K'oetinge Mevo beleeft offday en haakt Hoek verliest niet alleen drie punten WIK'57 onderuit wacht toetje na afloop competitie 30 I Maandag 27 april 2009 PZC Eersteklasser is na gelijkspel zeker van promotiestrijd. zaltbommel - Kloetinge heeft een nieuwe prijs binnen. De Beveland- se eersteklasser dwohg zaterdag deelname aan de nacompetitie in de eerste klasse C van het zaterdag voetbal af Een 2-2-gelijkspel tegen Nivo Sparta volstond. Een paar weken geleden boekte Kloetinge al een ander belangrijk succes. De ploeg van trainer Die- derik Hiensch plaatste zich voor de halve finale van de districtsbe ker en verdiende hiermee een tick et voor het professionele bekertoer nooi van volgend seizoen. Tegen Nivo Sparta keek Kloetinge lang tegen een achterstand aan. Niels de Haan opende in de 20e minuut de score en de Bevelandse equipe kon pas na rust iets terug doen via Wouter de Craene (t-i) en Mervin Niemantsverdriet (1-2). In de laatste minuut werd het nog 2-2, toen de thuisploeg een penal ty kreeg na een buiteling in het zestienmetergebied. Roberto Ver hagen schoot raak van elf meter: 2-2. Kloetinge was gehavend door het ontbreken van [aap Esser (ge schorst), Marinus Baas (gebles seerd) en Etienne Mallie (studie reis). In Zaltbommel raakten ]of- frey Geldof en Niels Kole ook nog geblesseerd. „We hebben met vijf jeugdspelers gespeeld", zei Marcel Lourens. Hij trad als coach op, om dat hoofdtrainer Diederik Hiensch een schorsing uitzat. door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B liep WIK'57 bij Vosmeer tegen de zestiende seizoensnederlaag op. WIK'57 verloor met 4-3. Vosmeer-WIK'57 4-3: Moham med El Jilali opende de score, Theo Wittenberg zorgde voor 1-1 en door een goal van Rachid Bou- houdane leidde Vosmeer bij rust met 2-1. In de tweede helft scoorde Witten berg uit een strafschop de 2-2, maar door een treffer van Bouhou- dane werd het 3-2. Via Mohammed Allali liep Vos meer daarna uit naar 4-2, waarna Elmar de Kok de eindstand op 4-3 bepaalde. „De tijd was te kort voor de 4-4", liet WIK-trainer Patrick de Broe- kert weten. Krabbendijke-Stavenisse 6-0 (3-0). Ronald Zuidweg 1-0, Elco Jansen 2-0, Elco Jansen 3-0, Ronald Zuidweg 4-0, Elco Jansen 5-0, Ronald Zuidweg 6-0. Yerseke - Kruiningen 4-1 (0-1). Edwin van Houte 0-1, Mark Goeman 1-1, Bart van Steveninck 2-1, Frank Bak ker 3-1, Rody Bakker 4-1. Smerdiek - SPS 0-2 (0-2). Willem Be velander 0-1, Hilbert van Akkeren 0-2. Waarde - ZPR'84 2-0 (0-0). Marcel van Houte 1-0, Henk-Jan Stok 2-0. Mevo-speler Erwin Fonteine (links) gaat er met de bal vandoor terwijl Brouwershaven-verdediger Jan-Mark op de grond de pijn verbijt. Pieter Kristalijn (nummer 3) zet de achtervolging in. foto Ronald den Dekker Pinas en Van Belzen raken geblesseerd, Koné krijgt een rode kaart. door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Hoek ging zaterdag op bezoek bij SDC Putten onder uit (4-2), maar verloor niet alleen drie punten in de strijd om de tweede plaats. Regilio Pinas viel al na twee minuten uit met een scheur in de hamstring, Joan van Belzen haakte na 45 minuten af met een pijnlijke pols, Stijn Ma- hieu wacht na zijn vierde gele kaart een schorsing en Michael Koné hoeft dit seizoen ook niet meer te voetballen. De linksback kreeg kort na de vier de Puttense treffer een rode kaart wegens natrappen en maakte zijn ploeg daarmee kansloos. Hoek was met tien man niet meer in staat om aan te zetten voor een slotoffensief „Dit was van onze kant geen goede wedstrijd", beken de trainer Gaby Demanet. „Te veel spelers haalden niet hun niveau. Putten streed echt om in de hoofd klasse te blijven, terwijl een aantal jongens bij ons er te licht over dacht." Dat was teleurstellend voor Demanet, omdat hij vóór het duel nog het gevoel had dat zijn se lectie er vol voor wilde gaan. De Belg koos mede daarom ook voor het hetzelfde basisteam als een week eerder tegen Volendam (4-0), maar moest al snel wisselen. Regilio Pinas raakte bij zijn eerste sprintduel geblesseerd aan de ham string en kon niet meer verder. Tien minuten later kwam Hoek op achterstand, door een vrije trap van Marchel Kamphuis (1-0). SDC Putten verdubbelde die voor sprong na rust via Albert van Nij- NN Hoek lijdt in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal een pijnlijke nederlaag. De Zeeuws-Vlaamse club verliest met 4-2 bij SDC Putten. huis. Hij passeerde Robbie de Moor, die in het veld was geko men voor loan van Belzen. De doelman bleef na de eerste helft met een pijnlijke pols in de kleed kamer achter. Na die 2-0 dacht de thuisploeg de buit binnen te hebben. Maar Hoek toonde veerkracht, bracht via Björn Langeveld snel de 2-1 op het scorebord en maakte vervolgens ook nog de gelijkmaker. Arnold Nguekam zorgde voor de 2-2.. De manet: „In die fase hadden we de wedstrijd in handen. We hadden via Ferry Alfons ook op 2-3 kun nen komen, maar hij twijfelde te lang." Dat deed Van Nijhuis even later niet. Hij zette SDC Putten met twee goals op een 4-2-voorsprong en besliste het duel. Ondanks de nederlaag staat de Zeeuws-Vlaam se ploeg nog steeds tweede in de hoofdklasse A. „We hebben nog twee duels om die plek vast te hou den", zei Demanet. Karakteristiek - SDC Putten-Hoek 4-2 (1-0). 13. Marchel Kamphuis 1-0, 57. Albert van Nijhuis 2-0, 58. Björn Langeveld 2-1, 67. Ar nold Nguekam 2-2, 72. Albert van Nijhuis 3-2, 74. Albert van Nijhuis 4-2. Scheidsrechter: L. Looije ('s-Gravenzande). Rode kaart: 76. Michael Koné (Hoek). Gele kaart: Iwan Bos (SDC Putten) en Stijn Mahieu (Hoek). Aantal toeschouwers: 800. Hoek: Joan van Belzen (46. Robbie de Moor); Jeroen van de Broeke, Geert Bosschaart, Giovanni Siereveld, Michael Koné; Thomas Ragut (55. Josimar Pat- tinama), Björn Langeveld, Stijn Mahiëu, Alan Grozdanic; Regi lio Pinas (3. Ferry Alfons) en Ar nold Nguekam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60