Prosecco Rosé LEZERSEtTRA PZC Excursiereis OOSTENRIJK De grote wijnsensatie van 2009! rm €40 voor de lezers van deze krant! KRAS 24 I Donderdag 23 april 2009 Een sprankelende Italiaanse Prosecco Rosé is de grote wijnsensatie van 2009. Gekoeld gedronken op het ter ras, tuin of balkon is deze wijn werke lijk onweerstaanbaar. Prosecco druiven staan garant voor heerlijke frisse en verleidelijk fruitige wijnen. De drui ven groeien in Noord-ltalië (boven Venetië). Met grote trots introduceren wij in Nederland de MontAsolo Raboso Prosecco Rosé die wij u mogen aanbieden voor de stuntprijs van 4,95 per fles. Een unieke kans om uzelf en uw vrienden zeer aangenaam te verrassen. MontAsolo Raboso Prosecco Rosé Zeer fruitige geur met indrukken van fram bozen en zwarte kersen. Tintelende, frisse smaak met het aroma van verleidelijke rode vruchten. De afdronk is goed in balans en meteen uitbundige fruitigheid. Serveren op 6-8°C als aperitief of tijdens de brunch/lunch met vis en/of pizza. Adviesprijs €8,95 Lezersprijs 4,95 Meer informatie en bestellen ikbestelsnel op www.pzc.nl/webwinkel. Bij vragen belt u met de klantenservice: 0900-2021352 0,45 per gesprek). Het is heidas niet mogelijk om uw bestelling telefonisch of per email door te geven. BON PROSECCO ROSE Hierbij bestel ik (aantal) x dozen (6 flessen) Prosecco Rosé a 4,95* per fles. Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. VOORLETTERS VOORNAAM Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkos ten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmo gelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. LI betaalt dus pas als u uw bestel ling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen maximaal zes werkdagen in huis, OM Ov GEBOORTEDATUM ABONNEENUMMER Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar het Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Voor algemene vragen over LezersExtra mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. lezerskorting (bij 2 pers-U vanaf 8-daagse bus-/excursiereis naar 'Hartje Tirol' Normaal vanaf 389, nü met actiecode... Schitterende berglandschappen, heldere meren, typische stadjes, gastvrijheid en vooral gezelligheid, dat REISPROGRAMMA Dag 1: comfortabele busreis naar het Oostenrijkse Wörgl. Dag 2: in de middag een bezoek aan het bedevaartsoord Mariastein. Daarna wandelen we langs het mooie bergmeer de Thiersee. Dag 3: een schitterende dag! Na het ontbijt bewonderen we de Swarovski 'Kristallwelten', waar u een kristallen droomwereld binnen stapt. Na het zoutstadje Solbad Hall bezoeken we Innsbruck, de hoofd stad van Tirol. Dag 4: trek vandaag uw wandel schoenen aan, want we rijden naar de Wildschönau voor een prachtige wandeling door de Kundler Klamm. Dag 5: na een vrije ochtend gaan we naar de mooie Achensee, waar u een wandeling rond het meer kunt maken. Op de terugweg bezoeken we Rattenberg, het oudste dorp van Tirol en bekend om zijn glasbla zerijen. Dag 6: door het Zillertal naar Hintertux, waar liefhebbers de gon del (niet inbegrepen) naar de gletsjer kunnen nemen. Dag 7: op het programma staat een natuurtocht door het bosrij ke Brixental en langs het Kaiser- gebergte. We rijden door typische Tiroolse stadjes naar het mondaine Kitzbühel. In de middag een proe- verij in een Schnapsstokerij. Dag 8: terugreis naar Nederland. voor 369 voor 379 4-11 25 voor 369 voor 369 8-15 voort 375 voor 369 GASTHOF LINDE - WÖRGL Dit 3-sterren hotel is rustig gelegen, nabij het centrum van Wörgl. Het hotel beschikt over een lift, restaurant, kegel baan met bar, sauna en buitenzwem bad. Tijdens uw verblijf worden er leuke activiteiten georganiseerd, waaronder een bingo-, dans- en griliavond. VERTREKDATA LR 35.502 Mei Juni Juli Aug. Aug. Sep. Gegarandeerde vertrekdata. De prij zen zijn p.p., o.b.v, 2 pers. De korting is alleen geldig met de speciale actie code WEG40004 Toeslag: Calamiteitenfondst 2,50 en res. kosten €17,50 per boeking (verplicht). Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, verblijf'in Gasthof Linde, 7 x ontbijt en diner, excur sieprogramma en afscheidskoffietafel. Voor meer informatie en boekingen: Uitgebreide reisbeschrijving en online boeken zie www.kras.nl/LR35502 &tm. 24 uur per dag, 7 dagen per week Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), S<=R o.v.v. reisnummer LR 35.502, actiecode WEG40004 Alleen met deze actiecode komt u in aanmerking voor deze speciale lezerskorting. finjfWrl waarom zou je verder zoeken is Tirol! Speciaal voor u als lezer van deze krant stelden wij een 8-daagse busvakantie samen naar deze populaire Oostenrijkse streek. We verblijven in het stadje Wörgl, met een centrale ligging in het Inndaf. Dit maakt het een ideaal uitgangspunt voor prachtige excursies! Normaal betaalt u vanaf 389, maar met de speciale actiecode WEG40004 boekt u deze excursiereis inclusief Comfort Class bus (met méér beenruimte), ontbijt, diner en excursies al vanaf slechts 369!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 76