Familieberichten Jim Peter In the name of love, we will always remember 28 Woensdag 29 april 2009 kijk ook op in fflgnsgnjjnq ni Dag lieve Jim Kees, Adje, Ilona, we zullen er altijd voor jullie zijn. Jolanda, Niels en Kiki Ko en Rian Er zijn geen woorden voor. Wij kunnen alleen maar zeggen, veel te vroeg moeten wij missen Jim en Peter Ramona Paul en Margaret Jayden Jullie maatjes, Feer Harry Lama Leen llco Nicky Chantal Joeri Chnzzy Richard Stefan Linda Glen Ferdy Sanne Dennie Sas Rai Sannie Jan-Kees Tim Danielle Paul Miranda Arie Sharon Nooit vergeten, Nooit uit ons hart, Nooit ui t ons hoofd. Jullie daarboven, Wij hier beneden, En toch nooit een dag zonder jullie. Jim van de Ketterij A Peter van Hasselt Wij zullen jullie missen Lewedorp: William Steenbakker Caroline Verstrate Gerwin Steenbakker Heinkenszand: Marcel Sinke Martijn Knuit Jordy Kopmels Linda van de Panne 's-Heerenhoek: Chris Hol Willemijn Franse Wolphaartsdijk: Rico Eveleens Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen, dat na een korte ziekte is overleden Betsie van der Maas-van der Have echtgenote van ons bestuurslid Jan en de jongens en verdere familie veel sterkte gewenst met dit verlies. Bestuur, Weegbrug "Even Buiten" Oosterland Oosterland, 26 april 2009 Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Leendert David Tavenier in de leeftijd van 78 jaar. Wolphaartsdijk: C. Tavenier-Breeweg Goes: Addy Neels-Tavenier Wim Neels Connely en Edwin, Emma. Ruben, Sarah Jeanet en Lein, Anna, Myrthe Wolphaartsdijk: Ria Walhout-Tavenier Toob Walhout Lean Shyama 27 april 2009 Veerweg 15,4471 B) Wolphaartsdijk D.V. donderdag 30 april is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren op het huisadres. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 1 mei om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd kerkgebouw eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "In vertrouwen Met verdriet geven wij kennis dat na een moeizame periode, in haar slaap, door de Heere van ons is weggenomen onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Toontje Vaane-van der Weele sinds 1985 weduwe van Marius Johannes Vaane ze is 90 jaar mogen worden. Nieuwerkerk: Ellie Stouten-Vaane Gert-Jan en Lizetfe Annelize, Jaap Marjolein en Bram Hendrik, Cornelie, Mathilde, Jaccolina, Jozias, Lise Ronnie en Maria Liza, Mar it Oosterland: Rinus Vaane Hel ma Vaane-van der Cingel Thea Kim, Max, Nick Rien Haar schoonzoon Jaap en kleinzoon Mark gingen haar voor. Zierikzee, 28 april 2009 Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Agthoven 1 4306 GA Nieuwerkerk De dienst van Woord en gebed zal gehouden worden D.V. zaterdag 2 mei om 10.30 uur in de' Christelijke Gereformeerde kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 11.30 uur. Voor de dienst is er van 10.00 tot 10.25 uur gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk. Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van Frank van Overmeeren We wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Tence! uitzendbureau, Terneuzen Vestiging Dow Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van Frank van Overmeeren Frank was zeer betrokken bij training en opleiding binnen zijn afdeling en in het bijzonder op de Dow Terneuzen site. Als voorzitter van het Benelux Training Forum heeft hij tot het eind bijgedragen aan een gestructureerde aanpak, aansturing en invulling van training, opleiding en instroomstimulering. We zullen je missen Frank. Training Groep Dow Terneuzen Met droefheid in het hart, maar met dankbaarheid voor alles wat zij voor mij geweest en altijd zal blijven, geef ik u kennis dat na een liefdevolle verzorging in wzc Antonius is overleden mijn lieve vrouw Pieternella Alderliesten echtgenote van George Petrus Franciscus Christiaens In de leeftijd van 85 jaar. Kloosterzande: G.P.F. Christiaens 27 april 2009 Pastoor Smuldersstraat 35 4587 AG Kloosterzande Nel is opgebaard in het mortuarium van wzc Antonius waar gelegenheid is van haar afscheid te nemen op donderdag 30 april van 19.00 - 19.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 1 mei om 10.30 uur in de kapel van het wzc Antonius in Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel van Leuven. Al hoorde ik eerder van de weg die elk moet gaan, onvermijdelijk, gisteren had ik niet gedacht dat het vandaag zou zijn. Sjaak Marijs echtgenoot van Nadine Lacaeyse pa van Sarina, Maarten en Sander geboren te Breskens op 5 maart 1959 en plots te Bentille overleden op 25 april 2009 Lid van de Landelijke Gilde Bentille Bentille (B): Nadine Lacaeyse Sarina en Jens Maarten Sander Breskens: Ko en Mieke Marijs-Butler Eeklo (B): Willy t en Annette Lacaeyse-van Leeuwen Kwadendamme: Jaap en Addy Marijs-de Groote Colijnsplaat: Heidi en Remco Yerseke: Jurgen en Francisca IJzendijke: Wannes Taillie 9982 Bentille, Warande 23 Correspondentieadres: Pr. Julianastraat 23,4511 BR Breskens Wij nodigen u uit om samen afscheid te nemen tijdens de uitvaartdienst, die zal plaatshebben in de parochiekerk te Bentille op zaterdag 2 mei 2009 om 11.30 uur. Er is gelegenheid om uw deelneming te betuigen aan de familie na de uitvaartdienst. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Frank van Overmeeren Frank was vele jaren lid van de Ondernemingsraad van Dow Terneuzen. Ook na zijn aftreden bleef hij actief door zijn deelname aan de werkgroep arbeidsongeschiktheid. Tot het laatst toe toonde Frank zijn betrokkenheid bij het reilen en zeilen van de Ondernemingsraad en werd er nooit tevergeefs een beroep op hem gedaan. Frank zijn grote gevoel voor rechtvaardigheid en volharding om zaken voor elkaar te krijgen zullen ons bijblijven. Wij wensen familie, vrienden en allen die hem kenden veel sterkte toe. We zullen je missen Frank. Ondernemingsraad Dow Terneuzen We zijn geschokt door het overlijden van Frank van Overmeeren We herinneren ons Frank als een man waarmee het plezierig samenwerken was, een man met hart voor ons ROC. Wij wensen de familie veel sterkte. Sector Techniek en College van Bestuur ROC Westerschelde, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 30