m*4~' Overleden kük ook op mgnsenLinq.nl 24 j Woensdag 29 april 2009 J; - Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Han Beuzenberg Han heeft jarenlang les gegeven op onze school. Hij was een collega waar je altijd kon op bouwen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Collega's en oud collega's, MR, OR en leerlingen van de Prinses Marijkeschool Axel Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van Han Beuzenberg Voormalig collega van de Prinses Marijkeschool. namens bestuur, MT-leden en collega's van Openbasis Drs. Gerard Langeraert Ze heeft geleefd een leven gevoeld gehoord gezien intens liefde onvoorwaardelijk gegeven een lach een woord een traan voor iedereen tekort maar wel haar leven! Plotseling overleden onze Ank Anke de Dreu 48 jaar Arno en Annerien 27 april 2009 Spoorwegje 5 4451 RH Heinkenszand Ank is overgebracht naar rouwcentrum 'De Beve- landen', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. We nemen afscheid van Ank in een dienst op vrijdag 1 mei om 12.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, aan de Kerkdreef te Heinkenszand. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Daarna wordt Ank in besloten kring gecremeerd. Lieve Mamma Zoveel liefde heb ik van je mogen krijgen Zoveel heb ik van je mogen leren Zoveel mooie momenten hebben wij samen mogen delen Zoveel heb je me gegeven Zodat ik nu de weg kan inslaan die we samen gevormd hebben Ik hou van je Annerien "How fragile we are" We zijn verbijsterd Ze is er niet meer Mijn dochter Ons jongste zusje Onze wereld tante Anke de Dreu Heinkenszand: J. Clarisse-Raats Vlissingen: Henny en Bert de Winter Brisbane Australië: Joy, Chris, Elle Ovezande: Atty en John Stroo Ovezande: Kim Heinkenszand, 27 april 2009 Geheel onverwacht overleed onze lieve Anke de Dreu Riet, Lein en Rinus Mien en Jo Meindert, Andrea en Frank Henny, Aad en Chantal Heinkenszand, 27 april 2009 Verdrietig en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve schoonzus en tante Anke de Dreu Nieuw en St. Joosland: Ineke en Piet van Nieuwenhuijzen-de Dreu Reint en Angeline 's-Gravenpolder: Pieten Ineke de Dreu-Goense Joeri Nooit meersamen kletsen over onze meiden. Nooit meersamen een wijntje drinken. We zullen je missen. Dag lieve Ank Jan, Marleen, Bart en Marieke de Bart Dag lieve Ank Bijzonder, lief, zorgzaam en altijd opgewekt aanwezig. Ik wens Arno en Annerien veel sterkte. Bianca Ank Lieve Arno en Annerien, Heel veel sterkte met dit vreselijke verlies. Piet, Lianda, Nikki en Fabian We zijn heel verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve collega Anke de Dreu We zullen haar warmte heel erg missen. We wensen Arno, Annerien en verdere familie veel sterkte. Bestuur COS Zeeland en collega's: Marjolein, Monique, Rosemarijn, Jan, Pascal, Ron, Anita, Jildou, Claudette, Meri en Randy Geheel onverwachtsjs overleden Anke de Dreu de moeder van ons lid, Annerien de Dreu Zij was altijd vol enthousiasme betrokken bij de paardensport en met iedereen om haar heenv Wij wensen Arno en Annerien heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden LR PC de Weelruiters te Nisse "Komt herwaarts tot Mij, gij allen die vermoeid en beladen zijt en Ik zal u rust geven. Bedroefd, maar toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, geven wij kennis dat is overleden mijn echt genoot, onze vader, groot- en overgrootvader Christiaan Rijnhard Menig Paramaribo t Middelburg 6 januari 1917 28 april 2009 Zijn echtgenote: P.M.E. Menig-Schalk Zijn kinderen: Lucia en Willem Hamelink-Menig Loek Menig en Kirsten Rolaff Rita en Frans t Dobbelaar-Menig Ed Menig en Marianne van Houte Ingrid en Jan Schulenberg-Menig Zijn klein- en achterkleinkinderen: Marieke, Christian Jan-Willem en Ilona, Lavida Michiel Iris en Johan, Aron Monique en Marijn, Xander Edwin Koen Joep Robin Correspondentieadres: Haagland 14,4386 GM Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 1 mei van 14.45 - 15.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "De Heer is mijn Herder" Wij geven u kennis dat na een zeer arbeidzaam leven, zacht en kalm is ingeslapen mijn moeder, mijn schoon moeder en onze oma en opoe Janna Bakker-van der Weele weduwe van Piet Bakker in de leeftijd van 99 jaar. Jas en Nelly Bakker Klein- en achterkleinkinderen Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborchen dokter Van Delft voor de liefdevolle zorg en aandacht. Colijnsplaat, 27 april 2009 Zorgcentrum Cleijenborch, kamer 222 Correspondentieadres: Havelaarstraat 86,4486 BE Colijnsplaat De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 2 mei om 10.15 uur in hét "Stiltecentrum" in Zorgcentrum Cleijenborch, Dokter Maasstraat 4 te Colijnsplaat. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde zaal. Want ik ben verzekerd dat niets ons zal kunnen scheiden van de Liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here Romeinen 8 In deze zekerheid is van ons heengegaan onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Henderika Martina van Stel-van de Guchte sinds 3 april 1998 weduwe van M.H. van Stel in de leeftijd van 82 jaar. Wemeldinge: Wim van Stel Wemeldinge: Annie en Ko Dominicus-van Stel Rianne en Wilco, Manon, Remco, Martijn Mario en Christina, Timo, Flore Erika en Niek, Anne, Lea, Mieke, Elza Rilland: Helma en Sander Puik-van Stel Ronald en Nathalie Marco Hans Linda Wemeldinge, 28 april 2009 Wilhelminastraat 26,4424 BC Wemeldinge De rouwdienst, waarin zal voorgaan dhr. H. M. Jager, zal plaatsvinden op zaterdag 2 mei om 11.00 uur in dorpscentrum "De Wemel" te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Wemel". Bedroefd geef ik kennis van het heengaan van mijn lieve zuster Henderika Martina van Stel-van de Guchte Jo van de Guchte 's-Gravenpolder, 28 april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26