Beauty Verwenarrangement 50% korting! LEZERSEXTRA PZC 2e kaartje gratis voor attractiepark Bobbejaanland in België LEZERSEXTRA PZC 2e kaartje GRATIS 52 I Donderdag 23 april 2009 Thermen Roosendaal biedt u alles om de dagelijkse zorgen even helemaal te vergeten en te genieten van ontspanning, rust, wellness en beauty. Ontspan in de ruime saunacabines, het Laconium, de Cavito- tronic en de stoombaden. Maak gebruik van de verschillende verkwikkende coolcorners, stap in de heerlijke whirlpools en kom tot rust in het Caldarium. Daarnaast kunt u verschillende professionele beauty arrange menten boeken. Voel uzelf een VIP en laat u met alle égards behandelen. Ervaren schoonheidsspecialistes behandelen u met topproducten. Dat moet u beslist een keer letterlijk aan den lijve ondervinden. Thermen Roosendaal De Stok 6 4703 SZ Roosendaal Telefoon: (0165) 39 48 39 E-mail: info@thermenroosendaal.nl Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 088 013 99 10 of mailt u naar lezersextra@pzc.wegener.nl Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Lezers van de PZC kunnen tot 31 mei 2009 voordelig een dagje genieten in Bobbejaanland, het plezantste land ter wereld. Tegen inlevering van de originele, volledig ingevulde, onderstaande bon ontvang je het tweede (goedkoopste) kaartje gratis. Bobbejaanland is één van Europa's populairste pretparken! En dat is natuurlijk geen toeval. Met meer dan 50 attracties, zoals de duizelingwekkende thrillride de Sledge Hammer, de 25 m. vrije val van de Typhoon of de Dreamcatcher, waarvan er heel wat overdekt zijn. En dan is er de dolle waterpret van de Banana Battle, de nieuwe attractie van vorig jaar. Meer dan genoeg om je geen seconde te vervelen, dus. En aangezien er zoveel te beleven valt, hoefje ook nergens lang aan te schuiven. Maar dé reden om dit seizoen eens naar Bobbejaanland af te zak ken is natuurlijk de gloednieuwe en spectaculaire King Kong. Niet zomaar een nieuwe attractie, het is een wereldprimeur! Nergens anders ter wereld staat er een 12 meter hoge King Kong die een treinwagon vol mensen boven z'n hoofd heen en weer zwaait. Deze gigantische attractie zorgt zeker voor reusachtige pret! Zo profiteren lezers Tegen inlevering van onderstaande bon aan de kassa van Bobbe jaanland ontvangje bij aankoop van een entreekaart het tweede (goedkoopste) kaartje gratis. Geldig voor maximaal 2 personen per bon (1 betalend en 1 gratis). Bobbejaanland is geopend van 4 april tot en met 8 november 2009. Entreeprijzen Bobbejaanland: Volwassenen en kinderen groter dan 1.40 m. 31,- Senioren-55+ en kinderen tussen 1.00 m. en 1.40 m. 26,- Kinderen kleiner dan 1.00 m. gratis Routebeschrijving: www.bobbejaanland.be/nl/parkinformatie/routebeschrijving Olensteenweg45, B-2460 Lichtaart, Belgie, tel. 0032-145 57811. Kijk voor exacte openingstijden, evenementen en lanceringsdata nieuwe attracties op: www.bobbejaanland.be Bon 2e kaartje gratis Bobbejaanland Lezers van de PZC krijgen tegen inlevering van deze volledig ingevulde, originele bon uit de PZC het 2e goedkoopste kaartje gratis. Maximaal 2 personen per bon (1 betalend, 1 gratis). Om Ov e-mailgeboortedatum Pl.U-code: 09/110 De actie loopt van 4 april t/m 31 mei 2009. Deze bon is niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties. Deze bon mag niet worden verkocht noch worden uitgedeeld. Voor openingstijden zie: www.bobbejaanland.be De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. xg Voor algemene vragen over LezersExtra belt u met de afdeling Lezersservice van de PZC 088 - 013 99 10 of mailt u naar I ezersextra@pzc.wege n e r. n I Prijswijzigingen, zet- en drukfouten voorbehouden. Dit bijzondere en dagvullende Beauty Verwenarrangement kost u als lezer van de PZC slechts 65,- per persoon, dit is een korting van 50% op de normale prijs van 130,-. De aanbieding is geldig tot en met 31 mei 2009. Het reserve ren van het arrangement is verplicht. Dit kan telefonisch of per e-mail onder vermelding van PZC Beauty Verwenarrangement. PZC Beauty Verwenarrangement: Entree van de thermen met gebruik van alle faciliteiten Uitreiking van uw dagprogramma Koffie of thee met appelgebak Onbeperkt gebruik van scrubzout, shampoo en body-lotion Gebruik van de magie power zonnebank Phyto Marine Eclat gezichtsbehandeling Shi-Toa Hotstone massage Handparrafine pakking Lunch; uitgebreide maaltijdsalade Deelname aan de verschillende geurensessies Een sachetscrubzoutvoor thuis Badgoed en slippers zijn niet inbegrepen, maar wel te huur. De behandeltijd is ongeveer 50 minuten. !t plezantstejqnd

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 100