Sport Extra druk Van Kennisgeving Hardlopen door een mijnenveld Rahimi maakt kans op Koninkrijksspelen Kloetinge reikt verder dan ooit Hoek bindt Van Beizen en Mahieu en voert gesprekken met Paap 36 Woensdag 29 april 2009 PZC HOEK - Doelman Joan van Belzen en middenvelder Stijn Mahieu ko men ook volgend voetbalseizoen uit voor Hoek. Beide spelers bereik ten een nieuw akkoord met de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser. Stijn Mahieu maakt deze'competi- tie furore bij Hoek en was al goed voor twaalf doelpunten. Verder bestaat de kans dat Frits Paap onderdak vindt bij Hoek. De speler uit Middelburg staat nu nog onder contract bij RBC, maar de Roosendaalse eerste-divisieclub stelt volgend seizoen geen prijs meer op de diensten van de mid denvelder annex verdediger. Paap (22) heeft inmiddels al een keer met Hoek gesproken. „En daaruit blijkt dat Hoek veel ambi ties heeft", vertelt Paap. De speler zelf sluit een terugkeer naar de amateurs niet op voorhand uit. „Hoek en ik zijn het nog niet eens, maar er heeft zich tot dusver geen enkele profclub voor mij gemeld." Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat Onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de rijksweg N57 op Walcheren in de gemeente Veere De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt, gelet op het bepaalde in artikel 3:42, eerste lid van de Algemene wet bestuursrecht, het volgende bekend. Bij Koninklijk Besluit van 30 maart 2009, nr. 09.000849 is besloten tot onttrekking aan het openbaar verkeer van het bij het Rijk in onderhoud zijnde gedeelte van rijksweg N57 (Vrouwenpolderseweg te Serooskerke) op Walcheren in de gemeente Veere. Een afschrift van bovengenoemd besluit ligt vanaf donderdag 30 april 2009 tot en met woensdag 6 juni 2009, op werkdagen van maandag tot en met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur, ter inzage op de volgende adressen: - in de inzagekamer van het kantoor van Rijkswaterstaat Zeeland, Centrale vestiging Poelendaele, Poelendaelesingel 18 te Middelburg; - bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis Veere, Traverse 1 te Domburg; - Rijkswaterstaat Corporate Dienst, Griffioenlaan 2 te Utrecht, van maandag toten met vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur. Bij de receptie kunt u vragen naar de afdeling BJV, team Zaaksbehandeling Publiekrecht, telefoon 088 - 79 71329 of 088 - 79 71357. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kan tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop dit besluit is bekendgemaakt, een beroep schrift worden ingediend bij de sector bestuursrecht van de rechtbank binnen het rechtsgebied waarin de indiener van het beroepschrift zijn woonplaats heeft. Indien een beroepschrift is ingediend, is het mogelijk om daarnaast een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening in te dienen. Een dergelijk verzoek dient te worden gericht aan de voor- zieningenrechtervan voornoemde rechtbank. Overige relevante informatie omtrent het indienen van een beroepschrift of het verzoek om een voorlopige voorziening is vermeld onder 'mede delingen' bij het ter inzage liggende besluit. Utrecht, april 2009. De Minister van Verkeer en Waterstaat, namens deze, het waarnemend hoofd van de eenheid Bestuurlijk-Juridische Zaken en Vastgoed van de RWS Corporate Dienst, mevrouw" M.M.C. Teunissen Bijzonder parkoers op Koninginnedag tijdens Vlissingse Oranjeloop. 'Voor hun ledematen hoeven de deelnemers echter niet te vrezen' door Koen de Vries middelburg - Zeeuwse hardlopers zijn vaak avontuurlijk ingestelde mensen. Ze reizen soms de halve wereld af om aan een of ander bij zonder evenement mee te doen: de marathon van New York, een loop over de Chinese Muur, dat soort dingen. Dit keer hoeven ze voor een bijzondere gebeurtenis niet ver te reizen. De Oranjeloop die morgen op Koninginnedag in en om Vlissingen gehouden wordt, gaat onder meer door een mijnenveld. Voor hun ledematen hoeven de deelnemers echter niet te vrezen. In het mijnenveld, dat in de dui nen bij het Nollebos ter hoogte van de banen van tennisclub DOS zou liggen, is de afgelopen weken na lang speuren nog geen enkele mijn gevonden. En als ze er toch liggen, dan liggen ze zo diep onder het zand dat er geen ontploffings gevaar is. Dat er een mijnenveld is geweest, is wel zeker. Dat werd tij dens de oorlog door de Duitsers aangelegd. Het parkoers van de Oranjeloop loopt al jaren over het mijnenveld. Dit jaar moest het organiserende Dynamica speciaal toestemming vragen om de route in stand te houden. Die heeft de club gekre gen, zodat de deelnemers de ge bruikelijke afstanden van 4,5 of 7 kilometer kunnen afleggen. Dyna mica krijgt bij de organisatie assis tentie van studenten van de HZ. Ze verbinden aan het evenement een inzameling voor de Stichting Duchenne. Om 11.00 uur is morgen voor bei de afstanden de start op de oprit van de boulevard bij de President Rooseveltlaan. Inschrijven kan van af 10.00 uur in De Kanovijver in de Van Woelderenlaan. De kosten bedragen 4 euro. De Vlissingse zitskiër Kees-Jan van der Klooster moet volgend seizoen helemaal Vancouver te halen. Voetballer van Cortgene/IVOZ in voorlopige selectie. door Jan Dagevos kortgene - Mahboeb Rahimi maakt kans op deelname aan de Koninkrijksspelen. De voetballer van Cortgene/JVOZ is opgenomen in de voorlopige selectie van het nationale team. Oranje onder 16 gaat eind juli naar Aruba voor de Koninkrijksspelen. Voor de selectiewedstrijd van 13 mei zijn 35 amateurspeiers opge roepen. De aftrap is om 19.00 uur op de sportvelden van het KNVB sportcentrum in Zeist. De selectie wordt hierna teruggebracht naar 18 spelers. De Koninkrijksspelen voor jeugdi ge sporters tot en met 17 jaar wor den van 23 juli tot en met 2 augus tus op Aruba gehouden. De KN VB vaardigt een nationaal team in de leeftijd onder 16 jaar af. Het gaat om spelers die voor een ama teurclub uitkomen en in een KN- VB-districtsteam spelen. Rahimi voldoet aan beide eisen. Hij is aanvaller bij Cortgene/JVOZ Bi en maakt deel uit van de dis trictsselectie. De Middelburger begon zijn loop baan bij FC Dauwendaele en ver kaste enkele jaren geleden naar Cortgene/JVOZ. Laatste overwinning van Zaamslag was tegen Bevelandse opponent. door Rudy Boogert en Barry van der Hooft middelburg - Kloetinge heeft aller minst een rijke historie in het be kertoernooi. Maar dit seizoen wordt een nieuw hoofdstuk ge schreven. Kloetinge speelt van avond tegen Zaamslag voor een fi naleplaats. „We hebben ook wel geluk gehad met de loting", vindt trainer Diederik Hiensch. Een blik op de uitschakelingen van Kloetinge de laatste jaren be vestigen Hiensch' woorden. Drie keer werd Kloetinge afgetroefd door een hoofdklasser (Heerjans- dam, ASWH en Baronie). De hoogst spelende clubs die het be kerpad van Kloetinge dit jaar heb ben gekruist, zijn tweedeklassers: Oostkapelle, Serooskerke en Vlis singen. Een andere verklaring in Hiensch' ogen is de samenstelling van zijn ploeg. „Met name de achterhoede hebben we dit jaar in de beker duels zo veel mogelijk laten staan. In het verleden gaven we andere spelers de kans om te spelen, maar dat zag je in de wedstrijden daarna terug. De spelers zijn nu in een rit me gebleven." Dat heeft nu geleid tot een halvefi naleplaats. Vanavond (aftrap 19.00 uur) speelt Kloetinge in en tegen Zaamslag. Voor die ploeg is dit een vreemd weekje. Vanavond strijden ze om een plek in de finale, maar nog geen drie dagen later volgt een duel onder echte hoogspan ning. Thuis tegen Roda Boys moet lijfsbehoud in de eerste klasse wor den veiliggesteld. De laatste compe titiezege dateert van 7 maart te gen... Kloetinge! Op eigen veld won Zaamslag destijds met duide lijke cijfers: 5-2. Zaamslag moet het vanavond doen zonder de geblesseerden Tommy Tissink en Gerben Schram. Aanvaller Peter Dieleman is op vakantie. Kloetinge moet het stellen zonder centrale verdediger Jaap Esser en zijn trainer Diederik Hiensch (bei den zijn geschorst na een rode kaart tegen Nieuw-Lekkerland). Hiensch wordt vervangen op de bank door Marcel Lourens. Niels Kole en Joffrey Geldof zijn beiden twijfelgevallen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38