(T1ensenlinq.nl kijk ook op 20 I Dinsdag 28 april 2009 Hartelijk dank voor al uw felicitaties in de vorm van kaarten, telefoontjes en bloemen. Ons 60-jarig huwelijksfeest is mede dankzij u onvergetelijk geworden. Piet en Suus Manneke-Bom ÜVBflyclïïfi Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk i/i/as je kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Na jaren van hoop en vrees, maar met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen we met verdriet in ons hart afscheid van mijn lieve onvergetelijke man, onze fantastische vader en opa Johan Jan Beuzenberg Han echtgenoot van Elly Beuzenberg - Verhage in de leeftijd van 62 jaar. Axel: Hulst: Eindhoven: Elly Beuzenberg - Verhage Dion en Karin Beuzenberg Elmar en Erica Beuzenberg Stijn, Guus 26 april 2009 Jeroen Boschstraat 3 4571 LZ Axel Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Thuiszorg Axel en Dr. Harskamp voor alle goede zorgen en begeleiding. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Han op woensdag 29 april van 19.00 tot 19.30 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij.u uitnodigen, wordt gehouden vrijdag 1 mei om 14.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de bijeenkomst in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij straalde vertrouwen uit en droeg dat op ons over Diep bedroefd, maar met grote bewondering voor de manier waarop hij zijn strijd heeft gestreden, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer Han Beuzenberg Bewondering hebben we ook voor Elly en de wijze waarop ze Han de laatste jaren heeft bijgestaan. We wensen Elly en de (klein)kinderen veel sterkte toe. Niek en Lieneke Annet en Martin Koen, Julie Lian en Dave Sebastiën, Josy Wij hebben een goede vriend verloren. Han Beuzenberg We zullen hem missen. We wensen Elly, kinderen en kleinkinderen veel sterkte Stef en Greet Jan en Ineke Rien en Ria Heel bijzonder, Heel gewoon Gewoon een heel bijzondere tante.. Dag lieve tante Bepje Astrid Marco. Dennis Renata Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van ons zeer gewaardeerde werkneemster en collega Lenie Bonsink Leentje Wij wensen Dick de kinderen en Familie veel sterkte toe met dit zware verlies Wim en Wendy Sharon en Joey Hans en Truys Tessa Petra Sharida Paulap Joke en Toon Marjan en Adrie Cafe Pension de Goede Verwachting en Cafetaria T, Kraaienhoekje Door de tranen van verdriet komt de glimlach van de herinnering. Heel verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en na een liefdevolle verzorging thuis, is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze lieve papa en trotse opa Paulus Philippus Heidelberg echtgenoot van Annie Heidelberg-Bennink Drager van de Eremedaille verbonden aan de ORDE VAN ORANJE-NASSAU in goud met de zwaarden In de leeftijd van 74 jaar. Annie Lydia en Chart Bianca en Ad Roy Middelburg, 26 april 2009 Breedmede 39 4337 AT Middelburg Paul is thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 mei a.s. om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Jezus zeide: Ik ben de opstanding en het leven; wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Na een kortstondig ziekbed is zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Joosse A Middelburg, 17 maart 1922 t Middelburg, 27 april 2009 Bets Joosse-Kaaisteker Rob Danielle en Rudy Nicole en Sander Hans en Annelies Michael en Sabine Denise Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis en het hospice Sint Jans De Casembroot voor hun liefdevolle verzorging. President Wilsonlaan 30 4334 GC Middelburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 1 mei a.s. om 13.00 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van hem te nemen van 12.30 tot 12.55 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij omdat uit onze familiekring is weg genomen Jo Markusse de Kam Kamperland: J.B.de Kam-de Back en kinderen Kamperland: J.Filius en kinderen En nu blijft geloof, hoop en liefde 1 Korinthe 13 13a Tot onze diepe droefheid is door de Heere van ons weggenomen, na een kortstondige ernstige ziekte, mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en mijn zorgzame schoondochter Elizabeth Martina van der Maas-van der Have - Betsie 25 april 1952 Oosterland t 26 april 2009 Zwaar valt ons dit verlies. J. van der Maas Jan Johan Martijn Leendert J. van der Maas Sr. Lage Maireweg 1 4307 RS Oosterland De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Woensdag 29 april is er van 16.00 tot 17.00 uur gelegen heid tot condoleren in de kerkzaal van de Gereformeerde Gemeente, Sint Joostdijk 11 te Oosterland. Intens verdrietig zijn wij nu de Heere van ons heeft weggenomen onze innig geliefde zus, schoonzus en tante Elizabeth Martina van der Have echtgenote van fan van der Maas in de leeftijd van 57 jaar. Sterke de Heere Jan en de kinderen, opa van der Maas en ook ons in dit grote verlies. Oosterland. J. van der Have M.J. van der Have-van Moort Nieuwerkerk, T. Matthijsse-van der Have M. Matthijsse C. A. Kort-van der Have J.C. Kort Neven en nichten Oosterland, 26 april 2009 Heden heeft de HEERE, op Zijn tijd, van ons weg genomen onze geliefde schoonzus en tante Betsie .van der Maas-van der Have 25 april 1952 t 26 april 2009 Sterke de Heere Jan en de jongens in dit smartelijk verlies. Jo en Rinus Boogert-van der Maas Gré en Rien Bolle-van der Maas Dies en Ankie van der Maas-Moolenaar Jeanet en Koos Bolle-van der Maas Lenie en Jaap Dooge-van der Maas Wilma en Henk de Bruine-van der Maas Neven en nichten Oosterland, 26 april 2009 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Betsie van der Maas Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Familie A. Capelle Familie W. van der Have Familie J. van 't Hoff Familie D. de Jonge Familie L. Kloet Familie L. Knop Familie L. Steenpoorte Familie P. van der Werf Oosterland, 26 april 2009 Wij zijn bedroefd door het overlijden van echtgenote en moeder van onze goede vrienden. -Betsie van der Maas- Wij wensen Jan, Jan, Johan, Martijn en Leendert veel sterkte toe bij het dragen van dit zware verlies. Johan Pieter en Marlies William en Willianne Sander en Carola René en Daphne Leonard en Natasja Hans Marijn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22