Nu in de webwinkel! LEZERSEMTRA PZC opzegdienst Q W De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 0800 - 44 44 000 ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel Kookboek 'Lekker Hollands' Moederdagtip Trendy lederen tas Natuur en cultuur in Normandië! (DensQnlinq.nl i familieberichten In 'Lekker Hollands' van chef-kok Yolan- da van der Jagt ziet u welke originele en lekkere gerechten je met producten van eigen bodem kunt maken. Ruim 100 verrassende, originele en begrijpelijke recepten Geïnspireerd door alle seizoenen Bijna 300 pagina's in luxe, hardcover uitvoering met kleurrijke foto's Adviesprijs 29,95 exclusief 3,95 verzendkosten Exclusief voor lezers Speciaal voor lezers heeft uw dagblad deze prachtige tas laten maken. De cognackleurige tas is eenzijdig bewerkt met 3 kleuren leder en gemaakt van hoogwaardige materialen. Adviesprijs 179,- *excl. 5,95 verzendkosten Luxe 8-daagse camping vakantie Port-en-Bessin. Een OntdekVakantie in Normandië betekent: een reis door de Franse geschiedenis. Normandië is ook een regio met prachtige kathedra len, zoals in Rouen, en met brede stranden. U verblijft in schitterende volledig ingerichte stacaravan op Camping Sunêlia Port'land in Port- en-Bessin. De camping beschikt over binnen- en buitenzwembad, heerlijk restaurant, leuke bar en veel andere faciliteiten. Lezersprijs vanaf 199,- prijzen p.p. per arrangement, op basis van 2 personen per stacaravan. Overige voor waarden, data en prijzen zie webwinkel. Wie zijn we? De SCU is een centraal punt waar iedereen terecht kan met vragen rondom een overlijden. De Uitvaart Informatie Hulplijn is 24 uur per dag, 7 dagen per week te bereiken. Hoe kan ik mijn vraag stellen? De Uitvaart Informatie Hulplijn is op de volgende manieren te bereiken: Telefonisch U kunt ons gratis bellen op 0800 - 44 44 000. Per email U kunt uw vraag mailen naar info@scu.nu Binnen enkele dagen wordt uw vraag beantwoord. Via de website Op de website www.scu.nu staat alle informatie over de SCU. U kunt hier uw vragen stellen, online vragen stellen, folders kosteloos bestellen en folders downloaden. Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu dij f M Inc/ien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. f ami li eberic hten online.nl T Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22