Familieberichten (Densenlinq.nl Jubileum Jan Klaassen Rachel Blaeij Over leden 20 I Dinsdag 28 april 2009 kijk ook op Vandaag 28 april zijn wij 60 jaar getrouwd. Wij houden receptie op zaterdag 2 mei van 15.30 uur tot 17.30 uur in restaurant De Braakman. en Langestraat 48 4542 AH Hoek Hartelijk dank voor al uw felicitaties in de vorm van kaarten, telefoontjes en bloemen. Ons 60-jarig huwelijksfeest is mede dankzij u onvergetelijk geworden. Piet en Suus Manneke-Bom Door de tranen van verdriet komt de glimlach van de herinnering. Heel verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en na een liefdevolle verzorging thuis, is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve papa en trotse opa Paulus Philippus Heidelberg echtgenoot van Annie Heidelberg-Bennink Drager van de Eremedaille verbonden aan de ORDE VAN ORANJE-NASSAU in goud met de zwaarden In de leeftijd van 74 jaar. Annie Lydia en Charl Bianca en Ad Roy Middelburg, 26 april 2009 Breedmede 39 4337 AT Middelburg Paul is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 mei a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven; wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Na een kortstondig ziekbed is zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Joosse ik Middelburg. 17 maart 1922 t Middelburg, 27 april 2009 Bets Joosse-Kaaisteker Rob Danielle en Rudy Nicole en Sander Hans en Annelies Michael en Sabine Denise Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis en het hospice Sint fans De Casembroot voor hun liefdevolle verzorging. President Wilsonlaan 30 4334 GC Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 mei a.s. om 13.00 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen van 12.30 tot 12.55 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Na jaren van hoop en vrees, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen we met verdriet in ons hart afscheid van mijn lieve onvergetelijke man, onze fantastische vader en opa Johan Jan Beuzenberg - Han echtgenoot van Elly Beuzenberg - Verhage in de leeftijd van 62 jaar. Axel Hulst Eindhoven Elly Beuzenberg - Verhage Dion en Karin Beuzenberg Elmar en Erica Beuzenberg Stijn, Guus 26 april 2009 Jeroen Boschstraat 3 4571 LZ Axel Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Thuiszorg Axel en Dr. Harskamp voor alle goede zorgen en begeleiding. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Han op woensdag 29 april van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 1 mei om 14.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij straalde vertrouwen uit en droeg dat op onsjover Diep bedroefd, maar met grote bewondering voor de manier waarop hij zijn strijd heeft gestreden, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Han Beuzenberg Bewondering hebben we ook voor Elly en de wijze waarop ze Han de laatste jaren heeft bijgestaan. We wensen Elly en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Niek en Lieneke Annet en Martin Koen, Julie Lian en Dave Sebastiën, Josy Wij hebben een goede vriend verloren. Han Beuzenberg We zullen hem missen. We wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Stef en Greet Jan en Ineke Rien en Ria Heel bijzonder, Heel gewoon Gewoon een heel bijzondere tante.. Dag lieve tante Bepje Astrid Marco, Dennis Renata Verdrietig zijn wij door het overlijden van Oma Tuijt Martin, Alex, Edwin, Deborah Michael, Davey, Stephanie en Michel, Danny en Angela Susanne, Mandy en Michaël, Jamie Goes, 25 april 2009 Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet Tot ons groot verdriet is onverwacht van ons heengegaan onze broer, schoonbroer en oom Martinus Johannes Kramers Tinus Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Cecile Buijsse-Kramers Hulst: Julia Heijens-Kramers Hulst: Gerard vd Brande neven en nichten 25 april 2009 Correspondentieadres: Refugium 13 B.4561 ET Hulst U kunt afscheid nemen van Tinus in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 29 april van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 1 mei om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de Basiliek. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Rust zacht ome Tinus We zullen je missen. neven en nichten Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van Tinus Kramers Tinus was vele jaren lid van onze kapel. Wij wensen de familie sterkte in deze moeilijke dagen. "De kallesaien" Verdrietig zijn wij omdat uit onze familiekring is weg genomen Jo Markusse de Kam Kamperland: J.B.de Kam-de Back en kinderen Kamperland: J.Filius en kinderen Diepbedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voor ons toch nog onverwacht, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Leendert David Tavenier in de leeftijd van 78 jaar. Wolphaartsdijk: C. Tavenier-Breeweg Goes: Addy Neels-Tavenier Wim Neels Connely en Edwin, Emma, Ruben, Sarah Jeanet en Lein, Anna, Myrthe Wolphaartsdijk: Ria Walhout-Tavenier Toob Walhout Lean Shyama 27 april 2009 Veerweg 15,4471 BJ Wolphaartsdijk D.V. donderdag 30 april is er van 19.30 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleren op het huisadres. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 1 mei om 10.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Villa Novastraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd kerkgebouw eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 54