Familieberichten t8tootop n Ulensenlinq.nl 28 I Zaterdag 18 april 2009 "maar de meeste van deze is de liefde" 1 Cor. 13 Mijn iief, onze lieve mama en oma is over het lijden heen. Julie Smallegange-Lensen Waterlandkerkje Wolphaartsdijk 2 mei 1938 16 april 2009 Kees Smallegange Marjan en Peter Hannah, Sebastiaan en Clara Arie Anke en Bouke Sophie en Pauline Peter en Karin Rick Rebecca, Charlotte en Vera Oostkerkestraat 8 4471 BB Wolphaartsdijk De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op dinsdag 21 april om 14.00 uur in de "Nicolauskerk", Oostkerkestraat 1 in Wolphaartsdijk. Voor de dienst is er van 13.00 uur tot 13.45 uur gelegen heid tot condoleren in "De Brug", Oostkerkestraat 3 in Wolphaartsdijk. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Wolphaartsdijk. Geborgen bij God. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Julie Lensen echtgenote van Kees Smallegange Breskens: N.Lensen Middelburg: J. Lensen t J. Lensen - Kunst Neven en nichten 16 april 2009 Verdrietig zijn we om het overlijden van onze schoonzus en tante Julie Smallegange-Lensen echtgenote van Kees Smallegange Wolphaartsdijk: fo Smallegange t Matty Smallegange-Goetheer lohan en José Marian Willy en René Antoinet en Rien 'Nisse: Gerard Smallegange Joke Smallegange-Kornet Reinier en Diana Marieke Neven en nichten Wij zullen ons Julie herinneren als een lieve, gulle en gastvrije zus en tante. Kees en de kinderen wensen we veel sterkte en troost. Nisse, 16 april 2009 Gedurende zijn ziekte hebben we allemaal meegeleefd met onze buurman Ko Mesu die afgelopen donderdag is overleden. Onze gedachten gaan uit naar Jans. de kinderen en (achter)kleinkinderen. Sterkte. De buren van het pleintje Lieve Tonnie Bedankt voor alle jaren vriendschap. Ik ga je ontzettend missen. Je vriendin, Jo Strooi uit mijn as voor alle winden. Dat wat mijn lichaam was de wegkan vinden naar alles wat het eens beminde. Naar wolk en zee en zich daarmee verbinden. Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze lieve mama en oma Jannie Anna Bakx-Wolf echtgenote van Adrianus Johannes Bakx Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Terneuzen: Adrie Bakx Goes: Adrie en Maddy Middelburg: Mara en Roland Marijke en Stpfan, jasmijn, Marnix Mirijam en Benjamin Vlissingen: Esther Ron Vlissingen: Ron t Vlissingen: Alex en Judith Sofia en Frans Istvan en Zenna 16 april 2009 Edvard Grieghof 3.4536 EN Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 21 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisge\>ing heeft ontvangeh, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment. Het lukte niet meer. Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Na het ontvangen van het H. Sacrament van de Zieke, is uit ons midden heengegaan, mijn zorgzame partner, onze lieve vader, schoonvader en opa Alfons Joseph Martens -Fons- weduwnaar van Clementine Schoof levenspartner van Mariette Martens-Suij A Koewacht, 18 juni 1928 t Koewacht, 17 april,2009 Onze bijzondere dank gaat uit naar Thuiszorg Team UW St jansteen en Team Nachtzorg. Koewacht: Mariette Martens - Suij Westdorpe: Henny en Marian Alice en Coen Thijs Nienke en Koen Zelzate: Eddie en Maureen Christoph Philippine: Angelo en Ingrid Stijn Koewacht: Silvio en Sabine Femke, jilka, Renske 17 april 2009 Vlasstraat 13,45 76 BA Koewacht Fons is opgebaard in het rouwcentrum aan de Roosevelt- laan 6 te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van Fons te nemen op woensdag 22 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 23 april om 14.00 uur in de parochiekerk H: Antonius van Padua te Sluiskil, waarna om 16.00 uur de crematieplechtigheid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamy straat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Beste allemaal, Ik heb de strijd verloren Ik wilde nog niet gaan Maar toch is het gedaan Moegestreden heb ik verloren Toegegeven, nu is het met mij gedaan. Verdrietig geven wij u kennis dat, na een prachtig leven en een moeizame laatste maand is overleden, mijn zoon, man, broer, vader en opa Rinus de Jonge Echtgenoot van Mia de Jonge-Lako A Axel, 23-09-1943 - t Dirksland, 16 - 4 - 2009 Terneuzen: Mevr. De Jonge-Murre Kruisland: Mia de Jonge-Lako Biervliet: Ko en Annet de Jonge Nispen: Hans de Jonge Halsteren: Rein en Simone de Jonge, Niels, Suzanne Grote Tiende 9, NL 4756 CD Kruisland Rinus is overgebracht naar rouwcentrum G. Leeuw, Kapelaan Kockstraat 50 te Welberg, gemeente Steenbergen, alwaar geen bezoek. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt maandag 20 april om 15:00 uur gehouden in crema torium Zegestede, lonweg 12 te Roosendaal A58, afslag Zegge Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst en persoonlijk in de condoleance kamer van het crematorium. «KTag-;'—1 fjffc IN PLAATS VAN KAARTEN Aan allen die op enigerlei wijze blijk hebben gegeven van hun belangstelling en medeleven na het overlijden van onze dierbare moeder en oma Janna Frgncina van Belle-Adriaanse betuigen wij hierbij onze hartelijke dank. Uit aller naam de kinderen DANKBETUIGING Door de vele belangstelling bij het overlijden van mijn lieve man André Rammeloo is het voor mij niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Daarom wil ik langs deze weg, allen mijn dank betuigen voor het bewezen medeleven in welke vorm dan ook. Uw steun heeft mij heel goed gedaan. Annie Rammeloo-Wijffels Philippine, april 2009 Uw belangstelling en de vele blijken van medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden van onze lieve moeder en oma Marie Fliers-van Boven hebben ons goed gedaan. Daarvoor willen wij u allen hartelijk bedanken. Familie J. Sohier Vlissingen, april 2009 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na het overlijden van onze broer, zwager en oom Frangois Harinck betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Harinck Goes, april 2009 Daar het ons niet mogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, die wij van u mochten ontvangen bij het ziek zijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze lieve vader, opa en overopa Frans van der Maas willen wij u langs deze weg laten weten hoeveel dit voor ons heeft betekend. Het is ons tot grote steun geweest. M. van der Maas-Clement, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 148