsrech ter bij VV Rillandia. L.J. Dominicus, Kruiningen Lid in de Orde van O.N. Van 1961 tot 2003 werkzaam bij gemeente Kruiningen. Van 1963 tot 1993 bij de vrijwillige brandweer Rilland. I.M.E. Collet-Bauwens, Kloosterzan- de Lid in de Orde van'O.N. Vele jaren actief op sociaal gebied, betrokken bij parochie Ter Duinen. r.D. van Damme, Wolphaartsdijk Lid in de Orde van O.N. Actief in protestantse gemeente sinds 1972, sinds 1991 met zijn vrouw beheer der van kerkgebouw De Brug. A. Broodman, Arnemuiden Lid in de Orde van O.N. Bijna vijftig jaar actief bij Scouting Middelburg, later Arnemuiden in diverse hoeda nigheden waaronder scoutingleider. S. Buijs, Wissenkerke Ridder in de Orde van O.N. Oud huisarts in Goes, actief in landelijke huisartsenvereniging en Tweede Ka merlid CDA (1998-2006). H.C. van Burgh-Dorst, Tholen Lid in de Orde van O.N. Vrijwillige en bestuurlijke functies in de gehan dicaptenzorg, Rode Kruis (sinds 1975) en hervormde gemeente. J. Dooms, Philippine Lid in de Orde van O.N. Zet zich sinds 1980 in voor voetbal vereniging Philippine en organiseert Koninginnedag in het dorp. A.M. Burgs, Goes Lid in de Orde van O.N. Sinterklaas in Goes 1953-2007, organisator eve nementen Goes en Wolphaartsdijk en actief in Hollandsche Hoeve. A.A. De Coninck, Koewacht Lid in de Orde van O.N. Maakt zich al meer dan vijftig jaar verdienstelijk voor de KWF-Kanker- bestrijding, afdeling Koewacht. S. Corbijn, Oostkapelle Lid in de Orde van O.N. Sinds 1951 lid van Zendingscommissie van PKN in Oostkapelle. Tevens voorzitter. Was jarenlang diaken en ouderling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 14