Familieberichten O fHensenlinq.nl DujjkijifiuiP.iflP. iiftfelüriiWj Colofon Familieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn 22 I Donderdag 23 april 2009 kijk ook op IN PLAATS VAN KAARTEN Stil ging je heen. lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Verdrietig maar dankbaar dat zij zolang bij ons mocht zijn delen wij u mede dat op een rustige manier van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Celina Ryckaert weduwe van Eugêne Aloysius van Gassen Sint Laureyns (B) 6 januari 1907 Aardenburg f21 april 2009 Aardenburg: Julia en Gentiel Buijck-van Gassen Sluis: Monique Oostburg: Ruben en Ira Sluis: furiën Sluis: Rutger en Danielle Etten-Leur: Anita en Jan Etten-Leur: Mariska en Ronald Breda: Martin en Maaike Aardenburg: Angèle van Gassen Arnhem: Annicken Paul Weesp: Bianca en Peter Melle Breskens: Maureen en Serge Jesper Gijs Correspondentieadressen: A. van Gassen Landstraat 38 4527 CX Aardenburg J. Buijck-van Gassen Oude Kerkstraat 30 4527 CV Aardenburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 25 april om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraaf plaats aldaar. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Privazorg. Met droefheid geven wij u kennis, dat na een periode van afnemende krachten, de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager oom en oudoom Cornelis de Zwarte sinds 8 augustus 2002 weduwnaar van Elizabeth Wisse op de leeftijd van 78 jaar. Hoek: D. de Zwarte M. de Zwarte-Weststrate Rijssen: N. Nijkamp-de Zwarte Vlissingen: J. de Zwarte-de Ridder Terneuzen: I. de Zwarte C.J. de Zwarte-Walhout Terneuzen: H. de Zwarte A. de Zwarte-de Pooter Nieuwdorp: P. de Zwarte-Weststrate A. Weststrate Woudenberg: L. de Zwarte M.A. de Zwarte-Openneer Neven en nichten De Heere sterke de kinderen in dit grote verlies. 21 april 2009 Binnen 6 weken na het overlijden van onze geliefde zus en broer heeft tot onze diepe droefheid de Heere wederom een familielid van ons weggenomen, onze geliefde zwager en oom Kees de Zwarte weduwnaar van Betsie Wisse in de leeftijd van 78 jaar. Rinus en Tineke Wisse-v.d. Hooft Adrie en Bep Wisse-v. Renselaar Bep Wisse-Verhage Nico Wisse Suzan Wisse-Pladdet Piet Vergouwe Mientje en Ko v.Bremen-Wisse Corrie Wisse Sannie en Krijn Hamelink-Wisse Harrie en Jannie Wisse-Schippers Izaken Christine Wisse-v. Maren Neven en nichten Terneuzen 21 april 2009 Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden uiteindelijk niet meer met je praten. Die blik, die stiltedat deed vaak zeer. De ma en oma van vroeger was je niet meer. We zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Francina Verduijn echtgenote van Cornelis Mookhoek in dè leeftijd van 76 jaar. Breskens: C. Mookhoek Breskens: Dirk Mookhoek Gré Mookhoek-van Houte Steven en Renée Laura en Edwin Koen en Marte Breskens: Lieske Corijn-Mookhoek Rudy Corijn Eliza en Arjan Lizzy Theo en Kim Breskens: Cor Mookhoek Miranda van de Wege Mike Jens Breskens, 21 -april 2009 Kon. Emmastraat 21 4511 CH Breskens De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 24 april om 14.00 uur in "De Ontmoeting", aan de Dorpsstraat te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting". Zij die geen rouwbrief hebben onh>angen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Sien Heemskerk: M. van der Laan-Verduijn A. van der Laan Breskens: M. de Graaf-Verduijn B. de Graaf Breskens: M. Verduijn-Verduijn Neven-en nichten Uit het diepst van ons hart willen wij u danken voor alle warmte en genegenheid, die wij mochten ondervinden in de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en "ouwe opa" Anton Pieter Deurloo Het is een grote bemoediging te ervaren dat er in moeilijke tijden zoveel vrienden om je heen staan. Lijna Deurloo-de Bruijne Ad en Elma Nelleke en Kees Yvonne en Rudie kleinkinderen en achterkleinkinderen Haamstede, april 2009 Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze vader en opa Marinus Willem ten Hove weduwnaar van Cornelia Francke aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. Maaike en Theo Marieke, Anne, Sophie 23-04-08 23-04-09 Roos Francke Vervlogen, als een vlinder in de lucht onvangbaar - ontastbaar - onbereikbaar vliegt ze nu haarefgen vlucht... Ook wij zullen je niet vergeten, Marianne en Helmi Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.0.0 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en,u telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfaÉfitfejgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclamefefyn.a.v.'telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsgiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.r Meer informatie op www.pzc.nl f l 3b. Epe, april 2009 Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 46