Famiiieberic Het is weer lente! Stap op de fiets! En word dagbladbezorger! In jfenorinjjj H fHensenllnq.nl BON Frank de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Colofon Familieberichten JA, - 22 I Dinsdag 28 april 2009 Wij zijn intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden onze Frank bespaard is gebleven Wij zullen je als trainingsmaat, supporter, "oom" maar vooral als een vriend uit duizenden erg missen. Je zal altijd in onze herinnering blijven Wij wensen de familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies Zaamslag Marleen, Ko, Franca en Eric Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Frank van Overmeeren Wij wensen zijn ouders en familie veel sterkte toe. Management van Dow Benelux B.V. Bedroefd hebben we kennis genomen van het toch nog sneller dan verwacht overlijden van Frank van Overmeeren In Frank verliezen wij een fijne collega die zich meer dan 35 jaar jaar ten volle heeft ingezet en daarmee een zeer bepalende bijdrage heeft geleverd. Wij zijn Frank zeer veel dank verschuldigd en zullen hem als collega, maar zeker ook als persoon ten zeerste missen. Zijn ouders en verdere familie wensen wij veel sterkte toe om dit grote verlies een plaats te geven. Collega's LHC, Dow Benelux BV, Terneuzen Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Leendert David Tavenier in de leeftijd van 78 jaar. Wolphaartsdijk: C. Tavenier-Breeweg Goes: Addy Neels-Tavenier Wim Neels Connely en Edwin, Emma, Ruben, Sarah jeanet en Lein, Anna, Myrthe Wolphaartsdijk: Ria Walhout-Tavenier Toob Walhout Lean Shyama 27 april 2009 Veerweg 15,4471 BI Wolphaartsdijk D.V. donderdag 30 april is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren op het huisadres. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 1 mei om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd kerkgebouw eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Toch nog onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Piet Rottier ri- 4 mei f939 - f26 april 2009 St. Maartensdijk: Tonnie en Jos Bijl-Rottier Tholen: Koos en Adrie van As-Rottier Groede: Wim Boeijen Neven en nichten Clara's Pad 49 4451 FIB Heinkenszand De afscheidsdienst voor familie" en belangstellenden zal worden gehouden vrijdag 1 mei om 10.30 uur in de "Dorpskerk" te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 11.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45 tot 10.20 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in het "Dienstgebouw" van voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Dagbladen bezorgen biedt veel voordelen. Als dagbladbezorger beweegt u veel, kunt u uw bezorgwerkzaamheden goed combineren met andere bezigheden en ontvangt u een aantrekkelijke vergoeding! WAT STAAT ER TEGENOVER? Een p'rima maandelijkse vergoeding Gratis Dagblad PZC Startpremie 50.- En vele extra's Verdrietig zijn wij door het overlijden van Oma Tuijt Martin, Alex, Edwin, Deborah Michaël, Davey, Stephanie en Michel, Danny en Angela Susanne, Mandy en Michaël, Jamie Goes, 25 april 2009 Ontdaan zijn we door het overlijden van Sjanie Nieuwenhuyse godsdienstlerares Wij wensen de familie veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Leerlingen - MR - OR - leerkrachten obs De Klöetingseschool Wij zijn bedroefd omdat wij Sjanie Nieuwenhuyse onze medeoprichtster en actief lid, zullen missen. Wij wensen Peter, kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en deelnemers, Platform voor Mensen meteen Functiebeperking Goes A 28-4-'99 28-4-'09 Lieve Liseth 10 jaar zijn er alweer verstreken, De tijd heelt niet alle wonden dat is al wel gebleken. Er is nog zoveel dat we met je zouden willen delen, We kijken terug op mooie herinneringen en dat zijn er gelukkig velen. Ma Stoop Wil, Angeline, Kristian en Kimberly Vermeulen. Robert, Ina, Kelly, Emily, Alicia, Bodine en Yannick Menheere. kijk ook op REQUIEM uitvaartverzorging Voor een persoonlijke begeleiding. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en.01 telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailo'pdfëÊfitkrijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren,n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenefnieuwsi|edia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl Vul deze bon in en stuur het (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 4330 VB Middelburg Naam: Adres: ik wil Woonplaats: dagbladen Te| bezorgen Postcode: Geboortedatum (min. 15 jr.) DichtbijMedia. Wegener NieuwsMedia AANMELDEN OF MEER INFORMATIE Ga naar www.bezorgers.nl en vul het aanmeldingsformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op met telefoonnummer 0800-022 2710. U kunt ook gebruik maken van de invulbon. VOORWAARDEN U dient bij aanmelding in'het bezit te zijn van een geldig identiteitsbewijs. Dagbladen bezorgen is mogelijk vanaf 15 jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 68