Waterstad 'Goese Schans' is echt uniek! 189.000, S G^ESE SCHANS www.riethoek.nl SCHRIJF NU IN!!! VANAF .grote belangstelling, u kunt nu nog inschrijven! .start bouw: januari 2010 zeer complete rijwoningen onderdeel van Riethoek fase lil ^riethoi 10 I Woensdag 29 april 2009 Smarsaki ontwikkelt Lievenspolder te Terneuzen Ontwikkeling: t(0113)273055 rhmarsaki www.marsaki.nl pr»j.e.o«t«ïkk.iin9 - In groene parkachtige omgeving - Volledig woonprogramma op begane grond - Twee extra slaapkamers op verdieping Smolders makelaardij Verkoopinformatie: 1 (0115) 621475 www sdkmakelaars.nl Bekijk alle plattegronden op: Wonen met de grandeur van toen en het comfort van nu Nederlandse Bouw Unie Postbus no 4870 AC Ettcn-Leur I (076) 502 28 88 INUCHTtNCEN EN Het Nieuwbouwhuis Wijngaardstraat 51 4461 DB Goes 271977 Keuken in erker aan voorzijde Woonkamer (met openslaande tuindeuren) georiënteerd op de tuin Tuin gelegen op het westen Inhoud 360 m3 incl. buitenberging Stijlvol wonen op de grens van Goes en kloetinge INSCHRIJVEN bouwd worden. Dat kun je vergelijken met de binnenstad van Delft. Dat niet iedere nieuwe wijk er automatisch hoeft uit te zien als een eentonige vinexlocatie, blijkt uit e plannen voor waterstad Goese Schans. Voor iedere bewoner is het duidelijk waar hij woont omdat zijn huis er anders uitzet dan dat van de buren. De diversiteit is een van de pijlers van het plan. Er komt een groot scala aan woningen en appartementen, afwisselend in woonop- pervlakte, stijl, prijs en ligging, bijvoorbeeld met een eigen stei ger. Dit wordt een gezellige wijk waar liet water centraal staat. Je kunt immers zo naar de Oosterschelde varen. In de wijk komt een mengvorm van moderne en klassieke stijlen zonder dat er speci fiek historiserend gebouwd gaat worden. Met de waterstad wordt de binnenstad in feite afgebouwd. Het is echt uniek om een nieuwe wijk zo passend aan het centrum te kunnen bouwen. Uniek door de ligging aan het water en nabijheid van het centrum van Goes maar er is meer! Een voordeel van zo'n omvangrijk plan is dat er ook ruimte ontstaat voor andere voorzieningen. Zo wordt er gedacht aan zorgverlening, een brede school, een haventje met ligplaatsen, diverse winkeltjes, horeca etc...Combineer dit met de 'vrijetijd-achtige' omgeving en het plan laat zich niet vergelijken met andere plannen. Immers wat te denken van de nabijheid van het groene Hollandsche Hoevege- bied met een kinderboerderij, midgetgolf etc., het overdekte zwem bad met squasbanen, de sportaccommodaties zoals voetbalvelden, tennisbanen, hockeyvelden en adetiekbanen. Tevens op loopafstand de golfbaan en niet te vergeten, in tien minuien vaar je met je bootje vanaf je huis naar de Oosterschelde: één van de mooiste watersport gebieden van Nederland en daarbuiten. Wat maakt verhuizen naar waterstad Goese Schans nog meer aantrekkelijk! Waterstad Goese Schans zal mensen van ver buiten de provincie aan spreken en aantrekkingskracht uitoefenen. Naast de unieke aspecten van waterstad Goese Schans en de kernwaarden van Zeeland: rust, veiligheid en ruimte heeft Goes door haar gunstige centrale ligging veel te bieden. Denk daarbij aan de uitstekende vanzelfsprekende voorzieningen (zo als o.a. schouwburg, treinstation, onderwijs, zorg etc.). De aanwezigheid van veel en zelfs exclusieve winkels. En door haar centrale ligging nabij de snelweg is Goes tevens een uitstekende uitvalbasis naar bijvoorbeeld Domburg (op 35 minuten) en Antwerpen (op 45 minuten). Wie verkoopt en wat kunnen geïnteresseerden in een woning in waterstad Goese Schans binnenkort verwachten? Vier Zeeuwse makelaarskantoren (Sinke Komejan, Steendijk make laardij, Stad Zeeland en M2makelaars) hebben zich verenigd in de 'Makelaarscombinalie waterstad Goese Schans'. Zij zetten hun mensen, kennis, deskundigheid en ervaring in om iedere geïnteres seerde optimaal voor te lichten en te begeleiden in het koopproces. Hel aantal belangstellenden dat zich tot nu toe heeft ingeschreven is enorm. Op het terrein waarop waterstad Goese Schans wordt gerealiseerd wordt begin juni een verkoopcentrum geopend. Hier komt de maquette te staan en kunnen de bezoekers alle informa tie inwinnen. Alle tot dan toe ingeschreven belangstellenden zullen persoonlijk worden uitgenodigd door de makelaarscombinatie om hen persoonlijk te informeren over het plan in het algemeen en de bouwplannen en de verkoopprocedure in het bijzonder. Als de kans zich voordoet, gaat hij er zelf wonen, Adriaan Geuze van het Rotterdamse bureau West 8 Stedenbouwkundigen en Landschapsarchitectuur is erg enthousiast over waterstad Goese Schans. Geuze die een opmerkelijke staat van dienst heeft als het om de ontwikkeling van unieke, vaak internationale projecten gaat, steekt zijn geestdrift voor dit Zeeuwse project niet onder stoelen of banken. Waterstad Goese Schans is niet het zoveelste nieuw bouwproject in de weilanden. Er wordt gewerkt aan een duurza me omvorming van een bedrijventerrein op zijn retour naar een hoogwaardige woonwijk voor een brede groep bewoners. Het al aanwezige water kenmerkt dit gebied en ook dat is uniek. Waar an dere steden moeite doen om water hij de woningen te brengen, kan hier ruim de helft van het aantal woningen direct aan het water ge- v v- w Belangstellenden voor waterstad Goese Schans kunnen zich inschrijven op www.goeseschans.nl We hebben al 1100 geïnteresseerden mogen registreren. Zij worden vanzelfsprekend als eersten uitgenodigd en op de hoogte gebracht van nieuwe ontwikkelingen van het project.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 80