Familieberichten Gisborg) Dvsrlsilsf] (Densenlinq.nl Yinthe Willem Reijnierse 20 I Dinsdag 21 april 2009 kijk ook op 16-04-2009 Trotse papa mama Eric en Miranda van Oers-Wamier Zusje van Dimitri Keano Rode Kruisstraat 29 4871 SR Etten-Leur Ik voel uw kracht en stijg op als een arend dan zweef ik op de wind voor een behouden vaart Wij nemen met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij gaf, afscheid van mijn man, vader, schoonvader en opa Jan Arend Bakker echtgenoot van Johanna Slabber 25 mei 1939 - Middelburg -16 april 2009 J. Bakker-Slabber Bernard Patricia Robert Daphne Naomi Koen Wendy Fabiënne Thanisha Mark Hélène Mima Lina Karla Wilfred Jimmy Touwbaan 70 4331 VA Middelburg De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Veel te vroeg is van ons heengegaan onze zwager en oom Jan Arend Bakker echtgenoot van Johanna Slabber Middelburg, 25 mei 1939 Middelburg, 16 april 2009 Koudekerke: Maria van der Sluijs-Slabber Arnold Kees van der Sluijs Vlissingen: Karia en Sal Cracau-van der Sluijs Yardo Deventer: Etina van der Sluijs Ritthem: Marja en Gèrard Droste-van der Sluijs Waddinxveen: Liana en Holger Gerschau-van der Sluijs Verdrietig zijn wij dat we na een jarenlange vriendschap afscheid hebben moeten nemen van onze goede vriend en neef Jan Bakker Kees en Mien Huibregtse Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van A. Ie Due t M.M. Ie Duc-Lobbezoo J. van Eykeren L. van Eykeren-Lobbezoo H. Kramer C. Kramer-Lobbezoo t D.D.Lobbezoo R. Lobbezoo-Karelse J. Schellen M. Schellen-Lobbezoo ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was je je hele leven moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn maar het afscheid doet zo 'n pijn. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, geven wij u kennis dat van ons is heenge gaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en oma flat Octavia Augusta Martens weduwe van Piet van den Broecke geboren te Wondelgem B 31 december 1925 overleden te Oostburg, 14 april 2009 Breskens: Lucien en Brigitta van den Broecke Lilden en Cris, Kevin, Astrid Bianca en Martin, MqUIcci, Giovanni Correspondentieadres: Ph. van Kleefstraat 15 4511 CC Breskens Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van De Stelle, afd. Klaverblad, voor de goede verzorging. De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn 2 Tim. 2:19 Bedroefd delen wij u mede dat door de Heere van ons werd weggenomen mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Geluk-Jobse (Bep) echtgenote van J.J. Geluk in de leeftijd van 71 jaar. Middelburg: J.j. Geluk Middelburg: Leen en Mieke Geluk-Kaljouw Goes: Willy en Jan Gunter-Geluk Elise en Chris Jacky Middelburg: Jaap en Miranda Geluk-van Iwaarden Joël Onze dank gaat uit naar dr. van Tol, en ook naar het verplegend personeel en vrijwilligers van Sint Jans hospice De Casembroot voor de liefdevolle verzorging. 19 april 2009 Punt 15 4332 AB Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 23 april van 19.30 tot 20.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. In deze kerk zal D.V. op vrijdag 24 april om 13.45 uur een rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstel lenden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis Geen toespraken Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 10:14 Bedroefd delen wij u mede dat het de Heere behaagde uit ons midden weg te nemen onze zeer geliefde zus, schoon zus, nicht en tante Elizabeth Geluk-Jobse Wij wensen Hans en de (klein)kinderen ten zeerste Gods nabijheid en vertroosting toe om dit zware verlies te dragen. Heilige de Heere deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Middelburg: L. Jobse (in herinnering) C. Jobse-Maas Dordrecht: K. Janse-Jobse J.C. Janse Middelburg: P.M. Davidse-Jobse A.Davidse Middelburg: W. Keyts-Verhage J. Keyts Neven en nichten Middelburg, 19 april 2009 PIo tseting was je er nie t meer. Totaal onverwacht, zonder afscheidsgroet is zij uit ons midden weggenomen Machelina Verlare-van de Velde - Lien - weduwe van Rinus Verlare 's Gravenpolder, 26-10-1932 Goes, 18-4-2009 Zoetermeer: Sjaak en Hans Tholen: Jacqueline en Huib Benjamin en Erna Wesley en Niki Denise Hoedekenskerke: Wilmer en Bianca Lindsey Kimberley en Roy Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Va/cke', voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Oostendestraat 19 4433 AK Hoedekenskerke We willen afscheid nemen van onze moeder en oma tijdens een samenkomst op donderdag 23 april om 14.15 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 te Goes. U kunt nog even bij haar zijn, voorafgaand aan de Samenkomst, van 13.45 tot 14.10 uur. Aansluitend zal de begrafenis om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Daarna bent u van harte welkom om met ons samen te zijn in bovengenoemd rouwcentrum. Moch t u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Lien Verlare-van de Velde Kloetinge Corrie van Dalen-van de Velde Eddy van Dalent Goes Lau Verschiere Goes Carlo en Ad Jille-van Dalen Geoffrey, Michael en Esmée Burg Haamstede Wim en Sandra van Dalen-Broekhuis Tim o en Evie Ontsteld vernamen wij het plotseling overlijden van onze schoonzuster, mevrouw Lien Verlare-van de Velde Yerseke: CM. Minnaard-Verlare D. Minnaard Kapelle: J.M.Verlare M.M. Verlare-de Broekert Kapelle, 20 april 2009 "De Heer is mijn Herder Psalm 23 Op een zonnige woensdagmorgen is toch nog onverwacht overleden onze vader, schoonvader, opa en overopa Jacques Mabelis weduwnaar van Elisabeth van der Laak Geboren 12 september 1926 Sluis Overleden 15 april 2009 9 Tholen Jacqueline Mabelis Ineke Depmann Hendrik Jan Mabelis Ed van Reijmersdal Bram Mabelis Wilma Mabelis-Heeffer Annick Hans Mabelis Arianne Mabelis-Lensen Robyn en Robby, Christy, Lorenzo Stefan en Danielle Demi "Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ten Ankervoor de liefdevolle verzorging Correspondentieadres: Familie A. Mabelis, Weststraat 6,4386 AZ Vlissingen. De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Tholen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 44