Sommige dingen hoeven we niet kwijt non iron shirts Twintigste Hondenshow in de Zeelandhallen Goes Hoe zwaar weegt dit zilveren tasje? PZC Donderdag 23 april 2009 j tl Een tasje, gemaakt met zilveren stuivers met het portret van koning Willem III. Wat is het totaalgewicht van dit tasje? Wie het weet, mag de oplossing per briefkaart sturen, telefonisch doorgeven of persoonlijk komen vertellen in de Verzamelwinkel. Omdat de winkel maar twee da gen per week open is (en op Ko ninginnedag dicht) loopt de in zendtermijn tot en met zaterdag 9 mei._ Degene die er het dichtst bij zit, wint een waardebon van 50 euro, te besteden in de Verzamelwinkel. Jan van Cappelle mag deze week een spellenpakket ter waarde van 50 euro ophalen bij spellenwinkel De Burcht in Middelburg. Hij gok te dat het harnas van Christophet van Iersel, eigenaar van De Burcht, 19 kilo woog. Daarmee kwam hij het dichtst bij het juiste antwoord: 12,8 kilo. De Verzamelwinkel St. Domusstraat 24 4301 CP Zierikzee 0111-413118 Openingstijden: donderdag en zaterdag van 9.00 tot 17.30 uur Kamperland, Haven 5. Inlichtingen 0113- 376302/www. zeeuwsplanetarium.nl Zeeuws landschap in de tuin Wandeling door landschapstuin bij het museum. Aanmelden via 0118-582620. Oostkapelle, Terra Maris, 13.00-14.30 uur. Bloesemfietstocht en excursie Kapelle, Fruitteeltmuseum, 13.30-16.30 uur. Excursie damherten Speurtocht onder leiding van een gids naar damherten op Schouwen-Duiveland. Deelnemers wordt geadviseerd om water dicht schoeisel, onopvallende kleding en een verrekijker mee te nemen. Aanmel den en reserveren: WV Schouwen-Duive land in Burgh-Haamstede. Burgh-Haamstede, Gadrabos parkeer plaats Vroonweg, 20.00 uur. i meer agenda op www.pzc.nl/uit Kynologenclub Zeeland (KC Zeeland) houdt dit weekend voor de twintigste keer zijn inter nationale hondententoonstelling in de Zeelandhallen in Goes. KC Zeeland viert dan ook zijn vijftigja rige bestaan. Zaterdag en zondag worden ruim tweeduizend honden, verdeeld over tweehonderdachttien hon denrassen, afkomstig uit bijna alle werelddelen, onderworpen aan een internationaal keurmeester korps. Per rasgroep (tien in totaal) gaat één hond door naar de finale. De tien honden strijden dan zon dagmiddag om de titel Best in Show. Mensen die zich willen oriënteren op de aanschaf van een hond, kun nen, tijdens de tentoonstelling, in contact komen met diverse rassen en hun fokkers voor informatie. Ook de demonstratie van hulphon den is aan te raden. De entreeprijs voor één van de twee dagen is gratis voor kinderen tot twaalf jaar en vijfenzestigplus sers, volwassenen betalen zes eu ro. De hondenkeuringen beginnen beide dagen om 10.00 uur en du ren tot 17.00 uur. Voor meer infor matie over welke rassen op welke dag worden gekeurd, kijk op www.dogshowgoes.nl. Zolang de voorraad strekt foto's Ronald den Dekker overvolle winkel valt een stapel speldenkussens op. Een speldje kost 45 cent, tien voor drie euro. Aan de muur een vitrine met me talen speelgoedautootjes. Slechts één Dinky Toys helaas, maar dat is wel een heel oud vrachtwagentje. Ook voor 78-toerenplaten kan de liefhebber terecht. Trudy komt naar voren met een spel kaarten: „Het eerste kwartetspel van Delft- sche Slaolie uit 1900." Julianastraat Zuidhoek De Verzamelwinkel Sint Domusstraat 24 Sjaak van Zee Herenmode St. Adriaanstraat 7, 4461 JC Goes T: 0113-215652 E: sjaakvanzee@kpnplanet.nl Maten t/m 62 'A, 64 en 57 - Maandag gesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 95