Gezegende koers
PZC Maandag 27 april 2009 4o
UIT voor meer uitslagen zie www.pzc.nl/sportuitslagen
ATLETIEK
20 km, mannen senior: 1. Niels Koole (Dynamica)
1.13.37, 2. Alwin Vermeulen (AV'56) 1.14.17, 3. Wim
van Sparrentak (Dynamica) 1.15.52, 4. Peter Balkenen
de (AV'56)' 1.18.19, 5. Erik Poppe (Dynamica)
1.19.02, 6. Ivo de Bruyn (Heikant) 1.21.05, 7. Robin
de Vos (AV'56) 1.21.49, 8. Jan Jaap Ritsema (Dynami
ca) 1.23.26, 9. Maarten Harthoorn (Kapelle) 1.23.31,
10. Jacco Schroevers (Dynamica) 1.23.41.
Mannen H45: 1. Wilko de Vos (AV'56) 1.16.20, 2.
Edward de Leng (Dynamica) 1.17.37, 3. Rinus Witte
(Dynamica) 1.19.11, 4. Bram Verhage (Dynamica)
1.22.44, 5. Wim Besuyen (Dynamica) 1.23.20, 6. Ciel
Joziasse (AV56) 1.24.00, 7. Piet Wuijster (Avantri)
1.25.51, S. Henk Lous (Dynamica) 1.26.09, 9. Jaap
van de Velde (Serooskerke) 1.26.15, 10. Frans Bos
(Dynamica) 1.26.29.
Vrouwen senior: 1. LeonieTon (Deltasport) 1.29.10,
2. Linda Hoek (Rotterdam) 1.34.41, 3. Susanne Ge-
schiere (Dynamica) 1.36.42, 4. Fatima Goncelves
(Middelburg) 1.39.49, 5. Dorien Coomans (Aagteker-
ke) 1.41 42.
Vrouwen D45: 1. Juliette Visser (AV'56) 1.38.56, 2.
Ingrid Koene (AV'56) 1.40.23, 3. Corina Grim (Lewe-
dorp) 1.41.38, 4. Ria Tramper (Dynamica) 1.47.10, 5.
Geertje Huurman (AV'56) 1.47.23.
10 km, mannen senior: 1. Michel Schrier (Dynami
ca) 33.25, 2. Jesper Francke (Dynamica) 35.20, 3. Erik
Kok (Dynamica) 36.58, 4. Arjo Verhage (Dynamica)
37.53, 5. Martijn Tissink (Kapelle) 38.29.
Mannen H45: 1. Frans Deenen (Venray) 36.40, 2.
Nap Hage (Poortvliet) 37.27, 3. Piet van Mourik (Del
tasport) 39.53, 4. Kees van Koeveringe (Krabbendij-
ke) 40.09, 5. Willem Wouters (AV'56) 40.39.
Vrouwen senior: 1. Carla Ophorst (Honselersdyk)
38.50, 2. Sandra de Block (RKHAV) 40.20, 3. Anjolie
Engels (Dynamica) 41.02, 4. Angela Schellekes (Til
burg Road Run) 45.53, 5. Tisha Abuys (Kamperland)
46.08.
Vrouwen D45: 1Edith Margadant (Dordrecht)
47.55, 2. Joyce Jardim (Etten Leur) 51.24, 3. Rian Flik-
weert (Dynamica) 52.19, 4. Karin Lukaert (Kapelle)
54.39, 5. Ellen de Jonge (AV'56) 58.00.
Goes, Oosterscheldeloop. 3 km, jongens 7-11 jaar:
I. Franklin Anrooy (AV'56) 11.10, 2. Joram Verhage
(Dynamica) 12.18, 3. Niek Rijndus (Leiden) 13.12.
Jongens 12-15 jaar: 1. Tommy Staal (Deltasport)
09.50, 2. Luuk Balkenende (AV'56) 11.05, 3. Patrick
de Vos (AV'56) 11.44.
Meisjes 7-11 jaar: 1. Shirin v Anrooy (AV'56) 15.19.
Meisjes 12-15 jaar: 1. Tineke v Dort (Dynamica)
II.34, 2. Sanne van Mourik (Deltasport) 11.50, 3.
Christa Verhage (Dynamica) 12.34.
Londen. Marathon.
Mannen: 1. Wanjiru (Ken) 2.05.10, 2. Kebede (Eth)
2.05.20, 3. Gharib (Mar) 2.05.27, 4. Mutai (Ken)
•2.06.53, 5. Ramaala (ZAf) 2.07.44, 6. Goumri (Mar)
2.08.25.
Vrouwen: 1. Mikitenko (Dui) 2.22.11, 2. Yamauchi
(GBr) 2.23.12, 3, Sjoboekova (Rus) 2.24.24, 4.
Zacharova (Rus) 2.25.06, 5. Adere (Eth) 2.25.30, 6.
Abitova (Rus)
2.25.55.
AUTOSPORT
Sakhir. Formule 1, Grote Prijs van Bahrein.
1 Button (GBr) BrawnGP 308,238 km in
1.31.48,182, 2, Vettel (Dui) Red Buil 7,187, 3. Trulli
(Ita) Toyota 9,170, 4. Hamilton (GBr) McLaren
22,096, 5. Barrichello (Bra) BrawnGP 37,779, 6. Raik-
konen (Fin) Ferrari 42,057, 7. Glock (Dui) Toyota
42,880, 8. Alonso (Spa) Renault 52,775, 9. Rosberg
(Dui) Williams 58,198, 10. Piquet (Bra) Renault
1.05,149, 11. Webber (Aus) Red Buil 1.07,641, 12.
Kovalainen (Fin) McLaren 1.17,824, 13. Bourdais
(Fra)Toro Rosso 1.18,805. Op één ronde: 14. Massa
(Bra) Ferrari, 15. Fisichella (Ita) Force India, 16. Sutil
(Dui) Force India, 17. Buemi (Zwi) Toro Rosso, 18. Ku-
bica (Pol) BMW Sauber, 19. Heidfeld (Dui) BMW Sau-
ber. Uitgevallen: Nakajima (Jap) Toyota.
Stand WK na vier races: 1. Button 31, 2. Barrichello
19, 3. Vettel 18, 4. Trulli 14,5, 5. Glock 12, 6. Web
ber 9,5, 7. Hamilton 9, 8. Alonso 5, 9. Heidfeld, Kova
lainen 4, 11. Rosberg 3,5, 12. Raikkonen, Buemi 3,
14. Bourdais 1
WK constructeurs: 1. BrawnGP 50, 2. Red Buil 27,5,
3. Toyota 26,5, 4. McLAren 13, 5. Renault 5, 6. BMW
Sauber 4, 7. Toro Rosso 4, 8. Williams 3,5, 9. Ferrari
3.
P BASKETBAL
Mannen, Hoofdklasse: Tracks - Den Dungk 74-79.
Stand: Vlissingen 22-44; Attacus 22-38; Den Dungk
22-30; Kimbria 21-28; EBBC 3 22-28; Dunatos
22-18; Almonte 22-18; Springfield 22-16; High Five
2 22-16; Tracks 22-14; Deurne Pioniers 22-6; Rooi 2
21-4.
Overgangsklasse A: WBB Giants 2 - Pendragon 2
93-50.
Stand: WBB Giants 2 18-30; Scheldesport 18-28;
Vlijmscherp SVH 2 18-26; Black Eagles 2 18-24; Ba
rons 2 17-22; Agathos 18-22; High Five 3 18-12; JRC
Boxtel 17-10; Pendragon 2 18-2; Volharding 18-2.
Eerste klasse A: Virtus 2 - Vlissingen 2 79-71, Vos-
senberg - Fast 4ward 43-84.
Stand: Vlissingen 2 18-28; Virtus 2 17-28; BBF Miglio-
re 17-20; ELBC 18-20; Scheldesport 2 17-18; Vossen-
berg 18-18; EBBC 5 18-16; Fast 4ward 17-14; Smok-
kelhoek 18-8; Waldric 16-4.
Vrouwen, Overgangsklasse A: OBC - Octopus
69-68, Vossenberg - Pendragon 2 58-43, Tracks 2 -
Souburg 62-67.
Stand: Souburg 22-42; Vlissingen 2 19-34; Almonte
2 21-28; Den Dungk 21-26; Tracks 2 20-24; Agathos
21-24; Octopus 20-18; OBC 20-18; Fast 4ward
20-14, Vossenberg 22-8; Pendragon 2 22-6; Spring
field 22-4.
P-_ BILJARTEN
Driebanden, Eerste divisie poule 2: De Liefhebber -
WAM Haarlem 2-6, De Vrachtkar 2 - Duotrans 4-4,
Van der Sanden - Capelle 2-6, Verbrugge - Gras 6-2,
Zwaantjes'82 - Sanders 6-2.
Stand: Verbrugge 22-38; WAM Haarlem 22-32; Ca
pelle 22-26; Sanders 22-24; De Liefhebber 22-22;
Duotrans 22-21; De Vrachtkar 2 22-21; Van der San-
den 22-18; Melody Amber 21-18; Zwaantjes'82
22-17, Gras 22-16; Huisman 21-9.
Tweede divisie poule 2: Capelle 2 - Business Fun
2-6, Dallinga - Arend Tummers 8-0, Royal/De Parel -
Hordijk 1-7, Capelle 3 - Aartsbouw 8-0, 's Lands
Welv. - Teletronika 4-4.
Stand: Dallinga 22-34; Gommers 22-29; Hordijk
22-27; Capelle 3 22-25; Royal/De Parel 22-25, Tele
tronika 22-23; 's Lands Welv. 22-23; Business Fun
22-22; J&W 22-21; Capelle 2 22-14; Aartsbouw
22-11; Arend Tummers 2-10.
Derde divisie poule 4: Heerenstraat - De Stene Brug
2-6, JMK - De Distel 8-0, Smikkelhoek - Doggen 6-2,
't Tapperijke2 - Aartsbouw 2 2-6, Vissenberg - Bohn-
ke Maxx 6-2, Michielsen - Veilingzicht 0-8.
Stand: JMK 22-30; Veilingzicht 22-30; Vissenberg
22-29; 't Tapperijke 2 22-28, De Stene Brug 22-27;
De Distel 22-22; Michielsen 22-21; Doggen 22-20;
Heerenstraat 22-18; Smikkelhoek 22-16; Bohnke
Maxx 22-13; Aartsbouw 2 22-10.
Vierde divisie poule 5: L&B - Reseda 4-4, 's Lands
W. 2 - Steketee 4-4, 's Lands W 3 - Bierwinkeltje 2-6,
Gesloot. Boom - 3B SD 6-2, Wellse Vaert - Wellse
Vaert 2 5-3.
Stand: Wellse Vaert 22-35; Hoondert Waard 22-29;
's Lands W. 2 21-27; Welkom 21-26; Bierwinkeltje
22-26; Reseda 21-21; Wellse Vaert 2 22-19; L&B
22-19; Gesloot. Boom 22-18; 3B SD 21-15; Steketee
22-15; 's Lands W. 3 22-10.
Topteam, Eredivisie: Dibo The City - Kupers 4-2, Ku-
pers - JB Eekhoorn 6-0, JB Eekhoorn - Dibo The City
4-2, 's Lands Welv. - De Pelikaan 2-4, De Pelikaan -
De Jol 4-2, De Jol - 's Lands Welv. 4-2, Cubri - Las-
sche 4-2, Lassche - Wissink 3-3, Wissink - Cubri 1-5.
Stand: Cubri 24-43; Kupers 24-35; JB Eekhoorn
24-24; Wissink 24-23; De Pelikaan 24-23; Dibo The
City 24-22; Lassche 24-21; De Jol 24-18; 's Lands
Welv 24-7.
Kader, Poule 8 play-offs: De Posthoorn - 's Lands
Welv. 4-4.
P-HOCKEY
Mannen, Derde klasse C: Berlicum - Rapide 2-1, Der
by - Udenhout 4-1, Hoco - Rosmalen 5-3, Hoeksche
Wrd. - Barendrecht 2-12, Tempo - Dordrecht 4-2.
Stand: Derby 17-46; Hoco 17-42; Barendrecht
17-39; Prinsenbeek 17-33; Udenhout 18-33; Rosma
len 17-26; Tempo 17-21; Rapide 18-19; Dordrecht
17-15; Berlicum 18-7; Hoeksche Waard 17-1.
Vierde klasse C: DES - Vlissingen 3-0, Gilze Rijen -
Bommelerwaard 6-2, Liberty - Shot 3-1, Oudenbosch
- DDHC 6-2, Teteringen - Olympia 5-6, Zundert - Peli
kaan 1-12.
Stand: Liberty 19-49; DES 19-48; Pelikaan 19-45; Gil
ze Rijen 19-40; Teteringen 19-30; Shot 19-27; Olym
pia 19-25; Oudenbosch 19-25; Vlissingen 19-17;
Bommelerwaard 19-14; Zundert 19-6; DDHC 19-0.
Vrouwen, Derde klasse C: Oirschot - Liberty 3-2,
Prinsenbeek - Pelikaan 0-3, Rapid - Hilvarenbeek 2-0,
Rapide - Udenhout 4-0, Vlissingen - DES 1 -5.
Stand: Rapide 17-46; Prinsenbeek 18-40; Pelikaan
17-37; DES 17-32; Oirschot 17-28; Udenhout 17-22,
Vlissingen 18-22; Hilvarenbeek 17-13; Rapid 18-13;
Liberty 17-10; Shot 17-10.
Vierde klasse B: Made - Gilze Rijen 2-2, Gilze Rijen -
Tempo'34 6-0, Oudenbosch - DDHC 2-3, Spijkenisse
- HSD 4-0, Teteringen - Olympia 7-0, Zundert - Tem
po 0-2, Zevenbergen - Made 2-1
Stand: Tempo 19-54; Spijkenisse 19-51; DDHC
19-43; Gilze Rijen 20-35; Tempo'34 19-26; Zevenber
gen 19-26; Teteringen 19-24; Oudenbosch 19-21;
Olympia 19-19; Zundert 19-14; Made 20-9; HSD
19-7.
P KORFBAL
Eerste klasse G: All Ready -Tjoba 7-13, Fortis - IJssel-
vogels 10-9, ODO - Swift M 12-7, TOP A - Kinderdijk
8-13.
Stand: Kinderdijk 10-18; Tjoba 10-15; ODO 10-13;
TOP 10-10; Fortis 10-10; All Ready 10-6; IJsselvogels
10-5; Swift 10-3.
Derde klasse O: KVK - ViosS W 11 -12, Ondo M - Ni-
kantes 12-5, OZ Hoekse - ADO 6-6, Togo - DVS'69
10-12.
Stand: Ondo 10-16; Oranje Zwart 10-13; DVS'69
10-12; ADO 10-11; Togo 10-10; Vios 10-10; Nikan-
tes 10-8; KVK 10-0.
Derde klasse P: Blauw Wit K - Scheldevogels 8-12,
DSO K - Stormvogels W 7-10, Olympia S - NIO
16-15, Seolto-SKVS 14-6.
Stand: Olympia 10-20; Stormvogels 10-16; Seolto
10-14; Scheldevogels 10-10; NIO 10-9; Blauw Wit
10-5; DSO 10-4; SKV10-2.
Vierde klasse L: Atlas - Volharding 11 -4, Voltreffers -
Zaamslag 10-10, Zevenbergen - Luctor 4-11
Stand: Atlas 9-16; Voltreffers 10-14; Zaamslag 8-14;
Luctor 9-6; Volharding 9-6; Zevenbergen 8-4; BKC
9-2.
P MOTORCROSS
Rilland, uitslagen motorcross. 65 cc: 1Siemon Be-
zuijen, Ouddorp, KTM, 97 punten (klasseringen in de
manches 1+2); 2. Joey de Wulf, Oostburg, KTM, 92
(2+3); 3. Bart Ktijn, Ouddorp, KTM. 91 (5+1), 4. Pim
van Strïen, Dirksland, KTM, 88 (3+4); 5. Rik van Bel-
zen, Westkapelle, KTM, 83 (4+6).
85 cc: 1. Carsten Goedegebure, Yerseke, KTM, 100
(1+1); 2. Marvin Boone, Yerseke, KTM, 94 (2+2); 3.
Mike Beekers, Etten-Leur, Yamaha, 90 (3+3); 4. B)orn
Oreel, Oost-Souburg, Honda, 84 (5+4); 5. Kevin van
der Borst, Etten-Leur, Kawasaki, 82 (4+7); 6. Nancy
van de Ven, Vlissingen, KTM, 81 (6+5); 9. Jordan-Lee
van Maaren, Vlissingen, KTM, 74 (7+11); 10 Tommy
van Wanrooij, Vlissingen, Suzuki, 73 (10+9).
Clubklasse: 1. Dennis Verwijver, Hoogerheide, Su
zuki, 95 (3+1); 2. Machiel van Zanten, Kalmthout (B),
Honda, 94 (2+2); 3. Marck Goossens, 93 (1+4); 4. Ky
le Matthijssen, Poortvliet, KTM, 88 (4+3); 5. Cor
Moens, Arnemuiden, Honda, 79 (7+6); 8. Detlev
Oreel, Oost-Souburg, Kawasaki, 90 (15+7); 10. Thijs
Klippel, Stavenisse, Yamaha, 68 (12+12).
Veteranen: 1. Ferdi Dingemanse, Putte, Honda, 100
(1+1); 2. Marcel Willeboordse, Kamperland, KTM, 88
(4+3); 3. Ad Geldof, Oostkapelle, KTM. 87 (2+6); 4.
William Dee, Kapellen (B), Honda, 86 (7+2); 5. Jan
Willem Comelisse, Yerseke, Honda, 80 (5+7); 8 Wil
lem van Wallenburg, Ritthem, Honda, 76 (8+8).
MX 2: 1Rinnie van Linden, Putte, Suzuki, 100 (1 +1
2. Marco Pennings, Tholen, KTM, 92 (3+2); 3. Rik Pij
nen, Ossendrecht, Yamaha, 88 (4+3); 4. Joeri van
Stee, Yerseke, Honda, 84 (5+4); 5. Gian Carlo Buijs,
Oost-Souburg, KTM, 79 (7+6); 7. Antoine Paauwe,
Yerseke, Honda, 73 (12+7); 8. Martin Boodt, Vrou
wenpolder, 73 (11+8).
MX 1: 1. Marvin van Daele, Dessel (B), Honda, 100
(1+1); 2. Mark Boot, Burgh-Haamstede, KTM, 94
(2+2); 3. Rinus van de Ven, Vlissingen, Suzuki, 90
(3+3); 4. Arno Ruttinger, 's Heerenhoek, Honda, 86
(4+4); 5. George Purchase, Vlissingen, 81 (6+5); 6.
Erik van der Wekken, Zierikzee, Honda. 81 (5+6).
Valkenswaard. WK motorcross, Grote Prijs van de
Benelux.
MX1, eerste manche: 1. Cairoli (Ita) Yamaha, 2. De
Reuver (Ned) Honda, 3. Barragan (Spa) KTM, 18. Van
Vijfeijken/Yamaha. Uitgevallen: Eggens/Suzuki. Twee
de manche: 1. Barragan, 2. Leok (Est) Yamaha, 3. Cai
roli, 15. Van Vijfeijken. Uitgevallen: De Reuver
Uitslag GP: 1. Barragan 45 punten, 2. Cairoli 45, 3.
Leok 38,10. De Reuver 22,17. Van Vijfeijken 9.
Stand WK na vier races: 1. Cairoli 143 punten, 2.
Barragan 128, 3. De Dycker (Bel) Suzuki 124, 13. De
Reuver 45, 24. Van Vijfeijken 11.
MX2, eerste manche: 1. Simpson (GBr) KTM, 2.
Goncalves (Por) KTM, 3. Guarneri (Ita), 13.
Kras/KTM, 14. Brakke/Honda, 23, Klein
Kromhof/KTM. Tweede manche: 1Goncalves, 2. Au-
bin (Fra) Yamaha, 3. Simpson, 17. Kras, 21. Brakke,
28. Klein Kromhof.
Uitslag GP: 1 Goncalves 47, 2. Simpson 45, 3. Aubin
38, 17. Kras 12, 19. Brakke 7.
Stand WK: 1. Paulin (Fra) Kawasaki 140, 2. Musquin
(Fra) Honda 125, 3. Guarneri 111, 28. Kras 12, 31.
Brakke 7, 32. Klein Kromhof 7
PPAARDENSPORT
Dressuur LR PC Luctor et mergo. Paarden klasse
Z1: 1. Citta Zaat, Versace ((cavaliers) 196. Tweede
proef: 1Citta Zaat, Vrsace, 190. M2: 1 Jantien van
Gorsel, Ufazza (Vlaandertse R) 187; 2. Eveline de
Winne, Kurioso (Hulst) 184; 3. Jeanette van Gorsel,
Vaisatha (Vlaandertse R.) 183. Tweede proef: 1. Eveli
ne de Winne, Kurioso. 190; 2. Jeantien van Gorsel,
Ufazza, 179; 3. Jeanette van Gorsel, Vaisatha en Coor-
ie Seelbach, Andes (Hulst) 176. M1: 1. Steffy Pauw
els. Varona (Eenhoornr.) 187; 2. Mascha Boone,
Zuchero (Z-Bev.) 186; 3. Mascha Boone, Flo en Joyce
van Alphen, Rob Roy (Luctor et Emergo) 184. Twee
de proef: 1 Mascha Boone, Flo, 184; 2. Joyce van
Alphen, Rob Roy, 184; 3. Mirjam Polderman, Dorado
(Z-Bev.), 183. L2:1. Abigail de Jonge, Vilight (Schelde-
stad) 195; 2. Natasja van Drongele, Vivaldi (Oranjer.)
189; 3. Gino Acke, Denzel-Washington (PSV WZV)
186. Tweede proef: 1Abigail de Jonge, Vilight, 196;
2. Natasja van Drongelen, Vivaldi, 188; 3. Gino Acke,
Denzel-Washinton, 185. L1: 1. Kurt Stevens, Secreta
ris (Oranjer.) 195; 2. Nona van Drongelen, Vanaliet
Utopia (Oranjer.) 195; 3. Trix Bouthoorn, Marvin
(Hulst) 195. Tweede proef: 1. Kurt Stevens, Secreta
ris, 200; 2. Ilona van Drongelen, Vanaliet Utopia, 196;
3. Maaike Schoonakers, Picara (PSV WZVI) 194
Pony's L cat. CD: 1. Michelle Groenenboom, Mabel
van de Stend (Hulst) 187. Tweede proef: 1. Michelle
Groenenboom, Maret van de Stend, 180. Seroosker
ke. Dressuur LR PC Gouwe Reyers. Paarden Z1: 1.
Cindy van Klooster, Nala (Scheldestad) 212; 2. Simo-
ne de Bruin, Toniek (Se-Ros) 207; 3. Barbara Timmer
mans, Sharon (Se-Ros) 206. Tweede proef: 1Babara
Timmermans, Sharon, 209; 2. Cindy van Klooster, Na-
la, 208; 3. Wanda Verhage, Unicorn Lancody (Gouwe
Reyers) 202. M2: 1. Roos Mes, Wynona (Gouwe
Reyers) 203; 2. Lenny Tange, Roset, (Se-ros) 193; 3.
Willeke Janse, Statistique (Gouwe Reyers) 183 Twee
de proef: 1. Roos Mes, Wynona, 201; 2. Willeke Jan-
se, Statistiue, 195; 3. Marian van Oyen, Tilona (Gou
we Reyers) 189. M1: 1. Marcelle de Kam, Ranataa
Hoeve Pam Pam (Oranjezon) 192; 2 Tanny de Pagter,
Gouwe Reyers) 189; 3. Annemiek de Widt, Figaro
(Sasr.) 185. Tweede proef: 1. Annemiek de Widt, Fi
garo, 185; 2 Tanny de Pagter. XX, 179; 3. Sietske
Krijgsman, Volontaire (Gouwe Reyers) 166. L2:1 Mi
randa de Bruin, Rowen Heze, (Se-Ros) 192; 2. Marcel-
Ie de Kam, Solid Touch, 190; 3 Elvera Boogaard, Roc-
co (Se-Ros) 178. Tweede proef: 1. Miranda de Brui
ne, Rowen Heze, 189; 2. Elvera Boogaard, Rocco,
184; 3. Melanie Janssen, Meivin (Gouwe Reyers) 177.
L1:1. Rebecca van den IJssel, Odette (Se-Ros) 188; 2.
Marijke Brsser, Bandiet Z (Vroonr.) 186; 3. Willeke
Janse, Firelight, 186 Tweede proef: 1, Rebecca van
den IJssel, Odette, 186; 2. Esther Dekker, Veenstra's
Wynnie (SeORos) 182; 3. Willeke Janse, Firelight,
181.
Pony's Z1 cat. D: 1Madeion Davidse, Jasmijn (Gou
we Reyers) 213. Tweede proef: 1 Madeion Davidse,
Jasmijn, 212. M2 cat. D: 1 Marcia Minderhoud, Ar-
nimca (Gouwe Reyers) 185 Tweede proef: 1. Marcia
Minderhoud, Arnimca, 189. L2 cat. C: 1Timo van Ta-
tenhove, Peter van Wellsituted (Gouwe Reyers) 188.
Tweede proef: 1 Yorick Faasse, Kimberley (Vroonr.)
180. L1 cat. CD: 1Joey van Tatenhove, Meertens Pu-
rioso (Gouwe Reyers) 185 Tweede proef: 1. Naomi
van den Broecke, Quincy (Gouwe Reyers) 189. M1
cat. DE: 1. Tara Rhebergen, XX (Gouwe Reyers) 185.
Tweede proef: 1 Tara Rhebergen, XX, 185. M1 cat.
B: 1. Quinty van Tatenhove, Ronald (Gouwe Reyers)
179. Tweede proef: 1. Quinty van Tatenhove, Ro
nald, 173.
P TAFELTENNIS
Mannen, Eerste divisie groep 2: TTC Middelburg -
Westa 2 4-6, Charybdis - Bergeyk 7-3, Kluis - US 7-3.
Stand: Charybdis 10-78; Bergeijk 10-70; Kluis 10-46,
Westa 2 10-42; TTC Middelburg 10-36; US 10-28.
Derde divisie groep 7: TTC Middelb.2 - Irene 0-10.
De Treffers R - Red Star'58 9-1, Arnemuiden - De S?,-
lamanders 6-4.
Stand: Arnemuiden 10-76; De Salamanders 10-63;
De Treffers 10-61; Irene 10-51; Red Stars'58 10-25;
TTC Middelburg 2 10-24.
Hoofdklasse A: Play-offs: Hotak'68 2 - SAR'72 3-7.
Degradatiegroep'TCS - Middelburg 3 5-5, Valkens-
waard2 - Elshout 7-3.
Stand: Valkenswaard 2 10-51; Middelburg 3 10-47;
TCS 10-38, Elshout 10-24.
Eerste klasse B: SAR'72 3 - Smash'76 1-9, Back
Hands 2 - Breda 6-4, Wanzl Belcrum4 - Arnemuiden
4 5-5.
Stand: Smash'76 10-75, The Back Hands 2 10-67;
Breda 10-51; Wanzl/Belcrum 4 10-44; SAR'72 3
10-37; Arnemuiden 4 10-26.
Jongens A groep 3: TTC Middelburg - Tanaka 2 9-^
Scaldina - Wanzl Belcrum 8-2, Shot S - Red Stars V
4-6.
Stand: Scaldina 10-66; TTC Middelburg 10-61; Red
Stars 10-59; Shot 10-56; Wanzl Belcrum 10-32; Tana
ka 2 10-26.
Vrouwen, Eerste divisie groep 1: SKF 2 - Victoria
4-6, Scylla - SAR'72 8-2, Hotak'$8 - Red Stars V 4-6.
Stand: Victoria 10-64; SKF 2 10-58; Scylla 10-51;
Red Stars 10-45; SAR'72 10-45; Hotak'68 10-37.
P VOLLEYBAL
Mannen, Tweede divisie BC/1A PD: Side Out - Olha-
co 0-3.
Regiodivisie: Triade VCT - Mikro Electro2 4-0.
Stand: Udenhout 22-85; WIK 22-80; RVC 22-69; Tria
de VCT 22-65; Mikro Electro 2 22-60; Volley Zuid
22-51; Jola Olympus 22-49; De Burgst 22-49; Voko
22-47; WS'92 22-47; Sliedrecht 3 22-36; OKK'70
22-22.
Eerste klasse A: Hou Stand - DVO 1-3.
Stand: City Krimpen 4 22-90; Volley Zuid 2 22-80;
Atak'55 2 22-68; Fusion 4 22-68; DVO 22-63; VCN
Capelle 3 22-51; Spirit 22-49; Forza Schouwen
22-47; Hou Stand 22-37; Rijnmond 22-37; Benevia 3
22-36; Schovocomca 3 22-29.
Vrouwen, Regiodivisie: Sarto 2 - Volley Zuid 4-0,
Morres Hulst - Triade VCT 3-1
Stand: Morres Hulst 22-99; VCN Capelle 2 22-85,
Triade VCT 22-80; Spirit 22-61; Mikro Electro 2
22-60; Sliedrecht Sport 3 22-47; Sarto 2 22-46; Fu
sion 22-43; Volley Zuid 22-42; SSS 22-41; Forza
Schouwen 22-40; DVO 22-16.
Promotieklasse B: Sarto 3 - Volcom 3-1
Stand: Zuvo 22-92; De Burgst 2 22-81; Udenhout
22-70; Goirle 22-59; WS'92 22-59; Mikro. Electro 3
22-54; Voko 22-49; Jola Olympus 22-43; Savok
22-41; Volcom 22-38; Sic Pugno 22-37; Sarto
22-37.
Eerste klasse D: Zuvo 2 - Groene Ster 1-3, Morres
Hulst2 - Triade VCT 3 3-1.
Stand: Gepidae 22-97; Dunamis 22-92; Breda Beach
22-67; Zuvo 2 22-56; Groene Ster 22-54; YVC
22-52; Mikro Electro 4 22-51; De Sterre 22-43; Mor
res Hulst 2 22-43; Mytilus '22-42; Triade VCT 3
22-35; Ardito 22-23.
P WATERPOLO
Mannen, Vierde klasse F: PSV 3 - HZPC Horst 6-6,
Nayade Classic - Merlet 8-5, Njord 2 - De Schelde
4-9, SBC 2000 - Nuenen 8-5, Spio - DZT 2 5-2.
Stand: PSV 3 22-54; SBC 2000 22-50; De Rog 21-47;
Nayade Classic 22-40; De Schelde 22-37; De Vennen
21-34; Merlet 22-32; Njord 2 22-31; Spio 22-21.
Nuenen 22-16; HZPC Horst 22-11DZT 2 22-6.
Eerste klasse: Zeester Meerv. - SWNZ 2 11-7,
BZ&PC - DBD 1-14, HZPC Horst 2 - SBC 2000 2
6-13.
Stand: DBD 22-63; Aquamigos 22-47; Argo 22-43;
De Stormvogel 22-40; SWNZ 22-36; BZ&PC 22-33;
Arethusa 2 22-31; SBC-2000 2 22-28; SWNZ 2
21-21; Hellas Glana 2 20-18; HZPC Horst 2 22-15;
Zeester Meerval 21-12.
Derde klasse A: Hieronymus 2 - De Bruinvis 4-5, ZV-
DO'74 - De Stormvogel 2 4-7.
Stand: De Stormvogel 2 16-45; Njord 4 16-42; Gor-
go 15-28; ZVDO'74 15-25; Hieronymus 2 15-17, De
Bruinvis 15-16; De Treffers 3 15-14; OZC'57 15-5;
De Ganze 14-4.
Vrouwen, Eerste klasse: Njord 2 - De Schelde 9-2,
WSG Warres 2 - De Vennen 2 6-6, De Treffers - De
Vennen 9-5.
Stand: Argo 2 20-60; Njord 2 20-43; De Vennen
20-35; PSV 3 20-33; WSG Warres 2 20-30; De Tref
fers 20-30; Nayade 20-25; De Schelde 20-22; Argo
20-22; Lutra 20-15; De Vennen 2 20-5.
Derde klasse: WSG Warres 4 - Hieronymus 2 22-3,
Gorgo - Merlet 4-6, Brunssum - Waterproof 8-3.
Stand: WSG Warres 4 17-51; DBD 17-35; Brunssum
18-32; SWNZ 2 18-29; Merlet 18-28; Gorgo 18-27;
De Rog 17-20; De Ganze 18-19; Hieronymus 2 17-8;
Waterproof 16-5.
P WIELRENNEN
Ans. Luik-Bastenaken-Luik.
1. Andy Schleck (Lux) 261 km in 6.34.32 (39,692
km/u), 2 Rodriguez (Spa) 1.17, 3. Rebellin (Ita) 1.24,
4 Gilbert (Bel), 5. Ivanov (Rus), 6. Gerrans (Aus), 7
Cunego (Ita), 8. Vaugrenard (Fra), 9. Kolobnev (Rus),
10. Samuel Sanchez (Spa), 14 Freire (Spa), 17. Dek
ker, 37. Kroon, 50. Gesink 2.54, 51. Hoogerland, 73.
Engels 6.25, 95. Tankink 11.05. Pejo Fonti (Ita).
Ronde van Trentino.
Vierde etappe, Silian (Oos) - Pejo Fonti: 1 Di Luca
(Ita) 214 km in 4.48.10, 2. Caruso (Ita), 3. Garzelli
(Ita), 4. Pozzovivo (Ita), 5. Basso (Ita) op 0 04, 6. Nie-
miec (Pol) 0.22.
Eindklassement: 1 Basso 13.17.50, 2. Brajkovic (Slv)
0.22, 3. Niemiec 0.33, 4. Garzelli 0.55, 5. Pozzovivo
1.08, 6. Simoni (Ita) 1.14.
Offenburg. Wereldbeker mountainbike.
Mannen: 1. Absalon (Fra) 1.49.26, 2. Kurschat (Dui)
1.09, 3. Peraud (Fra) 1.24, 4. Stander (ZAf) 1.32, 5.
Naf (Zwi) 1.54, 6. Flückiger (Zwi) 2.13, 25. Van Houts
5.30, 34. Pietersma 6.31, 42. Peters 7.27.
Vrouwen: 1. Chengyuan Ren (Chn) 1.49.56, 2. Fulla-
na (Spa) 0.49, 3. Byberg (Noo) 1.24, 4. Kalentjeva
(Rus) 1.37, 5. Osl (Oos) 1.51, 6. Pendrel (Can) 2.05,
16. Turpijn (Ned) 6 04
Breda, landelijke jeugdwedstrijd mountainbiken.
Cat. 1: 3. Emma Verloop (Wissenkerke).
Cat. 2: 4. Mick van Dijke (Wissenkerke); 6. Damy Va
der (Middelburg); 8. Jarno Reinhoudt (Oudelande);
11Simon de Vrieze (Renesse).
Cat 3: 2. Aimee Schoe (Vrouwenpolder); 8. Joppe de
Vries (Wilhelminadorp)
Cat. 4:1. Didi de Vries (Wilhelminadorp)
Cat 5: 13. Marijn de Vrieze (Renesse); 15. Erik Boer
(Wolfaartsdijk).
Cat.6:10. Ricky Swenne (Wissenkerke); 12. Guido de
Neve (Middelburg); 16. Pete Melis (Goes).
'S-HEERENHOEK - Paul Verbeek, deken van Zeeland, ze
gent de wielrensters voor de koers Omloop van Borse-
le. Of het echt geholpen heeft, is nog maar de vraag: en
kele rensters werden met de ambulance afgevoerd. Zo
brak een Amerikaanse renster haar sleutelbeen en werd
een Duitse afgevoerd met knieproblemen.
foto Koen de Vries