Familieberichte ff) (Tlensenlinq.nl Jubileum (O)pa en (O)ma Vos Overleden Heieen Blok Heieen Blok Mi Heieen Blok 20 I Donderdag 23 april 2009 kijk ook op Hartelijk gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk. Kinderen en kleinkinderen ■I Met veel verdriet, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, is na een moeizame periode van ons heengegaan mijn lieve man, onze pa en trotse opa Johannes Hendrik Blinkhof Jan °k Vlissingen, 19 juni 1937 t Vlissingen, 21 april 2009 Coby Blinkhof-van Ochten Anja Meulmeester-Blinkhof Johan Meulmeester Arianne en Jeroen Corline Omringd door allen die haar lief waren is, na een langdurige en met moed gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze lieve moeder Leintje Bostelaar-Huibregtse in de leeftijd van 61 jaar. johan Bostelaar jacco Edwin en Brenda Wij zijn het Streekziekenhuis Walcheren zeer dankbaar voorde bijzonder goede verzorging. 4374 BT Zoutelande, 21 april 2009 Zwinstraat 4 Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 25 april om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp". Smidsstraat 6 te Zoutelande. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Leni Bostelaar-Huibregtse Marknesse: E. Zachariasse-Boogaard (in herinnering) K. Zachariasse Zoutelande: H. Boogaard (in herinnering) J. Boogaard-de Witte Z. de Visser-Boogaard P. de Visser (in herinnering) A. Boogaard A.L. Boogaard-Lous Neven en nichten Zoutelande, 21 april 2009 Wanneer de 'tienduizend dingen' gezien zijn in hun eenheid, keren wij terug tot het begin en blijven waar wij altijd geweest zijn. Ts'ên Shên Zoals ze geleefd heeft, vol overgave, heeft ze ook het leven losgelaten. 23 maart 1957 22 april 2009 Ysbranda Bats Correspondentieadres: Oude Domburgseweg 45 4356 CB Oostkapelle Ik zou het fijn vinden als u samen met mij afscheid wilt nemen van Heieen op maandag 27 april om 14.00 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Hierna zal ze om plm. 15.00 uur begraven worden op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Condoleances alleen schriftelijk. Na een ernstige ziekte is overleden onze lieve dochter, zus en tante op de leeftijd van 52 jaar. Kruiningen: Pa en Ma Blok Krabbendijke: Leen en Lia van Noorden Gilbert en Ivanka Jinte Arjan en Joke Arco Marina 22 april 2009 Ciska Minderhoud-Blinkhof Ko Minderhoud Pjotr Wodan - Bloemenlaan 85, 4382 SG Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen zaterdag 25 april van 09.45 uur tot 10.15 uur in het uitvaartcentrum j "Monuta de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Al kunnen we je nu niet meer zien, in gedachten zal je altijd bij ons zijn Dag Lieve Opa Arianne, Pjotr, Corline Gesteund door allen die haar dierbaar waren is, na een moedig gedragen ziekte, overleden Els van den Bos (Else Katharina) in de leeftijd van 53 jaar. Echtgenote van Agnes Houweling Moeder van Dennis en Mike Dochter van E.K. van den Bos-Lentz en J. van den Bos t Alle broers en zussen met partners en kinderen 21 april 2009 Hornikswei 45,4464 AT Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 25 april om 10:30 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze nicht Leni Bostelaar-Huibregtse Tante Leine Leine en Jaap Nele en Jo Jo en Hans Fly, fly little wing Fly where only angels sing Fly away the time is right go now find the light Celine Dion Lieve Leni rust zacht Jo en Astrid Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze vrijwilligste;* Leni Bostelaar-Huibregtse Leni is tevens de echtgenote van onze gewaardeerde medewerker Johan Bostelaar. Leni heeft zich met liefde en betrokkenheid ingezet voor het welzijn van de cliënten van SIMNIA. Wij zullen haar aanwezigheid missen. Wij wensen Johan, kinderen en de familie alle sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA Mark Felius, locatiemanager SVRZ SIMNIA Mirjam Drost, directie SVRZ Plotseling is overleden onze lieve vriendin Ria Nobus-van de Wijnckel Lydie, Roos, Miriam, Ineke Bedroefd staan wij stil bij het overlijden van Elizabeth Geluk-Jobse Veel sterkte toegewenst door het personeel van Schildersbedrijf Van Iwaarden. Veel te vroeg, maar ten volle geleefd Verdrietig moeten wij afscheid nemen van Haar levenslust zal ons altijd tot voorbeeld blijven^ Wij wensen onze collega, IJsbranda Bats, heel veel sterkte toe met dit verlies. De Veerse huisartsen IN PLAATS VAN KAARTEN Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn zoon, broer, zwager, en oom Barry John Carlin op de leeftijd van 54 jaar. Familie Carlin Hoek, 20 april 2009 Dokter Leenhoutsstraat 17 4542 AB Hoek Gelegenheid om afscheid te nemen van Barry op maandag 27 april om 13.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na het afscheid zal aansluitend de crematie plechtigheid plaatsvinden aldaar. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in Café Molenhoek aan de Noordstraat 7 te Hoek. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze biljartvriend Barry Carlin We zullen hem op onze clubavonden erg missen. Biljartvereniging BV DOS Vandaag kregen we bericht dat de heer Frits Nieskens voormalig sectordirecteur techniek is overleden. We herinneren Frits als een joviale collega, die van het leven genoot. We wensen de familie veel sterkte. College van Bestuur en medewerkers van ROC Westerschelde, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 58