kijk ooi, op (Densenlinq.nl Familieberichten 26 I Zaterdag 18 april 2009 Ontzettend verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij onverwacht afscheid genomen van Jaap Aarnoudse Mijn lief, onze lieve papa en onze super opa 16 februari 1943 15 april 2009 Nel Aarnoudse-van Strien Marcel en Anouk Mels Diede Nicole en Bastiaan Wouter Maayke Pascale en Bas Tijs Correspondentieadres: Lodo van Hamelstraat 28 4333 CP Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 22 april om 14.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot informeel samenzijn. Graag alleen schriftelijke condoleance. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij zijn intens verdrietig om het verlies van mijn dierbare broer en de lieve oom van mijn kinderen Jaap Aarnoudse Wi j zullen Nel en haar kinderen tot steun zijn. Betsy Contant-Aarnoudse Kinderen en kleinkinderen Oostburg Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Jaap Aarnoudse We wensen Nel en de kinderen sterkte toe. Piet en Marianne Ad en Jan Joke Ank en Henk neven en nichten Terneuzen, 15 april 2009 Tot onze ontsteltenis vernamen wij het overlijden van de heer Jaap Aarnoudse Dhr. Aarnoudse is als pionier betrokken geweest bij de oprichting van praktijkschool Het Bolwerk, toen nog "School voor Praktische Vorming". Tussen 1978 en 1996 heeft hij zich optimaal ingespannen voor de leerlingen die afhankelijk waren van deze vorm van onderwijs. We wensen de nabestaanden veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Namens personeel en voormalig personeel van praktijkschool Het Bolwerk, T. Schild, directeur Ontstelt vernamen wij het overlijden van de heer J. Aarnoudse Gedurende een groot aantal jaren heeft dhr. Aarnoudse vorm gegeven aan het speciaal onderwijs op Walcheren. Van leerkracht aan de Ireneschool in 1965, via de oprichting van de School voor Praktische Vorming (tegenwoordig praktijk school Het Bolwerk) in 1978 tot het onderwijzen van leerlingen aan het OPDC in Middelburg tot zijn pensionering heeft dhr. Aarnoudse zijn krachten aan het zorgonderwijs gewijd. Wij herinneren hem ons als een bevlogen onderwijs pionier. We wensen alle nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Namens Stichting Respont, L.C. Poppe- de Looff, voorzitter De zon scheen De vogels floten De bloemen bloeiden En toen werd het stil Nooit meer een opslag, nooit meer een set-up, nooit meer een harde smash, nooit meer een gooibal, nee nooit meer de kreet Hé Scheids Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Jaap Aarnoudse Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar Nel, Marcel en Anouk, Nicole en Bastiaan, Pascale en Bas en de kleinkinderen Nels en Diede, Wouter en Maayke en Tijs. Namens alle volleyballers en de sportverzorging van de Middelburgse Bedrijfsvolleybal Vereniging. Het bestuur Heieen, Karin, Rico, Wim, Eddy en Wijtze De strijd is gestreden rust nu maar uit Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Adriaan Gerrit Bom Adrie - sinds 1997 weduwnaar van Johanna Hart A 27 oktober 1925 t 16 april 2009 Heieen en Martin van Gils-Bom Raymond Mariene Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Ockenburg 47 4901 CV Oosterhout (NBr) De afscheidsplechtigheid zal dinsdag 21 april om 13.00 uur gehouden worden in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Adriaan Gerrit Bom in de leeftijd van 83 jaar Vlaardingen: C.E.Ruisaard-Bom Vlissingen: E.A.Koper-Bom Middelburg: N. Bom-Zijta Scharendijke: A.G.Geluk-Bom H.A.Geluk Nichten en Neven Burgh Haamstede, 16 april 2009 Diep bedroefd delen wij u mede dat plotseling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Geertruida Wilhelmina Hageman-Wieleman "Jill" sinds 14 december 1997 weduwe van Gerrit Ha ge man Leo en Dorota Iris, Steven Eric en Miriam Gemma, Veerle Middelburg, 17 april 2009 Correspondentieadres: E. Hageman Breeweg 100 4335 SK Middelburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 21 april a.s. om 11.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in de koffiekamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma Jill, je woonde tegenover het kanaal. Maar zonder jou hier is het wel een beetje kaal. Veel foto's van mij staan er veel in je huis. Maar zonder jou is het hier niet pluis. xxxx Veerle In het volste vertrouwen op de genade van haar Verlosser is zacht en kalm van ons heengegaan onze dappere nooit klagende moeder, oma ên oud oma "oma boot" Dina Jolina van der Endt-Hamelink sinds 1989 weduwe van Pie ter Leendert van der Endt ik Wemeldinge, 6 december 1921 t Goes, 16 april 2009 Dick van der Endt Corry van der Endt-Rijk Willy Pieterse-van der Endt Hans Pieterse Catrien Deynne-van der Endt Jan Deynne Suzy van der Endt John van der Endt Margreet Dix Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Verpleeghuis "TerValcke"woning405 voorde liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Baudeloostraat 14551 VN Sas van Gent Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 april van 12.15 tot 12.45 uur in de rouwkamer, Kromomme 1 te Wemeldinge. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door G. de Jongh, pastoraal werker, zal aansluitend plaats vinden om 13.00 uur in Dorpscentrum "De Wentel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te Wemeldinge, waarna er gelegen heid is tot condoleren in bovengenoemd dorpscentrum. Lieve oma "Boot" Je zal altijd in onze herinnering blijven. Jolinda van der Endt en Richard Verkaart Marck, Diederick Miranda van der Endt en Pascal van Dongen Anna, Valentijn Lieve oma "Boot" Rust nu maar zacht. Diana en Tonny de Munck-Deynne Manuela, Samantha Patricia en Sjaak Bleijenberg-Deynne Demi, Kelly Lieve Oma Bedankt voor de logeerpartijtjes en de boterhammen met hagelslag We blijven van je houden Karola van der Endt Sascha Stéphane van der Endt en Marijke Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Helene Charlotte Parren-Wiedenhoff Heieen echtgenote van Dominicus Johannes Parren Zij overleed in de leeftijd van 74 jaar. D.J. Parren Lottie en Jos de Waal - Parren Erik, Peter, Niek Frans en Lillian Parren - Cuppers Rick, Remy, Roel Dennis, Wessel, Tessa Rob en Tirzah t Parren - Mieras Ciarah, Liam Annemieke en Mare Boussen - Parren Wouter, Evelien 16 april 2009 Hulsterweg 38 D. 4587 ED Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Heieen in het uitvaartcentrum van DÈLA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 20 april van 18.00 tot 18.30 uur. Zoals Heieen het wilde, zullen wij in besloten kring afscheid van haar nemen. Wij zouden het fijn vinden, als u in plaats van kransen en bloemstukken een donatie doet aan de Kankerbestrijding'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2009 | | pagina 126