Banen CZAV BH staan voor kwaliteit QJobTrack.nl i 1 pi 1 ljiT Directeur (m/v) Directiesecretaresse reimerswaal Financieel consulent (m/v) Kijk ook op B.V. Scheepswerf De Donge ontwerpt en bouwt gespecialiseerd baggermaterieel voor de internationale Port Authorities en Dredging Contractors. Zie onze website: www.shipyarddedonge.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij kandidaten voor de volgende functies (voor onze vestiging te "Vlissingen-Oost"): 1Senior elektrisch engineer: Voor het ontwerp en supervisie van de elektrische systemen aan boord van onze schepen en kranen. Minimaal HTS niveau, ervaring vereist. 2. Elektrisch engineer: Voor het uittekenen c.q. uitwerken van de elektrische systemen aan boord van onze schepen en kranen HTS MBO niveau, ervaring is een pre. 3. Senior hydraulisch engineer: Voor engineering en supervisie van hydraulische installaties. HTS niveau. 4. Hydraulisch engineer: Voor de aanleg en service van hydraulische installaties. MBO+ niveau. 5. Mechanische engineer Voor inbouw van mechanische delen, service, e.d. aan onze schepen, wereldwijd. MBO met ervaring MBO+ niveau. Gelieve Uw sollicitatie te richten, per post of e-mail aan: Scheepswerf De Dónge, Postbus 240, 4460 AE Goes, of info@shipyarddedonge.nl Zaterdag 18 april 20091 31 van en voor boeren Prisma De St. Jozefschool is een katholieke basisschool in het Middengebied van de gemeente Vlissingen. Wat wij op schooi willen en waaraan wij willen blijven werken is: - ondersteuning (structuur en veiligheid) en uitdaging (motivatie, stellen van eisen) bieden: - kennis en vaardigheden overdragen en een actieve leerhouding bij kinderen bevorderen: kinderen stimuleren zowel individueel als in groepsverband te leren: - een hoog rendement aan schoolvorderingen zien. De school heelt ca. 150 kinderen verdeeld over 8 groepen. Het onderwijs is volop in beweging en wij richten ons op de realisatie van nieuwbouw van de Brede School in schooljaar 2011-2012. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Omdat de huidige directeur met vervroegd pensioen gaat, is Stichting Prisma op zoek naar een nieuwe directeur voor de St. Jozefschool. De betrekking gaat in per 1 september 200&. Profielschets De directeur die wij zoeken: - Hanteert een democratische stijl van leidinggeven. - Onderschrijft het huidige onderwijssysteem van de St. Jozefschool met daarbij het streven om het onderwijs nog beter afgestemd te krijgen op onderwijsbehoeften van de kinderen. Beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden Weet onderwijsgevenden en andere betrokkenen te motiveren en te stimuleren bij het uitvoeren van lopende en toekomstige taken en heeft een voortrekkersrol te vervullen bij het doorvoeren van onderwijsvernieuwingen. - Heeft het vermogen om goed te functioneren in bestuurlijke en andere overlegstructuren, - Is toegankelijk, inleger, initiatiefrijk, creatief, pragmatisch, stressbestendig en weet zaken te delegeren. Is in staat om samen met het directiemanagement uitvoering te geven aan onderwijskundig-, financieel- en personeelsbeleid. - Draagt zorg (samen met de adjunct) voor de visie en de missie van de school. - Is in staat vanuit een katholieke levensovertuiging gestalte te geven aan de identiteit van de school, rekening houdend met de diversiteit zoals ze op onze school aanwezig is. Personen die in een duo-baan of als parttimer de functie van directeur willen aangaan, verzoeken wij nadrukkelijk mee te solliciteren. Wij bieden u: - enthousiaste collega's met hart voor onderwijs - een school die volop in ontwikkeling is - een dynamische wijk waarin de school op diverse terreinen participeert - salariëring volgens DB schaal met de mogelijkheid van een bonus Informatie sollicitatie Voor nadere inlichtingen over de functie kunt u contact opnemen met de directeur van de school, de heer T. Doeland, tel. 0118-440223, of met de algemeen directeur, de heer G.C. Voet, tel. 0113-218899. Sollicitanten wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie, voorzien van een cv, vóór 9 mei te richten aan: Stichting Prisma, Postbus 2100, 4460 MC Goes, t.a.v. de heer G.C. Voet. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 3 juni. Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Stichting Prisma is een overkoepelende organisatie van een achttal katholieke en interconfessionele Zeeuwse basisscholen. Onze Missie: Wij brengén goed onderwijs, een uitdagende leertijd voor kinderen, goede protessionelo werksfeer. Kortom, wij staan voor kwaliteit. Stichting Prisma Stationspark 49 4462 DZ Goes tel 0113-218699 fax 0113-216333 e Ter versterking van ons team op het directiesecretariaat zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge per 1 september 2009 een medewerker voor de parttime functie van: mlv De functie In deze functie ben je mede verantwoordelijk voor de gezamenlijke professionele en optimale ondersteuning van de directie en het managementteam. Je vindt het een uitdaging om veel verantwoordelijke taken te beheren, controleren en coördineren. Hierbij initieer en voer je secretariële en administratieve werkzaamheden uit in nauwe samenwerking met je directe collega. Kerntaken voor het directiesecretariaat zijn: het verwerken van de interne/externe post; het verzorgen van correspondentie; het voorbereiden, notuleren en uitwerken van het verslag van diverse'overlegvormen; het mede verzorgen van externe communicatie; het actueel houden van het ledenregister en de klantgegevens in de administratie. De werkzaamheden zullen in een duo baan van ieder 25 uur per week op vijf werkdagen ingevuld worden. Hierbij is de flexibiliteit nodig om volgens planning, die vooraf gemaakt wordt, elkaar te kunnen vervangen en extra werkzaamheden te vervullen, indien dit nodig mocht zijn. Jouw opleiding en ervaring Wij zijn op zoek naar de juiste kandidaat die beschikt over een pro-actieve en zelf standige houding, een instelling en een inzet om vragen en problemen snel en naar tevredenheid van de gebruiker op te lossen. In teamverband gestructureerd kunnen werken is een must. Je bent een gesprekspartner die het prettig vindt om met korte lijnen te werken in een professioneel team binnen een nuchtere, no-nonsense werk omgeving. Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van je datje beschikt over: - een MBO werk- en denkniveau met een passende secretariële opleiding; - werkervaring van tenminste drie jaar in een soortgelijke functie; - goede communicatieve en sociale vaardigheden; - een zelfstandige, proactieve, flexibele en servicegerichte instelling;. - professionele en resultaatgerichte houding; - kennis en ervaring met gebruikelijke kantoorautomatisering. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer. De arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met de functie. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met de heer Stefan van der Linden (Hoofd Personeel en Organisatie), telefoon 0113 62 92 44. Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. voor 4 mei 2009 opsturen aan: CZAV, Afdeling Per soneel en Organisatie, Postbus 402, 4460 AV GOES of per e-mail aan: P&0@CZAV,nl. De Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A, te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van - meststoffen, gewasbescher mingsmiddelen, veevoeders, zaaizaad, pootgoed en gardalieprodokten voor de akkerbouw, fruitteelten vee houderij. Een belangrijke activiteit van de CZAV- is voorts de inname van gmG nen, zaden en peulvruchten. Het kernwerkgebied omvat Zuid-west-Nederland (ten zuiden van, Rotterdam en ten j westen van Breda), De CZAV heeft ca. S.QOG ledpn en eéh geconsolideerde omzet van cgim 309 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhondeisbedrijf Agrt- markt 8V met de winkel- - formules Agnma/kt Super markt en Agriland-In rótaak werken er 630 mensen bij onze organisatie. Meer informatie over CZfiJ end ze vacature vind je'op' onze website- www,czav,nl CEMCCNTt iv Professioneel en Betrouwbaar, dat is waar de gemeente Reimerswaal voor gaat! De uitgangspunten integriteit, klant-, mens- en resultaatgerichtheid in combinatie met kosten- en kwaliteitsbewustzijn staan daarbij op de voorgrond, De afdeling financiën zoekt op korte termijn: Ben jij diegene die ons team komt versterken? Onze nieuwe collega moet beschikken over een op de functie gerichte opleiding op HBO werk- en denkniveau, aangevuld met relevante werkervaring. Kennis van wetgeving, gemeentelijk beleid, procedures op onderdelen van de gemeentelijke financiën en belastingen en het kunnen toepassen hiervan is een voorwaarde. Daarnaast is een aantal op de functie gerichte competenties van toepassing. Onze nieuwe collega beschikt over een goed analytisch vermogen, is in staat een heldere probleemanalyse te geven, is creatief en initiatiefrijk, heeft een visie op het vakgebied en is in staat om zowel interdisciplinair samen te werken als zelfstandig te werken. De functieschaal is schaal 9. Afhankelijk van kennis en ervaring kan een brutosalaris worden j geboden van maximaal 3.418,- bij een voltijd dienstverband. Ga voor een uitgebreide omschrijving van deze vacature (Corsa, casenummer 09.002074) en de functie-eisen naarwww.reimerswaal.nl of www.zeelandwerkt.nl De gemeente biedt ruime studiefaciliteiten, heeft gericht aandacht voor je loopbaanwe'nsen en biedt uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Oude Plein I 4416 AK Kruiningen Postbus 70, 4416 ZH Kruiningen Tel. (01 13)395000 Internet: www.reimerswaal.nl www.zeelandwerkt.nl e-mail: gemjeente@reimerswaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 83