Familieberichten fTlenseniioq.nl Overleden 20 I Woensdag 22 april 2009 kijk ook op Heden bereikte ons het droevige bericht van het over lijden van onze oud-collega faap Aarnoudse Jaap stond samen met ons aan de wieg van het praktijk onderwijs in Zeeland. Zorgonderwijs stond centraal in zijn werk. Als leerkracht en als directeur. We blijven ons Jaap herinneren als een betrokken, inspirerende en warme persoonlijkheid. We wensen z'n familie alle sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Namens de directies van het praktijkonderwijs in Zeeland, Karei Kerckhaert Regio-vertegenwoordiger LWV-PRO regio 10 We troosten ons met de gedachte lang gelukkig met hem te zijn geweest. Slaap zacht.... Bedroefd delen wij u mede dat, na een kortstondige ernstige ziekte, rustig is ingeslapen mijn allerliefste Peter, onze lieve zorgzame vader, opa, broer, oom en oudoom Peter Bakker echtgenoot van Hilda Anna Bakker-FIikkema A Temeuzen, 24 december 1927 t Hoek, 17 april 2009 Hoek: Hilda Mandelieu (Frankrijk): Rob Jordi, Lorenzo Rotterdam: Ron Sydney (Australië): James (Jim) en Jeanette Joan Antony Tsobel, Gabriel Irene Jennifer, Timothy Korenbloemstraat 40,4542 CS Hoek De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op het aller onverwachtst uit het leven is weggenomen mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Maria WHhelmina de Beste - Ria - ft Goes, 27 mei 1955 t Baarland, 20 april2009 Heinkenszand: G.M.M. de Beste-Zandee Kwadendamme: Gerard en Jacky de Beste Malou Jeroen Vlissingen: Corien de Beste Bowie Correspondentieadres: Vreelandsedijk 15 4434 NK Kwadendamme. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 24 april om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis omstreeks 14.45 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid van Ria te nemen. Na de begrafenis is in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Biljartvereniging "Onder Vrienden" Burgh-Haamstede Bertus Visser Met een zeer onwerkelijk gevoel hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Bertus. Hij was een boegbeeld voor onze vereniging en zal nooit uit onze herinnering verdwijnen. Wij leven mee met Jannie, Rien, Bert, Jacqueline en alle andere familieleden en wensen ze, namens alle leden van onze vereniging, al het mogelijke toe om dit verlies te kunnen dragen. Het bestuur, Rob, Herber en Hans Het leven heeft mij dag aan dag, heel duidelijk laten blijken, de mooiste dingen die je ziet., die zie je, zonder te kijken. Ze blijven bij je bovendien, je hebt ze met je hart gezien. Toon Hermans Geheel onverwachts is vandaag, na een lev'en dat gekleurd was door inzet, hartelijkheid en gastvrijheid voor allen die haar omringden, van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Ria van de Wijnckel weduwe van Eddy Nobus Eede, 4 oktober 1942 t Eede, 20 april 2009 Diepenbeek: Gent: Aalter: Pascal en Els Bavo, Axel Nicole en David Christel en Kurt Anke, Jade Rijksweg 28 4529 JDEede De uitvaartplechtigheid, waarvoor we u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 24 april om 10.00 uur in de R.K. kerk Onze Lieve Vrouw ten Hemelopneming te Eede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats "De Verrijzenishof". Gelegenheid om de familie te condoleren op de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven dez.e aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze Ria Zoveel gegeven zoveel gezorgd voor ons allemaal Zij gaf ons een tweede thuis Ria bedankt Simona - Wilfried t Hetty - Firmin Johan - Greta Rene t - Magda André - Trees Bertie - Christ Neven en nichten Eede 20 april 2009 Aan haar geluk met kinderen en kleinkinderen is veel te vroeg een einde gekomen door het plotselinge overlijden van onze schoonzus Ria Nobus-van de Wijnckel Intens verdrietig melden dit: Marcel Lieve Ria Niek Harry Christ Aimé Francine Mark Anne-Mie Annie Daniël Marleen Dirk zomaar. ineens. nooit meer jouw vrolijkheid. Heel verdrietig zijn wij om het plotselinge overlijden van onze fijne collega en lieve juf Ria Nobus-van de Wijnckel Lieve Ria, wat zullen we jou ontzettend missen. Wij wensen haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Je collega's van r.-k.b.s "Op Dreef" Aardenburg: Carolien, Esther, Femke, Ineke, Jodie, Karin, Manuel, Marlies, Rixta en Sandra Aardenburg, 20 april 2009 Geschokt en vol ongeloof hebben wij het bericht ontvangen van het plotselinge overlijden van onze leerkracht Ria Nobus-van de Wijnckel Gedurende tientallen jaren heeft zij zich met veel enthousiasme en energie ingezet voor de leerlingen van onze scholen. Zelfs na haar pensionering bleef zij zich actief en met grote betrokkenheid inzetten voor de kinderen - van basisschool Op Dreef. Wij zijn haar hiervoor veel dank verschuldigd. Wij wensen haar familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen 20 april 2009 Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Ria Nobus-van de Wijnckel voormalig leerkracht van r.-k.b.s "Op Dreef" Aardenburg Ondanks dat juf Ria ruim drie jaar geleden met pensiöen is gegaan, heeft zij tot vorige week vrijwilligers- en vervangingswerk gedaan binnen onze school. Daarvoor zijn wij haar heel erg dankbaar. Wij wensen haar familie veel sterkte toe. De medezeggenschapsraad, de activiteitencommissie, de leerlingen en de ouders van r.-k.b.s. "Op Dreef" Aardenburg Aardenburg, 20 april 2009 Diepbedroefd en vol verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame, geweldige man, onze fantastische vader en opa Godefridus Engelbertus Wilhelmina Nieskens Frits echtgenoot van Maria Catharina Gerarda Nieskens-Vangangelt ft Susteren t Temeuzen 21 september 1933 20 april 2009 Temeuzen: Mia Nieskens-Vangangelt Biervliet: Ilse Nieskens en Eric de Ruijsscher Tomas en Jessica Mariëlle Wiebe Temeuzen: Marlène Nieskens en Bert Boer Esther Michel Edvard Grieghof 55,4556 EP Temeuzen U kunt afscheid nemen van Frits in het rouwcentrum, Rooseveltlaan 6 te Temeuzen, op zaterdag 25 april van 12.30 tot 13.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 25 april om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. - Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met verslagenheid en ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van lid en vice- voorzitter Willy Vermeulen Ondanks een lange periode van ziekte had Willy de hoop om weer mee te spelen in onze fanfare nog niet opgegeven. Het deed hem en ons goed om te zien dat het de laatste tijd beter ging en dat het vertrouwen om terug te komen ook weer aanwezig was. Wij verliezen in Willy een zeer gewaardeerd lid en fervent muzikant gedurende bijna 60 jaar. Het overlijden van Willy grijpt ons aan en we zullen hem missen. Wij wensen zijn vrouw e"n de familie veel sterkte toe om dit verlies te verwerken en een plaats te geven. Bestuur Leden Dirigenten Muziekleraar Fanfare Excelsior Terhole

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 60