fflensenjnq.nl J/i feiiüriiwi 11 a ~m Van der Hooft Uitvaartzorg 22 I Vrijdag 24 april 2009 kijk ook op Woensdag bereikte ons het bericht van het overlijden van onze collega Els van den Bos Els blijft in onze herinnering als een lieve collega. Met haar positieve instelling probeerde zij haar ziekte, helaas tevergeefs,, te overwinnen. Wij zijn haar dankbaar voor haar deskundige en betrokken inzet voor Emergis. Wij wensen haar naaste familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis, Leen van Leersum, raad van bestuur lack Elenbaas, directeur Lieve Els, Jij hebt met al je kracht en energie de Vriendendienst opgebouwd tot wat het nu is. Altijd gedreven Vol pit en leven Je bent een gemis voor de Vriendendienst en voor ons. Iemand bij wie je welkom bent Ook als het wat minder met je gaat. Die jou en jouw verhaal kent En ondanks alles achter je staat (Tekst themalied cd samen) We willen Els haar geliefde gezin heel veel sterkte wensen met dit grote verlies. Els, we zullen je ontzettend missen. Team Vriendendienst Emergis Nancy, Adriënne, Cindy, Christa, Marjolein, Joyce, Sandy Team Trefpunt Bianca, Helma, Myrthe, Hannie, Ina, Corine, Joop, Mary, Trudy, Inge Bezoekersraad en bezoekers 't Trefpunt Goes "Elke traan herinnert zich de zee" Richard Menken Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van Els van den Bos Echtgenote van onze collega Agnes Houwelmg. Wij wensen haar en de naaste familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Collega's van het Laboratorium ServiZZ Veel gelukkige jaren waren we samen samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder.dus alleen. Na een ongeneeslijke ziekte is nog onverwacht thuis overleden mijn lieve echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Henk de Rechter echtgenoot van Irène Van de Walle eerder weduwnaar van Tilly Boone Hulst, 22 - 8 - 1932 t Hulst, 22 - 4 - 2009 Hulst: I.C. de Rechter-Van de Walle Kinderen en kleinkinderen 4561CB Hulst, 22 april 2009 Brouwersplein 4 De dienst van afscheid met aansluitend crematie zal plaatsvinden op zaterdag 25 april 2009 om 16.30 uur in de aula van het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Afscheid nemen van Henk is mogelijk vrijdag 24 april van 18.00 - 18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de dienst van afscheid in de hal van het crematorium. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Lieve Barry, "le kerstman", "nr. 69" Nooit meer de uitspraak "tis bijna kerst", koeken bij de koffie op maandag, het ClOOO-tasje in het hoekje, oei ioei ioei ioei, die karakteristieke lach. die lekkere geur als jij binnen kwam, administratie dag, samen Liverpool kijken, gulle giften voor het goede doel, nog een sjekje voor onderweg, one for the kitchen,. Nóóit meer zo iemand als jij, maar voor altijd in onze gedachten. You'll never walk alone. Jack, Jolanda en alle medewerkers van "Café De Molenhoek" Men kan wegmoeten, zonder dat men ergens heen moet. Dat zijn de gevallen, dat men ergens vandaan moet. Gerard Reve Intens verdrietig, maar met vele mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, oma, zuster en tante Grietje Wesdijk-Amsterdam weduwe van Stoffel Wesdijk -fr Amsterdam 16 december 1931 t Vlissingen 22 april 2009 Kats: Tony Wesdijk en Christel Riemaker Vlissingen: Karla Wesdijk, Peninab en Enola Rotterdam: Pim en Esma De Steeg: Piet Amsterdam Beuningen: Inge Amsterdam Lelystad: Reina Amsterdam Correspondentieadres Schaepmanstraat 147 4384 CX Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 27 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden, waarna er gelegenheid is de familie te condoleren. Philippine, 7 januari 1925 Philippine: Dordrecht: Correspondentieadres: Kasteelstraat 17 4553 BA Philippine Een bijzonder woord van dank aan alle mederwerkers van Hofplein 6-8, Lokatie "De Sterre", Stichting Tragel, voor de liefdevolle verzorging van George. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, schoon broer en oom George Johannes Ploegaert Hulst, 23 apnl 2009 Anita Scherbeijn - Ploegaert Theo Scherbeijn Kinderen en kleinkinderen Ronald Ploegaert t Lies Ploegaert - de Jonge Kinderen en kleinkinderen 24-4-2005 Jonnie Weezepoel Al vierjaar Verder zonder jou is een toekomst die ik niet wou. Want ik voel me soms zo alleen, al heb ik lieve mensen om me heen die begrijpen wat ik bedoel. Maar die me niet kunnen helpen bij de pijn die ik van binnen voel. Wij missen je steeds meer, Lia Saskia, Luc, Owen*, Jodie, Monique, Kees, Kim en Michael 24-4-2009 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M G. VAN DE KREEKE ARENSMAN uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl voor uitvaartverzorging op geheel schouwen-duiveland TELEFOON 0111-412877 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" rlen de Bruijne johan hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geideloozepao 20,4463 A| Goes (0113) 227525 C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Prunusstraat 25 4431 DC 's-Gravenpolder Tel: 0113 311517 E-mailinfo vanderhooftuitvaaitzorg.nl www. vanderhooftui tvaartzorgn 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 24