_0 H1ensenlinq.nl Familieberichten Niek Bolle Diana Davidse Adriaan Lievense en Petra Wijkhuys 11 Jublteum Adriaan Driedijk 8. Magdalena Driedijk-Vermuë K.M. Kamerling E. Kamerling-Baay Dv^rJ^defj Johanna Hubertina Mol-Vermont Johanna Mol-Vermont 24 I Zaterdag 18 april 2009 kijk ook op «ki/Èm rlLMïfli!', Wij gaan trouwen U bent van harte welkom op onze receptie. Vanaf 20.00u tot 21.30u in hotel Bos Duin, Duinweg 82 te Oostkapelle Beautysalon "Diana" J. Vaderstraat 43 4365 BH Meliskerke gaan trouwen op 24 april 2009 om 14:00 uur te Veere. U bent welkom op de receptie van 18:45 uur tot 20:00 uur in Brasserie "DeTijd", Markt 91Westkapelle. Ons adres is Molenwal 1Westkapelle. Wolphaartsdijk 1949 - Lewedorp 2009 zijn op maandag 27 april a.s. 60 jaar getrouwd Dit willen wij natuurlijk vieren en wel op zondag 26 april. Allen die het diamanten bruidspaar willen feliciteren zijn van harte welkom op de receptie van 15.30 tot 17.30 uur in Dorpshuis "DeZandlööper" Zandkreekstraat 33,4456 AL Lewedorp, tel. 0113-612892 Op D.V. maandag 20 april 2009 zijn onze lieve ouders, groot- en overgrootouders 65 jaargetrouwd. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven, is de wens van hun kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Wij hopen dit in familiekring te vieren. Nieukerckestraat 55,4413 EJ Krabbendijke Hartelijk dank voor de vele felicitaties.in de vorm van kaarten, bloemen en cadeaus die we mochten ontvangen voor ons 60-jarig huwelijk. Jaap en Jannie Braam Ons 60-jarig huwelijksfeest was onvergetelijk. Dank voor al uw belangstelling, bloemen en felicitaties. Kees en Marie Wisse-Davidse Met droefheid namen we kennis van het overlijden van ons erelid D.H.de Kup -Boy - Oud-bestuucsiid en voorzitter afdeling Zeeland Oud-lid landelijk hoofdbestuur Oud-lid diverse commissies en afvaardigingen Drager Maatschappijpenning In dankbaarheid en respect herdenken we zijn grote inzet voor onze beroepsvereniging en de samenleving. Een vriend, een gedreven collega en sociaal bewogen tand arts is ons ontvallen. NMT: Nederlandse Maatschappij tot bevordering der Tandheelkunde Na een moeilijke laatste periode en een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve vrouw, mijn lieve zuster in de leeftijd van 81 jaar. Jan Mol Wies en Jan van Iersel-Vermont Goes, Randhof, 16 april 2009 's-Heer Elsdorpweg 18, kamer 222,4461 WL De uitvaartdienst wórdt gehouden op dinsdag 21 april om 12.45 uur in de Rooms-Katholieke Kerk, Kerklaan 9 te Hans weert. Aansluitend vindt de begrafenis plaats omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kitskin- derscheweg te Kapelle. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula naast de begraafplaats. Hierbij geven wij u kennis dat is overleden onze tante io en Tjeerd de Haan-de Jager Martin en Silvia Ina en Bob Wertheim-de Jager Ineke, Rien en Rieke, Hans en Andrea, Rob en Aljona Jos en Ina (in herinnering) de Jager-Eversdijk Marco (in herinnering) en Christel, Corrie en Frans, Kees en Rian Willie de Jager Corrie en Niek Ribbens-van Dijke Petra en Alwin, Inge Wint en Lia van Dijke-Zandee Anjelien en Jaap, Willemien en Martin Ineke en Johan van Schaik-van Dijke Kitty, Ronald Achter- achter- neven en nichten Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat nog vrij onverwachts van ons is heen gegaan ons lief maatje, onze broer, zwager en oom Karei Gerardus Tjarks sinds 21 februari 1984 weduwnaar van Hermanna Westveer in de leeftijd van 81 jaar. Loes van de Wiel Wilma en |an Danny lohnny en Natasja Familie Tjarks Familie Westveer 16 april 2009 Rozenlaan 47 4401 HE Yerseke Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 20 april van 13.15 tot 13.45 uur in "De Haven", Dreefö te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onti'angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde broer Karei Tjarks ik zal hem erg missen. Freek Erg bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vriend, de heer Rinus de Jonge echtgenoot van Mevrouw Mia de Jonge-Lako Wij zullen hem nooit vergeten. Met groot verdriet delen wij mede dat is overleden onze lieve man, vader, schoonvader en opa Leendert Andries Jan Janse de Jonge Leo Oud-notaris te Middelburg A 11 november 1942 1 16 april 2009 Middelburg: Cathrien Janse de Jonge-Rothuizen Amstelveen: Floris en Agusta Janse de Jonge-Pétursdóttir Katrin Amsterdam: Claartje Janse de Jonge en Michiel van Poppel Jet en Julie Correspondentieadres: Singelstraat 12 4331 SV Middelburg De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 21 april om 14.30 uur op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte. Kitty en Camiel Rob Ria en Camille Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze oud collega en oud werkgever Leo Janse de Jonge is overleden, tevens één van de naamgevers van ons "kantoor. Leo was gedurende een periode van ruim 30 jaar waarvan 20 jaar als notaris aan ons kantoor verbonden. Wij wensen Cathrien, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Piet Matthijssen Annelies Wooldrik Mark van der Weide en medewerkers Janse de Jonge Van Wouwe Netwerk Notarissen Je wilde nog zoveel doen, maar had niet meer de kracht, de ziekte had je volkomen in haar macht. je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Clazina Rijk A 's-Heer Arendskerke t Goes 16 juli 1929 17 april 2009 Familie Rijk 's-Heerenhoek, Pastoor Fronhoffstraat 24 Correspondentieadres: Lavendeldijk 14,4415 AKOostdijk Er zal een avondwake worden gehouden op maandag 20 april om 19.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna er gelegenheid is om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 21 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in "De Burcht" te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie\'e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet: Ze redt het niet. Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch zijn wij dankbaar voor je einde dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen jé leven nam, maar ook je lijden overnam. Clazien Rijk Diep in ons hart zal je altijd in onze herinnering blijven. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling F van het Oosterscheldeziekenhuis te Goes voor de liefdevolle verzorging. Nellie Bonte Jolanda Joossen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 26