(Ondernemer jou! zoeken 8-daagse Vïeriandencruise Werkgevers Plaats snel je CV op JobTrack.nl Borse le Borsele f'Zz-. friendship 9 wL W* cruises LEZERSEXTRA PZC www.wielewaal.nl VROLIJK JIJ STRAKS NIJH VAKANTIE OP? Wilt u ook adverteren In de volgende uitgave van de Ondernemer neem dan contact op met: Accountmanager Zeeland Marcel Schreur T (0118) 43 40 88 E deondernemer@bndestem-pzc.nl BN OeStem PZC Q JobTrack.nl 42 I Maandag 27 april 2009 gemeente gemeente Ontwerp beeldkwaliteitplan "Ovezande, gedeelte woningbouwlocatie sportcomplex Nieuwstraat" Momenteel heeft de gemeente Borseie een bestemmingsplan in voorbereiding in verband met de verplaatsing van het bestaan de sportpark in Ovezande en woningbouw op de huidige locatie van het sportpark. In het kader van de vaststellingsprocedure ligt het ontwerp bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte woningbouwlocatie sportcomplex Nieuwstraat" met ingang van 28 april 2009 tot en met 8 juni 2009 ter inzage. Inhoud ontwerp beeldkwaliteitplan Dit in voorbereiding zijnde bestemmingsplan gaat vergezeld van een beeldkwaliteitplan. In dit beeldkwaliteitplan worden nadere richtlijnen gegeven met betrekking tot de inrichting van het plan gebied. Terinzagelegging Het ontwerp van het beeldkwaliteitplan ligt in de periode van 28 april 2009 tot en met 8 juni 2009 ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het plan is ook in te zien via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Zienswijzen Tijdens de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren bren gen over het ontwerp beeldkwaliteitplan bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238496 voor het maken van een afspraak. Ontwerp bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte woningbouwlocatie sportcomplex Nieuwstraat" Burgemeester en wethouders van Borsele maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 28 april 2009 tot en met 8 juni 2009, het ontwerp bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte woningbouwlocatie- sportcomplex Nieuwstraat" voor een ieder ter inzage ligt. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan voorziet in een planologisch juridische regeling op grond waarvan het mogelijk is het bestaande sport park te verplaatsen in oostelijke richting en op de oude locatie woningbouw te realiseren. Terinzagelegging Het ontwerp bestemmingsplan "Ovezande, gedeelte woning bouwlocatie-sportcomplex Nieuwstraat" ligt ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. De bestemmingsplankaart, de toelichting en de regels van het bestemmingsplan zijn ook te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Het gemeentehuis is geo pend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Gedurende de termijn van ter inzage ligging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden gelegd. Zienswijzen Tijdens de termijn van ter inzage legging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren bren gen over het ontwerpbestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 1, 4450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk een week voor het einde van de inzage termijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238496 voor het maken van een afspraak. De Rhine Princess heeft royale cabines, heeft een royale panoramasalon met terras op Promenadedek, een bibliotheek, souvenirshop, 'sauna en reuzeschaak bord en een hotellift. Verder heeft het hotelschip een zwembad op zonnedek en een smaakvol luxe ingericht restaurant. Het gehele Vaarschema van de 8-daagse Vierlanden- cruise is te vinden op de webwinkel Voor meer informatie of reserveringen H ikbestelsnei op www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (cruises). U kunt tevens rechtstreeks reserveren bij Friendship Cruises, telelefoon: (078) 684 53 37 o.v.v. actie(code) LezersExtra Welkom aan boord van de Rhine Princess. Een prachtig drijvend hotel, 3-sterren Superior. Tij dens deze achtdaagse vaarvakantie naar Basel maakt u kennis met de imponerende Zwitserse bergen en meren en interessante steden als Heidelberg aan de Neckar en Straatsburg. Geniet van de voortreffelijke volpension verzor ging aan boord. Opstapplaats: Arnhem Rijnkade Hotelschip Rhine Princess. Uitstapplaats: Babberich en Arnhem CS. 8-daagse Bergvaart Arnhem - Basel Adviesprijs 898,- Lezersprijs 698,- Prijzen gelden per persoon in een 2-pers. C-cabine douche/toilet op Rijndek. Overige voorwaarden en toeslagen zie webwinkel Heinkenszand, 27 april 2009 Heinkenszand, 27 april 2009 Vertrek 4 juli VRIJWILLIGERS VERPLEEGKUNDIGEN GEZOCHT! id door revalidatiefonds ramen mak,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 88