P i.v.m. een technische storing deze zaterdag geen Banenindex in uw PZC QJobTrack.nl Die ene adviseur die betrokken en met kennis van zaken meebouwt aan' kwaliteitsbeleid. OJobTrack Banen Index Die ene financieel expert die de organisatie ondersteunt. Die ene coördinator die doel- gericht met hart voor de zorg de processen inricht. Die ene professional die voor veiligheid in de zorg gaat. Die ene duizendpoot die het facilitair bedrijf mee opbouwt. Tragel iilte O O o o ost re a lyceum Docent Nederlands Docent Frans Docent Duits Docent Wiskunde Docent Natuurkunde Docent Economie Docent Maatschappijleer Docent Aardrijkskunde Meatair 36 Zaterdag 18 april 2009 Kijk ook op www.funktiemediair.nl „*0^ Stichting Adviseur Kwaliteit Stichting Tragel - Terneuzen Stichting Tragel in Zeeuws Vlaanderen is een middelgrote organisatie die zorg ver leent aan mensen met een verstandelijke beperking. De adviseur kwaliteit treedt op als adviseur en ondersteuner op het gebied van kwaliteit. Rapporteert aan controller, geeft function.éel leiding aan de medewerker kwaliteit. Verantwoordelijk voor het kwaliteitsmanagementsysteem. Stelt rapportages en adviezen op voor de Raad van bestuur en zorgt dat het thema kwaliteit weer op de kaart staat. Profiel HBO met relevante ervaring. Zelfstandig en initiatiefrijk. Boeiende func tie voor een expert op kwaliteitsgebied. In de Banenlndex staan alle vacatures die de afgelopen week zijn gepubliceerd in de Provinciale Zeeuwse Courant en op de vacaturesite JobTrack.nl. Kijk voor de volledige vacaturetekst op www.pzc.nl/jobtrack. Vul op de site het vacature nummer in voor de volledige advertentietekst. Adviseur Planning Control Stichting Tragel - Terneuzen De adviseur ondersteunt het gehele proces van opstellen van jaarplannen en begrotingen. Neemt deel aan de planning en rapportageschema's en werkt mee aan het opstellen van de kaderbrief. Rapporteert aan de controller. Vertaalt financiële trends naar ontwikkelingen in de organisatie. Adviseert over analyse. Levert tijdig de juiste informatie aan. Profiel HBO (HEAO). Analytisch en cijfermatig. Adviesvaardig en in staat cijfers te vertalen naar beleid en acties. Inhoudelijk interessante functie voor een pro fessional. Coördinator Zorgadministratie Stichting Tragel - Terneuzen De coördinator is verantwoordelijk voor opzetten, inrichten en implementeren van de zorgadministratie. Is in dit proces de spil en inhouds- en procesdeskundige. Levert belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van het digitale zorgplan. Volgt de recente ontwikkelingen. Verantwoordelijk voor het beheer van de cliënten dossiers. Profiel HBO-niveau en ervaring op het gebied van procesvoering (AO/iC). Sterke communicator en doorzettingsvermogen. Dienstverlenend, affiniteit met de zorg en resultaatgericht. Verantwoordelijke functie met inhoudelijk blikveld. Stafmedewerker Integrale veiligheid Stichting Tragel - Terneuzen Het opzetten van het integrale veiligheidsbeleid. Na inventarisatie en analyse formuleert de medeweker het beleid en draagt zorg voor implementatie hier van. Rapporteert aan de manager Servicebedrijf. De nadruk ligt op arbo-beleid en, cliëntveiligheid. Het HKZ proof maken van de organisatie behoort tot een van de speerpunten. Profiel HBO-niveau op het gebied van veiligheid, techniek en/of communicatie. Visie op veiligheid binnen zorgorganisaties en in staat deze te vertalen naar beleid en uitvoering binnen Tragel. Zelfstandige positie voor een gedreven professional op het gebied van veiligheid. Stafmedewerker facilitair Stichting Tragel-Terneuzen Opzetten en inrichting van de facilitaire afdeling. Beleid en uitvoering. Verantwoordelijk voor facilitaire zaken in de breedte. Accent ligt op voeding en huis vesting. Motiveert en begeleidt het management, positioneert facilitaire zaken. Implementeert facilitaire processen in de zorg. Profiel HBO facilitair/bedrijfskunde met hart voor de zorg. Uitdagende functie met mogelijkheden. Aanbod Bovenstaande functies worden ingeschaald op basis van kennis en ervaring, maximaal circa 50.000,-. Reactie Brief met CV vóór 4 mei a.s. aan FunktieMediair, t.a.v. mw. drs. L. Geertsma. Graag duidelijk vermelden op welke vacature u reageert. E-mail: LidewijGeertsma(S)funktiemediair.nl. Meer informatie op: www.funktiemediair.nl. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Het Ostrea Lyceum in Goes verzorgt voortgezet onderwijs voor vmbo, mavo, havo, atheneum en gymnasium. De school heeft een open christelijk karakter en draagt dit uit door belangrijke waarden als respect, solidariteit, zorg voor elkaar en de omgeving, en samenwerking centraal te stellen. Van medewerkers wordt verwacht dat zij een positieve instelling hebben t.o.v. christelijk onderwijs. De school biedt buiten schooltijd een breed scala aan van initiatieven voor leerlingen op het gebied van kunst, cultuur, sport, reizen en maatschappelijke activiteiten. Het Ostrea Lyceum heeft 300 personeelsleden. De school wil voor haar personeel een goed werkgever zijn door het voeren van goed personeelsbeleid. Naast een passende beloning vormen begeleiding, scholing en coaching daarbij belangrijke instrumenten. www.ostrealyceum.nl Het Ostrea Lyceum is een dynamische schoot in ontwikkeling. Speerpunten zijn modernisering van het curriculum en verbetering van aansluiting met het vervolgonderwijs. Wij zijn op zoek naar enthousiaste, inspirerende en betrokken collega's die in het nieuwe schooljaar de volgende vacatures voor ons willen vervullen: (2e graadsl ca. 24 lesuren (2e graads] ca. 27 lesuren (2e graadsl ca. 32 lesuren 1 e graads] ca. 25 lesuren vervanging (1e /2e graads) ca. 20 lesuren 1 e graads) ca. 25 lesuren 1 e graads) ca. 11 lesuren 1 e graads) ca. 18 lesuren (2e graads) ca. 12 lesuren vervanging Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een bijdrage leveren aan de onderwijs- en vormingsdoeleh van de school, vanuit een positieve instelling en op een enthousiaste wijze. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 5 mei 2009 richten aan personeelsdienst Ostrea Lyceum, t.a.v. mevrouw E. Pieterman) Postbus 444, 4460 AV Goes. Tel.: 0113 -212020, mail: ptn0ostrea1yceum.nl FunktieMediair. Mensen kennen. Funktie recruitment interim management assessment development a Randstad company

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 38