'Wie van de drie' in vierde klasse B Hoedekenskerke op Patrijzen kan periode welhaast vergeten Thoolse derby blijft zonder goals Doelman Robur valt uit na ongelukkig duel Yerseke-speler Arjen de Koeijer zet een sliding in op een tegenstander van Kruiningen. foto Willem Mieras 32 Maandag 27 april 2009 pzc Derdeklasser Noad'67 ondanks nederlaag zeker van behoud. middelburg - De doorgaans bela den streekderby in de derde klas se B tussen Tholense Boys en WHS bleef zaterdag zonder doel punten. Eerder deze competitie was WHS nog met 2-1 te sterk voor de ploeg uit Tholen-stad. Noad'67 verloor met 1-4 van Beek Vooruit, maar mag zich deson danks ook volgend seizoen der deklasser noemen. Tholense Boys-WHS 0-0: Beide ploegen hielden elkaar behoorlijk in evenwicht. De teams waren in aanvallend opzicht redelijk on machtig. In de rust moest Tholen se Boys zijn enige spits, Tijs Nijmeijer, ook nog eens vervan gen. Het belangrijkste moment van de tweede helft speelde zich af in het strafschopgebied van de thuisclub. Keeper Marcel Nuijten maakte een overtreding en WHS mocht aanleggen voor een straf schop. De elfmetertrap werd door Patrick Ketting gemist. In de slotfase kwam het meeste gevaar van de thuisclub en claim de Tholense Boys ook nog een strafschop, maar de scheidsrech ter wilde van niets weten. Noad'67-Beek Vooruit 1-4: Hal verwege de eerste helft bracht Adriaan Dikmans de bezoekers op voorsprong. Noad'67 begon uit stekend aan het tweede bedrijf en in de 46e minuut tekende invaller Danny Steijn op aangeven van Arjan Moerland voor 1-1. Met een fraaie omhaal bracht Arno Gabriels de gasten opnieuw aan de leiding. Diezelfde Gabriels zorgde ook voor 1-3 en in de extra tijd kopte Edwin Foesenek de bezoekers naar een 1-4-overwin- ning. www.pzc.nl/blogs middelburg - De Schutters won in de vierde klasse B van het zon dagvoetbal met 4-2 van Walche ren en schoot hiermee de hoop van de Vlissingers op het behalen van een periodetitel vrijwel aan diggelen. Hekkensluiter Robur leed thuis een 1-6-nederlaag tegen Odio. Robur-Odio 1-6: Na een goede start van de thuisploeg, met een inzet van Bennie Scholten net voorlangs het doel van Odio, raak te Maarten Willemen geblesseerd in een duel met een tegenstander. De onfortuinlijke doelman werd naar het ziekenhuis vervoerd, waar door de doktoren een hersenschudding werd geconsta teerd. Na de hervatting was de Goese ploeg niet meer bij de les en nog voor rust was invaller-doelman Thijs Muskens al drie keer gepas seerd: 0-3. Bij 0-4 scoorde Ralf Be- ije tegen (1-4), waarna de bezoe kers in de slotfase uitliepen naar 1-6. Krabbendijke, Yerseke en SPS maken nog aanspraak op de titel. door Klaas Verspoor middelburg - In de vierde klasse B wordt het volgende week 'wie van de drie'. Krabbendijke, Yerseke en SPS maken op de slotdag, met de wedstrijden SPS-Krabbendijke en ZPR'84-Yerseke op het programma, nog kans op de titel en kunnen in theorie ook nog gelijk eindigen. Krabbendijke-Stavenisse 6-0: In een éénzijdig duel had Krabbendij ke geen kind aan Stavenisse. Ro nald Zuidweg opende de score en door twee goals van Elco Jansen leidde de koploper bij rust al met 3-0. Na rust werd de score rustig middelburg - Onder in de vierde klasse van het zondagvoetbal speel de Hontenisse zich in veiligheid met een 4-3-zege bij Patrijzen. Het gevecht om de negende plaats tus sen Breskens en Luctor'88 leverde geen winnaar (2-2) op. Patrijzen-Hontenisse 3-4: In de 39e minuut bracht Jeroen Verschu ren Hontenisse op voorsprong. Ouassim Hamoudi maakte voor rust gelijk. In de tweede helft helft leverde een actie van invaller Nick van Craenenbroeck eerst een straf schop op, die door Edwin Capello werd benut (2-1). Daarna zorgde' hij zelf voor de 3-1. De bezoekers toonden veerkracht, kwamen op gelijke hoogte door Pim van lole uitgebouwd en waren Zuidweg en Jansen opnieuw trefzeker. Zuidweg zorgde voor 4-0 en 6-0 en Janse maakte tussendoor de vijfde treffer. Yerseke-Kruiningen 4-1: Edwin van Houte zette Kruiningen in de 34e minuut op een o-i-voorsprong. Vlak voor rust kwam Kruinin- gen-speler Adriaan van de Plasse net te laat in duel met zijn ex-ploeg genoot Koen Sinke, waardoor Sin- ke een dubbele beenbreuk opliep. Van de Plasse kreeg in de voor de rest sportief verlopen derby een ge le kaart voor de overtreding. Na een onderbreking van ruim een half uur werd het duel hervat. In de 50e minuut schoot Bart van Ste- veninck op de paal en even later schoot Mark Goeman de 1-1 bin nen. Daarna liep Kruiningen-speler en Jeroen van Goethem (3-3), waarna Jeroen Verschuren in bles suretijd de kansen van Patrijzen op het behalen van de derde-perio- detitel decimeerde: 3-4. Breskens-Luctor'88 2-2: Nadat Mi chel Meeusen de score had geo pend namens de thuisploeg maak te Thijs van den Dries gelijk: 1-1. De bezoekers lieten hierna een pri ma mogelijkheid liggen om op voorsprong te komen: Brian de Waele stopte de inzet vanaf elf me ter van collega-doelman Ron Tem pelaars. Tien minuten voor tijd kwam de voorsprong er toch via Ruud van Leeuwen (1-2). In de ne gentigste minuut benutte Erik de Rechter een penalty. Jeff Herwig tegen zijn tweede gele kaart op en met elf tegen tien beslis te Yerseke in de laatste tien minu ten het duel. Van Steveninck scoor de in de 81e minuut de 2-1 en drie minuten later stond het door tref fers van Frank Bakker en Rody Bak ker 4-1. Smerdiek-SPS 0-2: Al in de eerste minuut kwam SPS door een doel punt van Willem Bevelander op 0-1. Daarna kreeg het gehavende Smerdiek een aantal kansen, maar was het SPS dat in de blessuretijd van de eerste helft toesloeg. Doel man Alex Stoutjesdijk stelde zich niet goed op bij een vrije trap van Hilbert van Akkeren en was vervol gens kansloos. Waarde-ZPR'84 2-0: De zesde sei zoenszege van Waarde kreeg pas in door Marco Puik middelburg - Hoedekenskerke ver zekerde zich afgelopen weekeinde zo goed als zeker van nacompetitie- voetbal. De ploeg die uitkomt in de vierde klasse A won met 4-1 van Bevelanders. Met nog één duel te gaan heeft de Bevelandse ploeg een voorsprong van drie punten op Spui. Hoedekenskerke heeft bovendien een beter doelsal do. SVD, Wemeldinge, Nieuwland en Apollo'69 verloren, terwijl Borsse- le en 's-Heer Arendskerke een overwinning boekten. de tweede helft gestalte. Tien minu ten in de tweede helft kreeg Waar de een vrije trap en van ruim veer tig meter krulde Marcel van Houte de bal over de ZPR-doelman in de goal. Kort voor tijd besliste Waarde het duel toen Henk-Jan Stok profi teerde van een fout van de keeper. Vosmeer-WIK'57 4-3: Moham med El Jilali opende de score, Theo Wittenberg zorgde voor 1-1. Door een goal van Rachid Bouhoudane leidde Vosmeer bij rust met 2-1. In de tweede helft maakte Theo Wit tenberg uit een strafschop de 2-2, maar door een tweede treffer van Bouhoudane kwam Vosmeer op nieuw aan de leiding. Via Moham med Allali liep de ploeg uit naar 4-2, waarna Elmar de Kok de eind stand op 4-3 bepaalde. Hoedekenskerke-Bevelanders 4-1: Hoedekenskerke was heer en meester tegen Bevelanders. Na twaalf minuten zorgde Jeroen de Winter uit een strafschop voor de 1-0. Halverwege de eerste helft nam Sebastian La Grand de 2-0 voor zijn rekening. Nadat de thuisclub drie grote kansen op een derde treffer on benut had gelaten, maakte Sebasti an la Grand in de 52e minuut als nog de 3-0. Diezelfde speler nam even later de 4-0 voor zijn reke ning, waarna Albert Budding nog iets terug kon doen voor Bevelan ders. Cadzand-Nieuwland 1-0: Het eni ge doelpunt in Cadzand viel na 70 minuten en werd gemaakt door Bart de Koning. Tot aan de treffer Ook Wemeldinge kan kampioen niet afstoppen: 7-2-nederlaag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48