4 Familieberichten fTlensen .inq.nl G;:i" 22 I Dinsdag 21 april 2009 kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat op een rustige manier uit het leven is vertrokken onze lievevrouw, moeder, oma en zus Marie Tannetje Verburg-van Pagee echtgenote van Jacobus Pieter VerÉunj Wissenkerke 9 juni 1923 t Vlissingen 17 april2009 Vfissinyen: Ko Verburg 's-Gravenpolder: Gert-Jan en Sanny tPepijn TAnoufen CferBen Middelburg: Marco en Ellen Stephen en y'avanne SakhalinRené [Russiscfte Federatie] Temeuzen: Adri van Payee Lange Zefe 49 4381E3C Vfissinyen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 22 april van 16.00-16.30 uur in ftet uitvaartcentrum H. Jobse aan de Bachweg 2 te MidüeÜmry. De crematieplechtigheidvindtplaats op zaterdag 25 april om 12.00 uur in het crematorium aan de West Oude Havendijh3 te Middelburg. Na afloop van de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze Bijzondere dardffjaat uit naar het personeel van Verpleeghuis T°r tReede, woning 14, voor de toegewijde verzorginggedurende de afgelopen anderhalfjaar. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Diepbedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Willy Josephus Vermeulen echtgenoot van Magdalena Amelia Petronella Vermeulen-van Leuven A Vogelwaarde t Terhole 18 september 1941 18 april 2009 Terhole: Magda Vermeulen-van Leuven Hulst: Arnold en Annick Vermeulen-Hamelink Bart, Thijs Hulst: Romeo en Wendy Vermeulen Jarno Vogelwaarde: liirgen en Miranda Vermeulen-de Bakker Hulst: Mike en Claudia Vermeulen-d'Hooghe Dean, Owen Terhole: Tamara en Benny van Geertruij-Vermeulen Imani, Aïsha, Kyra Notendijk 2a, 4583 SW Terhole U kunt afscheid nemen van Willy in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 22 april van 18.00 tot 18.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 23 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28-c te Temeuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Opa, Nooit meer samen knuffelen Nooit meer samen over voetbal en judo praten Nooit meer samen naar de sport kijken Nooit meer samen naar de piepvogels Nooit meer samen afspreken Dean, Owen, Bart Thijs Imani, Aïsha, Kyra ALGEMENE KENNISGEVING Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaargestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo 'n pijn. Omringd door allen die haar dierbaar waren, is na een langdurige met moed gedragen ziekte van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Gabrielle Maria de Cock echtgenote van Petrus Leopoldus Vermue A 31 oktober 1926, Overslag t 19 april 2009, Oostburg Oost burg; P.L. Vermue Sint-Kruis (B): )an en Ann Sam Maarten Hannes IJzendijke: |o en Marleen Edwin Silvy Anja f Gertjan Annelies Nijmegen: Marian en Sjaak Patrick en Marije Luc en Willian Ronald en Sabrina Oostburg: Marga Oostburg: Sjaak en Isabelle Joyce Quincy Schoondijke: Rudy en Heieen- Richard llona en Berry St. Eligiusplein 13 4501 CS Oostburg De afscheidsdienst zal worden geluDuden op zaterdag 25 april 2009 om 13.00 uur in de Eligiuskerk te Oostburg. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crema torium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Alleen schriftelijke condoleances. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van onze dierbare vriend en reisgenoot Leolanse de Jonge Eduard en joukje Harinck Willem en Gunnhildur van der Hofstede Martin en Anneke Jaensch Jan en Lenny Rombouts Frans en Klaske Wouters Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Leo Janse de Jonge Van 1993 tot 2007 was Leo bestuurslid van de Stichting Vrienden van het Zeeuws Archief. Met waardering en dankbaarheid denken wij terug aan zijn grote betrokkenheid bij en inzet voor het Zeeuwse culturele erfgoed en het Zeeuws Archief in het bijzonder. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe. Bestuursleden Stichting Vrienden van het Zeeiiws Archief en vrienden van het Zeeuws Archief Bestuur, directie, medewerkers en vrijwilligers van het Zeeuws Archief Ik neem jullie liefde met me mee En laat de mijne achter Voor altijd Zo lief, zo zorgzaam, dat te moeten missen doet ons intens veel verdriet. Bedroefd, maar met veel mooie en dankbare herinneringen in ons hart geven wij u kennis van het overlijden van onze ma en oma Petronella Johanna Alexandria inde Weij-Ots (Ne!) weduwe van Karei in de Weij A 27 december 1938 18 april 2009 Patrick in de Weij en Oom Lamkhunthod Sharona, Larissa, Roland, Ricky jeanine en Eric den Rooijen-in de Weij Alyssa en Karlo Jurien in de Weij Correspondentieadres: Ouwerdingestraat 5,4411 CG Rilland-Bath De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden donderdag 23 april om 12.00 uur in het crema torium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Mocht u mam bloemen willen schenken dan graag wit met paars. Lieve ma, Hoe lang zal ik nog blijven huilen, omdat ik jou nooit meer zal zien. En hoe lang zal ik je missen, zal het ooit overgaan misschien Bij elke letter die ik schrijf, valt er uit mij een traan.. Lieve ma, ik zal je nooit vergeten, ik zal altijd naast je staan. Rust zacht, love you Jurien Bedroefd zijn we door het overlijden van onze schoon zuster Nel in de Weij-Ots We wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Marja (overl.) en André Annemie en Wim Toon en Ina "Ome Bertrus bedroefd door het verlies maar dankbaar voor vele jaren vriendschap Bertus Visser Wij wensen Tante Janny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leendert, Ron, Sonja, Denise, Tim en Kitty Na een ernstige ziekte is op de leeftijd van 61 jaar overleden de vrouw van onze jongste broer, onze geliefde schoonzus en tante Corrie Reijnen Echtgenote van Joop Hoogerheijde Wij wensen onze broer samen met zijn kinderen Gods troost toe bij het verwerken van dit verlies. Veere: M. Hoogerheijde C. Hoogerheijde-van Liere (in herin.) Middelburg: J. Wisse-Hoogerheijde S. Wisse (in herin.) Heemstede: M. den Breejen-Hoogerheijde A.P. den Breejen (in herin.) Breda: J. Hoogerheijde (in herin.) A.P.M. Hoogerheijde-van den Berg Sint Laurens: K. Hoogerheijde L. Hoogerheijde-de Visser Neven en nichten Corr.adres: de Botter 313742 GA Baarn

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 70