ramilieoerici (Tlensenlinq.nl ÖysrJsdai) 1 6 I Maandag 27 april 2009 kijk ook op "Licht dat ons aanstoot in de morgen. We zijn stil en verdrietig omdat zij, die ons leerde wat leven en liefde is, nu niet meer onder ons is... Bastiaantje Jannetje Nieuwenhuyse Sjanie Kruiningen t Goes 4 juli 1954 25 april 2009 Onze lieve Sjanie heeft de wereld intens omarmd, en wist zovelen te raken met haar moed, levenslust en betrokkenheid. Echtgenote van Peter Eversdijk en moeder van Matties, Hubrecht, Stijn en Sanne Parallelweg 22 4462 AL Goes Er is gelegenheid om op woensdag 29 april van 12.30 uur tot 13.00 uur afscheid te nemen van Sjanie in de Geertes- kerk te Kloetinge. Aansluitend vindt de herdenkingsdienst plaats. Hierna zullen wij Sjanie rond 14.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Noorderkoor van de Geerteskerk. Sjanie houdt van bloemen. Wie dat wil, mag een bloem meenemen om die op de begraafplaats bij Sjanie achter te laten. voor altijd in ons hart Wij zijn heel erg verdrietig dat onze lieve, unieke zus, schoonzus en tante Sjanie Nieuwenhuyse is overleden. Wij wensen Peter, Matties, Hubrecht, Stijn, Sanne en oma Corrie toe dat zij verder kunnen met het vele dat Sjanie hen gegeven heeft. Kruiningen: Dicky en Bou Krabbendijke: Jannekeen Arie Middelburg: Wilma en Willem Middelburg: GeaenLeo en kinderen Na een moedige strijd is veel te vroeg overleden onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Sjanie Nieuwenhuyse Corrie Eversdijk-van Overloop Marco en Addie Eversdijk Judith en Jille Carolien en Edwin Kapelle, 25 april 2009 Sjanie Onze lieve buurvrouw. Waarom jij? Wat zullen we je missen. Alfred en Jarina Als alles duister is ontsteek dan een lichtend vuur dat nooit meer dooft (TAIZE) Wij gedenken met respect en warmte ons inspirerend lid Sjanie Nieuwenhuyse Zingen heeft haar leven verrijkt. Onze gebeden en gedachten zijn bij Peter en haar kinderen. Cantorij Geerteskerk Kloetinge Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje -Toon Hermüns- Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie herinneringen die we samen hebben gehad, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Pieter Johannes Hijman - Piet - Weduwnaar van Jopie Krijnsen Vader van Tineke Levenspartner van t Mientje Schipper-van de Visser Goes, 2 januari 1926 Goes, 25 april 2009 Goes: A.J.W. Heshof-Kruithof Kinderen en kleinkinderen Bongerd 26,4462 TA Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 april om 11 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsplechtigheid plaatsvinden om 11.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren en met hen samen te zijn in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zonder Ome Piet is alles anders Toch nog onverwacht is overleden Ome Piet Hijman Wij zullen je missen Corry en Wim "Oma" van der Klooster Stil en verdrietig, alles zal anders zijn, nu jij er niet meer bent als we in Westenschouwen zijn, even aanlopen voor een praatje, een bakje en een snoepje. Wij zullen het missen, maar de herinnering blijft. Janny en Johan 24 april 2009 Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Nanna Tuijt-Hooijen Weduwe van Cornelis Ment Tuijt Haarlem, 22 juli 1929 Goes, 25 april 2009 Wij zijn dankbaar voor het laatste jaar dat ze nog van alles en iedereen heeft kunnen genieten in St. Maarten In de Groe. Goes: ConnyenAdrie Martin, Alex Goes: John en Jose Edwin, Deborah Goes: Karin en Philip Michaël, Davey Goes: Arie en Hielkina Stephanie en Michel Danny en Angela Lewedorp: Mary en Ron Susanne Mandy en Michaël Jamie Correspondentieadres: Fam. Boudewijn-Tuijt Fluitekruidstraat 74,4461 MH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 april van 20.15 tot 20.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 29 april om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn vader, schoonvader, onze opa en mijn overgroot- opa Andries van Luijk Weduwnaar van Johanna Janna van Luijk-Schipper Drager van de zilveren medaille in de orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 88 jaar. Goes: Nellie en Jan Deurloo-van Luijk Heinkenszand: Jolanda en Edwin Koole-Deurloo Niels Goes, 24 april 2009 Correspondentieadres: Familie Deurloo 's-Heer Hendrikskinderenstraat 64,4461 BW Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 29 april om 10.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar in alle rust, hebben wij afscheid genomen van onze allerliefste ma, schoonmoeder en oma Johanna Markusse-de Kam weduwe van Steven Jan Markusse sinds 16 maart 2004 Kamperland, 2 mei 1931 t Vlissingen, 24 april 2009 Middelburg: Ad Markusse Koudekerke: Karin Markusse Ronnie Onwijn Kelly Senna Correspondentieadres: Burgemeester Dreg mansstraat 1 4371 EE Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 april van 19.30 tot 20.00 uur in het Rouwcentrum aan de Bachweg 1 in Middelburg. De afscheidsbijeenkomst is op woensdag 29 april om 10.00 uur in de aula aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de bijeenkomst wordt u in de gelegenheid gesteld tot condoleren in aangrenzende condoleanceruimte. De begrafenis vindt in familiekring plaats. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen en u voelt zich wel verbonden met onze ma, dan bentu van harte welkom bij haar afscheidsbijeenkomst. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Onverwacht is van ons heengegaan mijn zwager en onze oom Leendert Marinus Nikerk 25 oktober 1923 Oosterland 23 april 2009 E. Nikerk-Stouten Wim en Mia Nikerk Jeroen en Daniëlle René en Laura Oosterland, Molenweg 34 Correspondentieadres: Oostersteijnweg 8 4305 RM O uwer kerk Dinsdag 28 april is er een samenkomst in de Voorkerk, Torenplein 3 te Oosterland, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de Voorkerk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 42