Familieberichten Dysriailöu (H fTlensenLinq.nl 20 I Vrijdag 24 april 2009 kijk ook op Ik ben de HEERE uw God, Die u uit Egypteland, uit het diensthuis, uitgeleid heb. Exodus 20 2 Bedroefd om haar heengaan, maar getroost dat de Heere haar tot Zich heeft genomen, stellen wij u in kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame en biddende moeder en oma Elizabeth Adriaanse-Adriaanse sinds 20 december 1970 weduwe van Johannis Adriaanse in de leeftijd van 90 jaar. Zoutelande: J. Vogel-Adriaanse j. M. Vogel Meliskerke: Anne-Marie en Willem Laura, Elise, Maria Wissenkerke: fohan Zeist: Lianne en Frans Lise 22 april 2009 Molenweg 27 4374 BE Zoutelande Correspondentieadres: ).M. Vogel Molenweg 25 4374 BE Zoutelande Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aan huis op zaterdag 25 april van 16.00 tot 17.00 uur. Op D.V. maandag 27 april zal een rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zuster, schoonzuster en onze tante Elizabeth Adriaanse-Adriaanse in de leeftijd van 90 jaar. J. Koppej an-Adriaanse H. Koppejan Neven en nichten Zoutelande, 22 april 2009 Dag lieve Heieen De wereld was mooier met jou. Son en Mieke Babbe, Jobbe en Yoy Walter, Eline Beatrice, Marja, Nelleke, Alice, Tjierka, Lourentina, Elma Lieve opa Wisse uw levenslust, betrokkenheid en principes hebben ons geïnspireerd. We zijn dankbaar voor de tijd die we samen gehad hebben. Uw kleinkinderen: Hanna, Maria, Cornelis, Petra, Ellen, Mark, Peter, Robert, Annelies, Saskia, Marieke, Tijmetje, Willem, Pieter, Liesbeth, Aniek, Marloes Bameveld, 20 april 2009 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer M. de Witte De heer De Witte heeft van 1978 tot 1990 als raadslid een belangrijke bijdrage geleverd aan het besturen van de gemeente Borsele. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te di'agen. Burgemeester en wethouders en de gemeenteraad van Borsele Het was bewonderenswaardig om te zien hoe Heieen Blok ook in moeilijke tijden kon genieten van het leven. Namens de Praktijk Oostkapelle wensen we Ysbranda heel veel sterkte toe. Samen verliefd waren we samen getrouwd waren we samen gewerkt hebben we samen verdriet en geluk hadden we samen gereisd hebben we samen nu reis je alleen maar straks zijn we weer samen Wij hadden nog zoveel plannen. Hier is een einde aan gekomen. Want niet geheel onverwacht, maar voor ons gevoel veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame stiefvader en lieve opa Pieter van Driel Bleiswijk, 16 maart 1928 Middelburg, 22 april 2009 Alles is hetzelfde gebleven, alleen anders. Matty van Driel-de Ridder Hein Bolleurs Truusan Bolleurs-Janssen Bas Nina Trompstraat 4 4335 HV Middelburg Pieter is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buiten- hovelaan 14337 FJJ te Middelburg. U kunt daar nog even bij hem zijn op maandag 27 april a.s. tussen 11.00 en 11.30 uur. Aansluitend zal de herinneringsbijeenkomst worden gehouden in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Pieter van Driel G. Antheunisse-de Ridder D. Antheunisse E. van Sluijs-Marinisse P. van Sluijs -in herinnering N. de Ridder -in herinnering S. de Ridder neven en nichten Vlissingen, 22 april 2009 Zeer bedroefd omdat wij afscheid hebben moeten nemen, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons betekend heeft delen wij u .mede dat van ons is heen gegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Jacob Oele Jaap sinds 6 augustus 2003 weduwnaar van Helena jeannette Butz Oost-Souburg 4 oktober 1924 t Vlissingen 22 april 2009 Vlissingen: Jack en Inge Oele-de Rooij lordy en Inge Rens en Veronique Mara en Niels Middelburg: Gillis en Emilie van der Linden-Oele Helen Jacqueline Vlissingen: Dirk van der Linden Scharendijke: Jeannette en Martin van der Cingel en verdere familie Wij bedanken staf en personeel van Zorgcentrum "Ter Reecle"woning25 kamer 4, voor de vakkundige en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jack Oele Bloemen laan 16 4382 SC Vlissingen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 27 april om 12:45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20,4382 NA te Vlissingen. Aansluitend zal om 14:00 de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Die wolken, lucht en winden wijst spoor en loop en baan, zal ook wel wegen vinden waarlangs jouw voet kan gaan Gez. 427 In dat vertrouwen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame pa, opa en over-opa Jaap Lamper 16 februari 1929 's-Heer Arendskerke 22 april 2009 Na een jaar tussen hoop en vrees moest hij toch alles loslaten wat hem zo lief was. 's-Heer Arendskerke: Marie Lamper-Lokerse 's-Heer Abstkerke: Inet en Jan Katinlca Michiel en Kim, Stella Goes: Liesbeth t en Ben Wolphaartsdijk: Wilma en Jan Goes: Jacqueline en Jan Haarlem: André en Marieke Sem Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum "Poelwijck", OosterscheldeZiekenhuis en ziekenhuis Walcheren, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Landweg 14 4458 BD 's-Heer Arendskerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 april van 19.00 tot 20.00 uur in Zorgcentrum "Poelwijck" kamer 214, Slotstraat 15 te 's-Heer Arendskerke. De afscheidsbijeenkomst is op maandag 27 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jaap Lamper Wij wensen Marie en de kinderen veel sterkte. M. Lamper N.C. Lamper-Blok W. Hamelink-Lamper E. Hamelink Neven en nichten 's-Heer Arendskerke, 22 april 2009 Tot ons grote verdriet is op 22 april 2009 overleden onze goede zwager Jaap Lamper man van onze zus Marie Lamper-Lokerse Wij wensen haar, de kinderen, kleinkinderen en allen die bij hen horen, veel sterkte. Heinkenszand: Corry en Kees van Baalen-Lokerse Amerongen: Fransje en Tonny Lammers-Lokerse en verdere familie heden bereikte ons het bericht dat overleden is onze broer,zwager en oom JASPERSE HENDRIK geboren Vlissingen 27 januari 1919 t Neath south-wales gb 22 april 2009 namens de familie JASPERSE correspondentie adres torentrans 161 4336 kJ Middelburg Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons ere-lid de heer V. Laban in de leeftijd van 98 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij de gedurende een tiental jaren door hem verrichtte werkzaamheden als secretaris van 2 verenigingen van beroepsvissers in Zuid-West Nederland. Ons meeleven gaat uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Bestuur en leden van de Federatie van Beroepsvissers Zuid-West Nederland Tholen, 20 april 2009

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 22