loonadviseur Sigma Banen het einde van 9 tot 5 uitvaartverzorger m/v O JobTrack.nl Personeelsdiensten Voor het betere werk moet je naar AutoVermeulen! De functie: OVÉRM EI/1EN rijplezier maakt de mens. Monuta Kijk ook op Zaterdag 18 april 20091 41 Ben je bekend in de regio Zeeuws-Vlaanderen? Pas jij in een dynamische organisatie met een informele bedrijfscultuur? En werkje graag samen met klanten en collega's? In deze functie adviseer je onze klanten op het gebied van lonen, arbeids-, sociaal verzekeringsrecht en civiel juridisch terrein. Je bent commercieel, je ziet mogelijkheden voor adviesopdrachten bij zowel bestaande als nieuwe klanten en je motiveert en inspireert teamleden. Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau en hebt bijvoorbeeld het VPS- of CPS-diploma. Heb je belangstelling? Je sollicitatie (met cv) ontvangen wij graag binnen twee weken en kun je sturen naar de afdeling personeelszaken, Postbus 8,4460 AA Goes of per e mail aan: pz@sigmapersoneel.nl. Aanvullende informatie over de functie van loonadviseur wordt graag gegeven door Marco Hamelink, telefoon 0115 - 64 82 83. We zoeken jou Sigma 'Personeelsdiensten is dé naam op het gebied van salarisverwerking, salarisadvies en personeelsadministratie. Wij zijn het enige gespeciali seerde bureau in Zuidwest-Nederland dat bedrijven en instellingen werk zaamheden op een professionele manier uit handen neemt. We opereren vanuit drie vestigingen met ongeveer dertig collega's. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op www.sigmapersoneel.nl. Sinds 1962 staan wij garant voor goede prestaties, betrouwbaarheid en betrokkenheid. Wij zijn een modern (familie-) dealerbedrijf - groot geworden door klein te blijven - waar de klant zich thuis voelt. Met de vakkundige inzet van onze gedreven medewerkers biedt AutoVermeulen een compleet dienstenpakket aan. Ons doel is dan ook: totale (auto)mobiliteit leveren, dit omvat o.a. verkoop, onderhoud, reparatie en carrosseriewerkzaamheden tot en met verzekerings-, lease- en financieringsproducten. Het streven naar de hoogste kwaliteit en een uitgebreid dienstenpakket maakt van AutoVermeulen dé partner in mobiliteit. Rijplezier gegarandeerd! Wij zijn op korte termijn op zoek naar een voorman werkplaatschef, een technisch vakman die ervaring heeft met het werk in een (allround) dealerbedrijf. Je werkt in een klein hecht team. waarin je mee sleutelt én leiding geeft. Vanzelfsprekend ben je goed geschoold, gedreven, service gericht, klantvriendelijk en beschik je over goede contactuele en communicatieve eigenschappen. Spreekt deze baan jou aan? Stuur dan een brief met CV t.a.v. Kees Joossen naar onderstaand adres, of mail naar: kjoossen@autovermeulen.nl. Pearyweg 6 4462 GT GOES 0113-56 18 12 www.autovermeulen.nl het einde Monuta Postbus 20 7300 AA Apeldoorn www.monuta.nl Monuta is specialist op het gebied van uitvaartzorg en -verzekeringen. Bij ons is ieder afscheid het begin van een mooie herinnering. Onze medewerkers helpen die herinnering te creëren. Monuta brengt nabestaanden op ideeën voor een persoon lijk afscheid. Monuta zoekt voor de regio Oostburg -Terneuzen een: (40 uur per week) een inspirerende functie Als uitvaartverzorger ben je verantwoordelijk voor het aannemen van uitvaarten. Conform de wensen adviseer je over het uitvoeren van de uitvaarten. Je bent ver antwoordelijk voor het regelen, voorbereiden, leiden en uitvoeren van uitvaarten. Daarnaast voer je diverse werkzaamheden uit die verband houden met de functie en het verrichten van werkzaamheden binnen het cluster. Monuta voor jou Monuta verwacht dat je naast een afgeronde Mbo-opleiding ook werkervaring hebt in de zakelijke dienstverlening. Je bent communicatief vaardig, kwaliteitsge- richt en pragmatisch ingesteld. Je draagt ertoe bij dat collega's hun werk optimaal kunnen verrichten en je levert een positieve bijdrage aan de sfeer. Je past je qua werkzaamheden, stijl van werken, plaats en tijd aan wisselende omstandigheden aan en je hebt oog voor commerciële kansen en weet deze te benutten. Vanzelf sprekend ben je in het bezit"van een rijbewijs B. Daar staat tégen over dat Monuta naast een goed salaris ook goede secundaire arbeidsvoorwaarden kent. meer weten of solliciteren? Kijk op monuta.nl/vacatures voor een uitgebreide omschrijving van de vacature en hoe je tot 28 april kunt solliciteren. Je kunt ook contact opnemen met Pieter van Splunter, teamleider uitvaartverzorging op (06) 51 41 81 18.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 95