De Vlieger Familieberichten dlensenlinq.nl JtMëWy Ir. Johannes Roest OVERTOOM-GROEN 'lifbteniDriiwi In 2008 door een internationale jury uitgeroepen tot uitvaartverzorging met de beste service van Nederland. Uitvaartverzorging MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient. 30 I Zaterdag 18 april 2009 kijk ook op Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw medeleven heeft getoond door uw aanwezigheid, kaarten, mailtjes en telefoontjes voor en na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma Elizabeth de Nooijer-Franke We hebben het zeer fijn ervaren dat ze nog bij zo velen van jullie in het hart is. Dit biedt ons troost en geeft ons de kracht verder te gaan Vlissingen: Stef lordy, Nathalie Eef, Edwin en Sil Na 58 jaar stond het motortje stil. Mijn levenspartner en geweldig lieve maatje, onze "ouwe" en onze opa is rustig ingeslapen. Ries Rijn nam afscheid.Een moeilijke tijd voor ons. We hebben echter ontzettend veel hartverwarmende reacties mogen ontvangen van iedereen. Dat doet een mens enorm goed. Onze hartelijke dank hiervoor M Machteld Spelier Kinderen en kleinkinderen Wilhelminadorp, april 2009 Wij danken u voor uw oprechte medeleven bij het plotseling overlijden van onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en overopa Hij stond nog midden in het leven. Zijn steun en inzet waren voor ons, kinderen en kleinkinderen.van onschatbare waarde. De vele reacties en ontvangen bewijzen van deelneming hebben ons goed gedaan. Rozet en Ko van Velzen - Roest en kinderen en achterkleinkinderen Maaike en Adrie Buteijn - Roest en kinderen Schoondijke, april 2009 BEDANKT Mede namens mijn vrouw wil ik iedereen bedanken die aan ons gedacht hebben, tijdens en na mijn thuiskomst uit het ziekenhuis Antwerpen, voor de beterschapwensen die we gekregen hebben via kaarten, telefoon, bezoeken en attenties. [an van Sluijs Uw handdruk, uw brief, uw woorden van troost en het ophalen van herinneringen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze fantastische moeder Els Stelwagen-van der Horst hebben ons bijzonder goed gedaan en gesterkt. Onze oprechte dank hiervoor. Harry Stelwagen Frank en llona Pauline en Rolf Oost-Souburg, april 2009 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling, kaarten, telefoontjes, kus of een handdruk die wij mochten ontvangen na het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en mijn oma Elizabeth Terwiel-Rothuizen ~Bep~ Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige crematieplechtigheid. Sylvia Terwiel Kees vanderBurght Martin Terwiel Mechje van Gils Joël April, 2009 DANKBETUIGING Een kaart, een woord, een gebaar, doen je zo goed, als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Voor uw blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze geweldige vader, schoonvaderen fantastische opa Jacob Quaars [aap betuigen wij u onze oprechte dank. Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Monuta voor de verzorging van de begrafenis. Sara Quaars-de Visser Annie en Ferry John en Agnieszka Jack Breskens, april 2009 Graag willen wij een ieder hartelijk bedanken voor het medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Govert Pieter Verburg Uw telefoontjes, kaarten en persoonlijke warme belangstelling hebben ons erg goed gedaan. M.L. Verburg-van de Plasse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg,april 2009 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Wilhelmina Wanjon-Leijnse Mientje heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Familie Wanjon Oost-Souburg, april 2009 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Janna de Witte zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. C. Castel-de Witte M. de Looff-de Witte P. de Looff Klein- en achterkleinkinderen Koudekerke, april 2009 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder Cornelia Helena Zembsch-van Westen hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Uit aller naam, H.W. Zembsch Goch (D), april 2009 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het over lijden van mijn man, onze pa en opa Albert Platjouw Wij willen u op deze manier laten weten dat uw aan wezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Corrie Platjouw-Hertogh Kinderen en kleinkinderen Axel, april 2009 Uitvaart Zorgcentra Zeeland Kantoor en Uitvaartcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 18-04-2005 18-04-2009 Jo Bongers Tijd heelt alle wonden niet Het scheelt misschien in tranen. En wat een ander aan je ziet Maar tijd heelt alle wonden niet Je blijft voor altijd in ons hart Nel Bongers vd Made Rychard Bianca Erik Wilma Nynke, Martijn Rafaella 19 april 2000 IN MEMORIAM Mon van Bunderen 19 april 2009 In onze gedachten was je. In onze gedachten ben je. In onze gedachten zul je altijd blijven. Stans, Nicole, Erik, Kitty, Ivan, Majorie, Erwin, Johan, Denise Dillenburglaan 63, Goes. 0113-2Toèl5 www.uitva.art.vg Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. •Tel: 06 - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl UITVAARTZORG m°rh«» Schoonggrj UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 32