Genieten aan de MOEZEL 4 daagse Busreis 'de slag bij Waterloo' LEZERSEMTRA PZC voor de lezers van deze krant! m KRAS en Brussel vertrek 19 juni Maandag 27 april 2009 I 21 4-/5-/7-/8-daagse autovakantie Duitsland Normaal vanaf 89, nü met actiecode... Het plaatsje Löf ligt direct aan de Moezel. Liefhebbers van wijn, natuur en historie moeten zeker een bezoek brengen aan deze prachtige streek! Speciaal voor u als lezer van deze krant hebben we in het plaatsje Löf, familiehotel Lellmann geselecteerd! Een 4-daags verblijf boekt u al vanaf slechts 89 inclusief ontbijt! Bovendien ontvangt u als lezer van deze krant met de speciale actiecode WEG400Q4 ook nog eens een exclusieve korting van 40 (bij 2 personen)! U boekt dan al een 4-daags verblijf vanaf slechts 69! Vergeet ook niet het 5-gangendiner, begeleid door diverse wijnen en uitleg van een wijnkenner, bij te boeken! TIPS VOOR UITSTAPJES Het gezellige familiehotel Lellmann ligt midden in het centrum van het wijnstadje Löf. Breng in deze stad een bezoek aan de parochiekerk met de opvallende glasramen. De stad Koblenz ligt nabij Löf en is het centrum van de wijnhandel. Breng hier zeker een bezoek aan de Deutsche Eek, met het standbeeld van keizer Wilhelm I en Schloss Stolzenfels. Daarnaast is het abso luut de moeite waard een bezoek te brengen aan plaatsen als Traben- Trarbach en Cochem. Cochem is één van de meest populaire plaatsen aan de Moezel. Het is een fraai gelegen stadje met op de wijnhelling een romantisch kasteel. Wandel door de pittoreske steegjes en straatjes met fraaie vakwerkhuizen. Of wat dacht u van een schitterende fietstocht langs de Moezel? HOTEL LELLMANN Het 3-sterren Hotel Lellmann ligt aan de rivier, in het centrum van het wijn stadje Löf. Dit gezellige familiehotel beschikt o.a. over een lift, restaurant, bar en gratis parkeergelegenheid (beperkt). Daarnaast kunt u uw fiets gratis stallen in de fietsenstalling, gebruikmaken van het geheel ver nieuwde wellnesscenter met binnen zwembad (gratis), beautycentrum, kapsalon en saunalandschap met o.a. solarium (tegen betaling). Aankomstdata: maandag en vrijdag van 17/4 t/m 30/10 4 dagen, april t/m oktober normaal v.a. 09 nu v.a. 69 5 dagen, april en oktober normaal v.a. 109 nu v.a. 89 5 dagen, mei t/m september normaal v.a. €115 nu v.a. 95 7/8 dagen, april normaal v.a. 159 nu v.a. 139 8 dagen, mei normaal v.a. 215 nu v.a. 195 8 dagen, juni t/m augustus normaal v.a. 185 nu v.a. 165 8 dagen, oktober normaal v.a. 179 nu v.a. 159 Prijzen zijn per persoon, gebaseerd op een bezetting van 2 personen. Inclusief: verblijf in Hotel Lellmann, in een 2-persoonskamer met ontbijtbuffet. Exclusief: reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50, reserveringskos- -ten 17,50 per boeking (verplicht). Toeslag: 5-gangendiner begeleid door diverse wijnsoorten 21 per persoon. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR17518 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 17.518, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. ESfl waarom zou je verder zoeken •i r Bezoek in het weekend van 20 en 21 juni de recon structie van één van de grootste veldslagen uit de Europese geschiedenis met als gevolg de val van Napoleon. Maak kennis met dit bijzondere spektakel waar bijna 1200 reconstructieacteurs in uniform de slag met elkaar leveren, gecombineerd met een bezoek aan Brussel. Hotel IBIS Expo-Atomium Brussels Dit comfortabele hotel is gelegen op ca. 8 km. van het centrum van Brussel, nabij het Brupark en het Atomium. Het hotel beschikt over 81 kamers, een restaurant, een bar, airconditioning en (tegen betaling) draadloos internet. De hotelkamers beschikken over tv, telefoon, toilet en bad of douche. Het hotel beschikt over een lift. Dagprogramma Dag 1: Heenreis, bezoek Brussel, chocolade proeverij Dag 2 en 3: Reconstructie Veldslag bij Waterloo, ontmoet reconstructieacteurs en geniet van de unieke sfeer van legerplaatsen: geweerschoten en kanongeschut, inspecties en parades, wisseling van de wacht en patrouilles. Geniet van de mars naar Plancenoit en gevechten tussen de troe pen tijdens de slag bij Hougoumont. Dag 4: Op eigen gelegenheid Brussel verkennen, 's middags vrije tijd in Antwerpen, terugreis. Inclusief: 3 hotelovernachtingen 3 maal ontbijtbuffet Toegangskaart Veldslag bij Waterloo, beide dagen toegang voor het gehele evenement incl. tribuneplaatsen Stadswandeling Brussel o.l.v. een gids Vervoer per Tourist Class touringcar Adviesprijs 229,- Lezersprijs* 209,- *prijs per persoon. Exclusief reserveringskosten, toeslag 1-persoonska- mer€ 60,- Meer informatie boekingen zie www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen). Of bel Effeweg tel: 0529 - 46 96 67. Vermeld bij boeking duidelijk de actiecode VWLE. WC ff lil supervoordelige busreizen Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 23