>i|'°°t°p Q (Ilensenlinq.nl Familieberichten 26 j Woensdag 29 april 2009 Verdrietig en met grote verslagenheid, geven wij u kennis dat door een tragisch ongeval van ons is heengegaan onze lieve zoon en mijn lieve broer Peter van Hasselt in de leeftijd van 20 jaar. Michaël en Jacquelien van Hasselt-Mol Marlissa en Dennis 26 april 2009 Hortensiastraat 22,4431 EA 's-Gravenpolder Donderdag 30 april is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegenheid om afscheid van Peter te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 1 mei om 14.00 uur in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Een ieder die door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden ten gevolge van een ernstig ongeluk van onze neef Peter van Hasselt Wij hopen dat Jacquelien,'Michaël en Marlissa kracht mogen ontvangen bij het verwerken van dit grote verlies. Joke en Jaap Flikweert Johan Peter en Hendriek Forianne en Roy Jeanine Boudewijn en Mattie Mol Johan en Lize-Marie Boudewijn Alexander Anne-Louise Margarethe Petra en Henry Mariëlle David Christianne René en Alice Marnix Artjan Robert Anthony en Anneke Christiaan Jannie Mol Hans en Wilma Mol Anita en Alfred Michelle Debora Noami Nathan Jolinda en Aart Jan Aline llona Erg verdrietig en stil zijn wij door het overlijden van Peter van Hasselt Heel veel sterkte toegewenst voor zijn ouders, zus en verdere familie. Bernard en Ingrid Franse Vincenten Moniek Gerard Martin en Jeanine Geschokt hebben wij kennisgenomen van het plotse ling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Peter van Hasselt Onze deelneming gaat uit naar zijn ouders, zus en familie en wensen hen alle kracht en steun bij het verwerken van dit grote verlies. Ondernemers en personeel Spoorstraat: Snipper BV Marijn Flikweert SRG Peter en Janus Klapwijk Calibrator BV Luuc Roose Arie Noorland TWS Fam. Westrate en personeel Peter oe moe me moe? 'Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering" Zo plotseling kwam er een eind aan jouw leven. Maar in onze gedachten zal jij altijd voortleven. We zullen je voor altijd missen. Bas en Steef Bouten Natascha Monique Ronnie en Wendy Ronald Marien en Melissa Hanneke en Martijn Alex en Leonie Ed en Erna Juriaan en Mandy Jos Chris Silvana en llona Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Peter Zoon van onze vrienden Michaël en Jacquelien broer van Marlissa Woorden schieten tekort. Wij zullen er voor jullie zijn. Peter, Ryan, Talitha, Kelly Verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter van Hasselt zoon van onze vrienden en medewerkster Wij wensen Michaël, Jacquelien, Marlissa en Dennis heel veel sterkte toe. Catrien de Kok - van der Hooft Corwin, Rebecca en Sanne de Kok Wilfred de Kok Johan en Forien Krijger Peter en Suzette van der Ree Anja en Bram de Bruine Jacqueline en Ard Niewenhuijse Leen en Lenie Paauwe Jan en Adrie Kaan Henk en Betsie Lamper Rinus en Koos van den Bosch Dick en Ingrid van den Bosch Carolien en Evert de Wolf Nel en Chris de Koster 's-Gravenpolder, 26 april 2009 We kunnen het nog niet geloven, het ergste is gebeurd, onze lieve Jim is er niet meer Jim van de Ketterij in de leeftijd van 26 jaar. Kees en Adje van de Ketterij-van Iwaarden llona Ramona Bas 26 april 2009 Frambozestraat 33 4462 EK Goes Jim is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waar donderdag 30 april van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Zaterdag 2 mei willen we om 11.00 uur het leven van Jim gedenken in bovengenoemd rouwcentrum, waarna we hem om 12.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Jim heeft veel vrienden, misschien zijn wij vergeten u een kaart te sturen. Wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Mijn grote broer Mijn maatje Mijn alles Je zusje Met grote verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van mijn geliefde kleinzoon en onze lieve neef Jim van de Ketterij We wensen Kees, Adje, Hona en Ramona heel veel sterkte me t ditgro te verlies. Krabbendijke: C. J. van Iwaarden L. van Iwaarden-Minnaard (in herinnering) Krabbendijke: Diny de Kok-van Iwaarden Nico de Kok Middelburg: Hans van Iwaarden Do van Iwaarden-Brouwers Kruiningen: Gerard van Iwaarden Ineke van Iwaarden-Zweedijk (achter)neven en nichten Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden tengevolge van een noodlottig ongeval van onze neef Jim van de Ketterij Jacques en Victoria Romano Ricardo Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze medewerker Jim van de Ketterij Jim was werkzaam binnen onze afdeling productie, waar wij hem hebben leren kennen als een prettig en gedreven medewerker en collega, die met veel inzet zijn functie vervulde. Wij wensen zijn ouders, familie en vrienden veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Yerseke, 27 april 2009 Directie en medewerkers LENGER SEAFOODS YERSEKE B.V. Yerseke Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jim van de Ketterij zoon van onze collega Adrie. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Bestuur, directie en personeel CZ Vol ongeloof hebben wij vanmorgen vernomen dat de zoon van onze collega Adrie door een auto-ongeluk om het leven is gekomen Jim van de Ketterij Wij wensen Adrie, familie en vrienden heel erg veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. CZ Inkoopteam Mondzorg Peter, Govert, Rico, Hans, Ruud, Martin, Marie-Louise, Inez, Anky, Annelies, Tanja, Arlette, Loes Stil, verdrietig, vol verbijstering, ongeloof, verslagen, bedroefd.... Dit zijn de eerste woorden die ons te binnen schieten na het horen van het overlijden van Jim van de Ketterij zoon van onze collega Adrie. - Onze gevoelens van deelneming gaan uit naar Adrie, Kees, llona, Ramona en verdere familie en vrienden. Wij wensen hen alle kracht en steun toe bij het verwerken van dit verdriet. CZ MbZ Goes Marleen, Sandra, Irene, Gea, Anja, Dianne, Maaike, Trudy, Jacqueline, Esther, Jolanda, Ingeborg, Rianne, Geleyn, Margreeth, Ruud, Inge, Natascha, Silke, Diana, Camille, Bea Annelies, Hanneke, Annelies, Linda, Denise, Corine, Erie, Petra, Anouk, Geraisha, Lenie, Jenny, Jolanda, Els, Rianke, Monique Nel, José, Diana, Ingrid, Henny, Fred Plotseling overleden Jim van de Ketterij zoon van onze goede vrienden Wij wensen Kees, Adje en llona veel sterkte. Daan t en Betsie Richard Dieder ik

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 62