Heerlijk Denemarken m □S [ERSENTRA PZC Lees proef de lente LEZERSEXTRA PZC 5-daagse busvakantie vertrek 12 en 26 juli REIZEN 6 lentewijnen uit verschillende landen 10 I Donderdag 30 april 2009 In samenwerking met Oad Reizen heeft uw dagblad een speciale 5-daagse busreis naar Denemarken samengesteld met bezoeken aan ondermeer Legoland en Kopenhagen. "Wonderful, wonderful Copenhagen", zo bezong Danny Kaye eens de Deense hoofdstad Ko penhagen. Een gemoedelijke wereldstad met als sym bool het dromerige bronzen meisje aan de Langeline, de kleine zeemeermin van Hans Christian Andersen. Inbegrepen: reis per Comfort Class bus, code COM, o.l.v. Oad chauffeur/reisleider 4 overnachtingen o.b.v. halfpen- sion (ontbijtbuffet en 2-gangen diner) vanaf diner le dag t/m ontbijt 5e dag verblijf in 2-pers. kamer bad of douche in goede middenklasse hotels overtochten Arhus-Kalundborg en Rodbyhavn-Puttgarden Zondag: naar Kolding - Vertrek uit uw regio via Bremen en Hamburg naar Denemarken. Twee nachten verblijf in Kolding. Maandag: Kolding of bezoek Legoland Vanochtend kunt u mee op een excursie naar Billund voor een bezoek aan Legoland (entree excl. 35,- p.p.). Dinsdag: Den Gamle By en naar Sjaeiland - 's Morgens rijden we naar het noorden, bezoek aan 'Den Gamle By' bij Arhus (entree excl. 11,- p.p.). Aansluitend met de veerboot naar Sjaeiland (ca. 2% uur). In het begin van de avond aan komst in het hotel in Sorp waar we twee nachten verblijven. Woensdag: dagtocht Kopenhagen - 's Morgens kennisma king met Kopenhagen. U ziet o.a. Charlottenburg, paleis Amaliënborgen Den Lille Havfrue, het standbeeld van de kleine zeemeermin. Aansluitend kunt u de stad op eigen gelegenheid verder verkennen. Donderdag: thuisreis - Ha het ontbijt beginnen we aan de thuisreis. Via de oversteek Rodby- Puttgarden naar het noorden van Duitsland. In het begin van de avond bent u terug in Nederland. Lezersprijs 398,- "prijs per persoon. Exclusief lunches en entreegelden (te voldoen in lokale valuta), reis-en/of annuleringsverzekering, calamiteitenfonds 2,50 per boeking) en administratiekosten 27,50 per boekingj.toesiag 1-persoons- kamer 95,- Korting 3-persoonskamer 10,- p.p. Opstapplaatsen: 07.15 uur Breda, 07.45 uur Tilburg, 08.15 uur 's Hertogenbosch en 09.00 uur Nijmegen. Voor meer informatie boeken boeksne op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). Voor meer informatie of om deze zeer aantrek kelijke reis te boeken neem contact op met Globe Reisburo, tel. 0900-8482 (0,15 pm). Minimum aantal deelnemers: 35. Vermeld bij reservering het reisnummer BEDK10-01. Geldig paspoort of identiteitskaart is vereist. Kijk, dat is Denemarken. visitdenmark.nl M Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Montasolo Raboso Prosecco Rosé Prosecco Rosé is de grote wijntrend van 2009. Deze frisse en lichte mousserende Italiaanse wijn is werkelijk onweer staanbaar. Casa Safra Alicante Reserva 2002 Rijping op eikenhouten vaten geven deze Spaanse rode wijn zijn fluwelige en vriendelijke karakter. Warme geur met veel fruit en een mediterraan karakter. Castillo Santa Paulina Sauvignon Blanc 2008 Tintelfrisse en zeer verleidelijk fruitige Chileense witte wijn. Stuivende frisse geur van vlierbloesem en groene appels. Hereford Rosé Mendoza Valiey 2008 Een frisse, fruitige, kruidige rosé uit Argentinië. Zeer zachte smaak met indrukken van rood fruit (vooral frambozen). Chateau Naudonnet Bordeaux Superieur 2007 Fluweelzachte Franse rode wijn met indrukken van kersen en rood fruit. De afdronk is zeer lang en krachtig. Cape Reality Chenin Blanc 2007 Schitterende droge witte wijn uit Zuid Afrika. Rijke smaak, fruitige indrukken van grapefruit, passievrucht en meioen. Adviesprijs 63,25 Lezersprijs 39,95 Extra voordeel: gratis bezorging! U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis. Voor meer informatie of bestelling bestelsn op www.pzc.nl/webwinkel BON WIJNPAKKET LENTE Hierbij bestel ik (aantal) dozen lentewijnen (6 flessen) boek a 39,95 per doos. OM Ov GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Naast 6 heerlijke frisse en fruitige lentewijnen bevat het pakket tevens het leuke boekje "kom vul de glazen" van Hans Melissen. Hiermee komt u zeker in een voorjaarsstemming!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 10