s/ >i|k Q mensenlinq.nl opzegdienst m Colofon Familieberichten ÜiiiikbsriMffe Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. 24 Woensdag 22 april 2009 Tot onze diepe droefheid heeft de HEERE op Zijn tijd en wijze, toch nog onverwacht, van onze zijde weggenomen onze lieve vader en schoonvader Cornelis de Zwarte weduwnaar van Elizabeth Wisse in de leeftijd van 78 jaar. Iman en lanny de Zwarte-Dieleman Harry en Ineke de Zwarte-de Jonge Temeuzen, 21 april 2009 Correspondentieadres: Sperwer 3,4533 GL Temeuzen De rouwdienst voor familie, vrienden en belangstellenden wordt gehouden D.V. vrijdag 24 april óm 14.00 uur in het Kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Temeuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. Binnen 6 weken na het overlijden van onze geliefde zus en broer heeft tot onze diepe droefheid de Heere wederom een familielid van ons weggenomen, onze geliefde zwager en oom Kees de Zwarte weduwnaar van Betsie Wisse in de leeftijd van 78 jaar. Rinus en Tineke Wisse-v.d. Hooft Adrie en Bep Wisse-v. Renselaar Bep Wisse-Verhage Nico'Wisse Piet Vergouwe Mientje en Ko v.Bremen-Wisse Corrie Wisse Sannie en Krijn Hamelink-Wisse Harrie en Jannie Wisse-Schippers Izak en Christine Wisse-v. Maren Neven en nichten Temeuzen 21 april 2009 Wij zouden wel wat willen zeggen maar onze gedachten zijn zo klein. Flink was je heel je leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je ook dat wij zullen zijn, maar het afscheid doet zo 'n pijn. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot-en overgrootmoeder Pieternella Geertruida Leunis-Hamelink Pie sinds 1990 weduwe van Gerrit Leunis A- 12 november 1920 t 20 april 2009 Willy Leunis Peter en Jolanda David, Lianne Gerard en Daniëlle Nikki, Jasmijn Alexander en Netty Dalina, Dylan Gerda en John Rekkers-Leunis Hans en Petra Ter Schorre, woning A25 Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 39 4536 GH Temeuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 25 april om 10.30 uur in de aula op Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c. teTerneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Ter Schorrewoning A25, voor de goede en liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Looft den Heer want Hij is goed want zijn goedertierenheid is tot in eeuwigheid, en zijn trouw tot in verre geslachten. Geborgen bij God Valentijn Laban gehuwd geweest niet G.J.E. Wolfensberger 128-12-1990 oud-gemeentesecretaris van de voormalige gemeente Tholen Tholen, 28-11-1910 Sint-Annaland, 20-04-2009 We zijn God dankbaar voor alles wat Hij ons geschonken heeft in onze dierbare, lieve, humoristische en tot het laatst altijd meelevende, belangstellende papa, trotse opa en overgrooh>ader. Winterthur (CH), P.M. Ludwig-Laban W.O.B. Ludwig Thomas, Saskia, Alexandra en Memo, Sa lomé en Enrico Tholen, C. Laban Zoutelande, H.K. Laban M.A.C. Laban-de Greef Anita en Corné Luke en Elisa Ferdi en Natasja Contactadres: C. Laban, Ten Ankerweg 90.4691 GZ Tholen De dankdienst, van Woord en Gebed waarin we hem gedenken, wordt gehouden in de Kerk van de Protestantse Gemeente te Halsteren, Dorpsstraat 20, d.d. 24 april 2009 om 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in voornoemde Kerk vanaf 10.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de begraafplaats te Noordeloos, Kerkstraat, om 15.00 uur. Vooraf verzamelen in het dorpshuis, M.J. van Veder van Hobokenstraat 13, waar parkeerplaats aanwezig is. ERZORGING Peter Butler Voor een peróoovili 'fle begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapeile Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN KapeHe tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdfëCfït'Rnjgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reelameren.n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsiiiedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden na het overlijden van mijn lieVe vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overoma Lena van Iwaarden - Minnaard betuigen wij u onze oprechte dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. C.J. van Iwaarden Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, april 2009 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven, deelneming en belangstelling te ontvangen na het plotse ling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Albertus Jacobus Kaan Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. A.J. Kaan - Oostdijk Kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, april 2009 fI1ensenUnq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. .Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde en zeer zorgzame moeder en oma Johanna Krijnsen-Kop betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, april-2009 Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 48