de emotie... Q OP familieberichten kijkot"cop O Il1ensenlinq.nl Wat blijft is ilie be rich te nonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 18 I Maandag 27 april 2009 Langzaam moegestreden, uit ons midden weggegleden. Na een moedige strijd, uit je lijden bevrijd. Dat we je zouden verliezen stond vast, maar niet wanneer. Zij aan zij gevochten tot de laatste keer. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haat- dierbaar waren. Niet geheel onverwacht, maar voor ons gevoel veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en schoondochter Brechta Geertruida de Kok -Beppie- echtgenote van Johannes Rooze in de leeftijd van 56 jaar. Goes: J. Rooze Kruiningen: Jan-Kees Rooze Claudia Rooze-Snoep Isa, Kim Lewedorp: Arjan Rooze Melanie Rooze-de Regt Wesley, Demi Goes: W. Rooze-Hage 24 april 2009 Vivaldipad 11 4462 JA Goes De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. Jobse, wordt dinsdag 28 april om 14.00 uur gehouden in de Hervormde kerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze bijzondere dank voor alle hulp en bijstand gaat uit naar Ds. Jobse, doktoren Bins en Rijken, Suzan en haar collega 's van afd. P en de dagbehandeling van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes en de directe collega 's van Johan van het Emergency Response Team van SABIC.I.P. te Bergen op Zoom. Tot onze diepe droefheid is na een moedig gedragen lijden overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Beppie Rooze-de Kok Wij wensen Johan, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. 's Gravenpolder: Lien en Izaak Verdonk-de Kok Jan en Evelien Mart en Heieen Axel: Gilles en Gré de Kok-Meulblok Gilles en Adelheid Jan-Willem en Karen Jacco en Jessica kapelle: Dien en Jo Kleppe-de Kok Elly en Dave Annet en Henk Jolanda en Koos Marco en Rieneke Kortgene: Willie en Jaap Krijnsen-de Kok Rianne en Geurt Joan Ger-Jan Heinkenszand: Anja en Hans ICoppejan-de Kok Astrid en Marco Dennis en Renata Lilian enTonny 24 april 2009 Na een ernstige ziekte heeft de Heere uit onze familie weggenomen mijn geliefde schoondochter, onze geliefde schoonzus en tante Beppie Rooze-de Kok op de leeftijd van 56 jaar. We wensen Johan met kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Goes: W. Rooze-Hage Goes: M.W. Corbijn-Rooze P. Corbijn Halsteren: D.J. Rooze J. Rooze-van Loon Neven en nichten Goes, 24 april 2009 Bedankt lieve oma Bep en oma "kruiningen" voor de vele knutsel uurtjes veel liefs van je oogappeltje, zonnestraaltje, prinsesje en je schatteboutje Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van Bep Rooze Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe. Edwin en Janet, Stef Kira Edwin en Diana, Dylan, Senna, Levi Johan en Natasja, Yarno, Milan Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Aimé Ballegeer Aimé was in 1957 een van oprichters van luchtbuks vereniging de Missers, en was in zijn periode van actief lid een van de stuwende leden. Na beëindiging als actief lid werd hij benoemd als ere-lid. Wij wensen de familie veel sterkte. Luchtbuksvereniging de Missers Bedroefd hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Aimé Ballegeer Aimé was sinds 1969 verbonden aan ons Handbooggilde. Wij wensen de familie sterkte in deze moeilijke dagen. Bestuur en leden Handbooggilde Sint Sebastiaan te Aardenburg Dankbetuiging We danken iedereen voor de warme belangstelling, medeleven en steun die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma José Maria Ferket-Pieters Alphons Ferket kinderen en kleinkinderen 9{pe(and Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 - 231 577 06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Colofon Familieberichten E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 r~ V ét I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44