Nederlandse Taal in Goes 299.- Enkele voorbeelden uit het Groot Zeeuws Dictee Uw trap gestoffeerd voor Bpzc Donderdag 23 april 2009 19 Geheugensteun gaat in op hulp bij dementie yerseke - Preventiewerker Rosa Salvia van Indigo Zeeland geeft vanavond (donderdag) in zorgcen trum Vredelust in Yerseke een uit eenzetting over hulpverlening bij dementie. Dat doet ze op uitnodi ging van Geheugensteun, een ont moetingsplaats voor mensen met geheugenproblemen, dementie en alzheimer. Ook voor familieleden is Geheugensteun de juiste plaats om informatie in te winnen over het omgaan met geheugenproble men. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. De toegang is gratis. Open repetitieavond koor Nova Melodica Een vluchtig bezoekje aan Zeeland. juist enkele xenofobe provincialen de gewijde thetisch gebrachte solorecital in de formidabele Muf. Noordl-Beveland U bezoekt allereerst Fort Ellewoutsdijk, rust versjteerden toen zij een als baardige boed- akoestiek van de prestigieuze Mythe. een ruïneus gebouw met gechloreerde dha-priester uitgedoste jongeman tiranniek in Terugkijkend op uw bezoek vindt u het nau- krijgt landelijke prijs muren, waar in vroeger tijden de eerste Neder- quarantaine stelden omdat gesoigneerde lieden welijks voorstelbaar dat Zeeland ontvolkt raakt lander werd gekatheteriseerd en waar heden die net hadden gepolood, zich toch bedreigd wanneer u met enige distantie beziet en beluis- wissenkerke - Het Nutsdeparte- ten dage veel medici onder wie anesthesisten, voelden. tert hoe 's zomers Zeelands chauvinistische ment Noord-Beveland krijgt de orthodontisten en andere ingewijden in comi- Bent u door de meteorologische omstandighe- jeugd, antigermanistische sentimenten ten landelijke dr. P.H. Schröderprijs, tés congressen frequenteren. den wat chagrijnig, neemt dan deel aan het gro- spijt, haar repertoire aan bravourestukken wel- zaterdag in Amersfoort. Dat is een Hier in het zonnige en feeërieke Zeeland hebt testadsleven in Goes, betreedt een modieuze willend aan internationale toehoorders ten- prijs van het landelijk Maatschap- u geen last van maffiose figuren die op een ter- boetiek voor de aankoop van een chique zijden toonspreidt in felverlichte en decibelgenereren- pijbestuur van het Nut. Hij wordt rasje een glaasje Vermout drinken hoewel zo- blouse of geniet van een zinsbegoochelende, pa- de discotheken. aan Noord-Beveland uitgereikt vanwege de grote verdienste van het departement in de lokale om geving. Het actieve Noord-Beve- landse Nutsdepartement heeft zich ontwikkeld van een Herenso ciëteit in het begin tot de tegen woordige culturele vereniging van Noord-Beveland. Dronken automobilist veroorzaakt aanrijding lewedorpe - Een 36-jarige motor rijdster is gistermiddag rond half vier gewond geraakt bij een aanrij ding op de Noord Kraayertsedijk in Lewedorp. De vrouw remde af omdat een tractor die voor haar reed afsloeg. Een sfqarige automo bilist uit de gemeente Middelburg had dit te laat in de gaten en botste met zijn auto achterop de motor. Uit een blaastest bleek dat de automobilist bijna vier keer de toegestane hoeveelheid alcohol had gedronken. De vrouw raakte gewond aan haar bovenbeen. Lezing over combinaties van diverse planten 'S-cravenpolder - Auteur Florenti ne van Eeghen geeft vanavond op uitnodiging van Groei en Bloei in het dorpshuis in 's-Gravenpolder een lezing over het combineren van planten. Uitgangspunt is het boek De kunst van het combineren, dat ze samen met Marijke Heuff heeft gemaakt. Van Eeghen gaat in op de kleurentheorieën en de juis te groeiplaats van planten. Vervol gens komen alle soorten planten uit de vier seizoenen aan bod van bollen en vroegbloeiende sLruiken tot zomerbloeiende vaste planten. De aanvang is om 19.30 uur. Deelnemers aan het Groot Zeeuws Dictee zitten ijverig te schrijven aan hun schoolbankjes. foto Willem Mieras biezelinge - Het jongerenkoor en -combo Nova Melodica uit Kapel- le-Biezelinge houdt vanavond (donderdag) een open repetitie avond in de consistorie van de Mo- zeskerk in Biezelinge. Het koor hoopt zo nieuwe zangers tussen de twaalf en veertig jaar te vinden. Ook zit Nova Melodica om muzikanten voor zijn combo verlegen. Het koor treedt een aan tal keren per jaar op tijdens kerk diensten in de regio. De open repe titieavond begint om 19.45 uur. O www.novameIodica.nl 'Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl Prijs inclusief Bonaparte Motion tapijt bij een gesloten trap van 13 treden, zonder bocht en exclusief zijkanten. De voordelen van ons Bonaparte tapijt op uw trap: geluidsarm, veilig, vuilverbergend, vakkundig gelegd. Borek: duurzaam tuinmeubilair met een unieke Uormgeuing. Kom kijken bij 2O0 dé nieuwe Borek-dealer in uw regio. --t 8 t W www.interieur-paauwe.nl 01114013 1 0 Zonnemaire ligt uiokbij Zierikzee; 50 autommuten uan Rotterdam, Roosendaal en Terneuzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 71